Verna kopija
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6

Tema: Verna kopija

  1. #1

    Verna kopija

    Nisam se mogla setiti boljeg naslova za temu, pa da pojasnim
    Ideja mi je dosla citajuci temu - Momak/devojka sa estrade, gde su neki spomenulu kako su nosili kosu kao Lokice.

    Dakle dok smo odrastali i uzdisali za sve one slavne face, u nekima smo se zaljubljivali, a neke postovali maksimalno i bili nam idoli. Dokaz koliko volimo tu slavnu facu i da nam je pravi idol bila je i kompletna promena licnog imidza ili bar nekog dela - frizura, odeca i tn... Bez obzira dali nam je idol bio musko ili zensko (bar za devojke je bilo tako )

    Secam se da je u vreme 80tih, kad se pojavila Madona bilo popularno nositi sto otkaceniju odecu, pa sto vise nakita, onda one kape koje je ona nosila, pa bedzevi, crveni karmin i td.
    Moj brat je trazio crnu koznu jaknu koja je morala biti ista (ili bar priblizno slicna) kao ona koju je nosio Dejv Gahan, njegov omiljeni pevac grupe Depeshe Mode.

    Kako god promeni vas idol neki delic svog imidza- brzinom svetlosti to se desava i kod vas....

    Daklem...
    Kome ste vi bili verna kopija?


  2. #2

    Odgovor: Verna kopija

    Ja sam se više furala odjećom, a manje frizurom i tim uljepšavanjem jer sam očito teško napuštala dječački period svog djetinjstva. Puške, autići i sl.
    Aaaaali, sjećam se da je Brena imala u jednom spotu mornarsku kapu... ....znam da nije dugo trebalo da tata i mama kupe meni i sestri i znam da je to tada bilo cijelo bogatstvo...pa smo mi bile mornari.

    A pomama za lambada suknjicama...to je bilo užasno...(tad sam već bila malo žensko ) ..pa se nije bilo nigdje kupiti od Drine do Dunava..pa su se kupovali materijali...šilo se..volančići...sfeeeee.

    Sestra je bila tu jača od mene...ona je jedan dugi period bila Izvorinka Milošević (valjda je tako prezime) ..od glave do pete...ja nisam ni znala ko je to.

    Tek kasnije sa dolaskom mtv-ja ..pa one Bravo novine..počela su prava kopiranja...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: Verna kopija

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    A pomama za lambada suknjicama...to je bilo užasno...(tad sam već bila malo žensko ) ..pa se nije bilo nigdje kupiti od Drine do Dunava..pa su se kupovali materijali...šilo se..volančići...sfeeeee.
    Bas pre mature, bila je prava manija za lambada suknjice. Ulazimo ja i majka u butik da trazim nesto za maturu, kad ono - prodaju se takve suknjice
    odma sam kupila i pravila se vazna.

    E a u vreme grupe Magazin (kad je pevacica bila L.Nikolovska) i Novi Fosili (sa S.Dolezal) svaka devojcica morala je imati one stegace za kosu, koja je naravno bila osisana prema njihovom modelu.


  4. #4

    Odgovor: Verna kopija

    Vidim, nisam jedina bila blesava za lambada suknjicama
    Mene je keva retko kad oblacila da budem kao kopirana ili da imam nesto sto je imao moj idol Doduse, nisam ni imala idola Ni kao dete, ni kao tinejdzerka, nisam imala neke vizije o tome da cu da se odevam, sisam, sminkam ili sta vec kao neko koga slusam, gledam.. Jedino sto sam kao dete bila ponosna je sto Leonardo di Kaprio i ja imamo na istom mestu oziljak od boginja, ali to je sve.
    Jeb' ga, od malih sam nogu biJo svoj co'ek
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #5

    Odgovor: Verna kopija


    Eeeh... u periodu vrtića i prvih par godina škole sam bila sasvim verna kopija Lokice Stefanović.
    Imala sam fruzuru kao ona, išla sam na balet i vežbala i vežbala... jednog dana kad porastem da se udam za Čolu

  6. #6

    Odgovor: Verna kopija

    ja sam bila verna kopija Bore Djordjevica...furala sam dugu ne-daj-boze-ocesljanu kosu, uske isprano-iscepane-maxjednommesecnooprane farmerke, belu majicu, kariranu kosulju...kad ga sretnem na Tasu, obavezno viknem Boro care daj cigare (a nisam pusila, casna pionirska), pa zapalim u prvi grm...tako sam kao modni detalj cesto furala ogrebotine po licu, vratu, rukama, a nesretni roditelji bili pozivani vise nego sto je to bilo politicki korektno, na razgovore sa skolskim psihologom (imali su srece - da se cela prica odvija danas, garant bi ih skembali u zatvor zbog nasilja u porodici, ugrozavanja prava deteta, itd...da,da...)
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

Slične teme

  1. Kopija kopijine kopije...
    Autor Lady S u forumu Muzika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.09.2011, 23:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •