Nešto ili ništa?
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Nešto ili ništa?

    Zabavljao sam se sa svojom devojkom nepunu godinu dana.... bilo nam je bas lepo, ni jednom se nismo ozbiljno posvađali... Onda, jedna mala nesuglasica i KRAJ!!! Ne mogu da dođem sebi...bio sam ubeđen da imamo nešto, a sad ispada da je moje nešto za nju bilo ništa... Da li je moguće da preko noći nestanu sva osećanja?
    Da li je moguće da je samo čekala priliku da me se reši sa svim mojim problemima koje nosim(a ko ih danas nema...), a da mi ničim nije nagovestilado tog dana nikakve promene nije bilo u njenom ponašanju? Da li da verujem u to? Ili se samo uplašila? Ako jeste... šta da radim?
    Poruku je izmenio Bobica, 13.02.2011 u 15:09

  2. #2

    Odgovor: nešto ili ništa?

    Ne mogu da nestanu osjećaji preko noći. Možda ih nikada nije niti bilo.

    Nažalost, možda je samo tražila izgovor za kraj jer se zaljubila u nekoga. A možda je veoma prevrtljiva osoba koja niti sama ne zna što hoće ili nije sigurna.

    Na tvojem mjestu bih svakako ispitala o čemu se radi jer ja osobno volim znati razlog. Ali.. Treba li ti netko kome je jedna glupost dovoljna za uništit sve ono lijepo?
    Poruku je izmenio little fairy, 13.02.2011 u 16:01 Razlog: slovce..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #3

    Odgovor: nešto ili ništa?

    Pa i ja volim da znam razlog, treba mi da znam razlog da bih mogao da krenem dalje... Ne mogu da verujem da je neko u stanju da se tako pretvara...toliko smo bili bliski... kao sto ne mogu da ni da verujem da je nisam upoznao za sve to vreme koje smo proveli zajedno... Jedino što mi pada na pamet je panika...ili je ona ili sam ja
    Šta da radim?

  4. #4

    Odgovor: nešto ili ništa?

    Osoba se nikad do kraja ne može upoznati jer se mijenja, nadopunjuje godinama.

    Odi, porazgovaraj sa njom. Traži razlog, traži da se pomirite. Ako ostaje pri svome, zaboravi ju. Nemoj moliti nikoga. Ne spuštaj se na te grane.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #5

    Odgovor: Nešto ili ništa?

    Otišao bih ja,al... nije da sam previše ponosan-planirao sam s njom da ostarim, nego mislim da bi ona trebala nešto da učini ako joj je stalo do nas... U protivnom bih verovatno,ako se pomirimo mislio bar ponekad da je meni više stalo...javljale bi mi se sumnje...a to ne želim. Ne želim je na silu ni sad ni kasnije

  6. #6

    Odgovor: Nešto ili ništa?

    Šta god da se dogodi trebao bi biti krajnje racionalan. Mislim da bi bilo najbolje da je vidiš i porazgovaraš sa njom. Zavisno od njenog odgovora ti donesi odluku. Ali, kakavo god objašnjenje da ti da, budi spreman na mogućnsot da se raziđete. Ljudi su ti čudo i nikada nisi siguran sa njima (nisam rekao sa ženama jer nitu su sve iste, niti su muškarci uvek ti koji u čudu ostanu ostavljeni.

    Jedan moj prijatelj ume da kaže:
    - Od žena, baš kao i od života, ne očekuj ništa. Sve što dobiješ je čist ćar.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #7

    Odgovor: Nešto ili ništa?

    Hm, ponos i ljubav, ponos i povređenost,....
    Ti pojmovi umeju da budu posvađani.
    Možda da zaboraviš na ponos i da ipak odeš po odgovor?
    Ako ova veza ne može da se zakrpi (pitanje je da li i treba), nemanje tog odgovora može da te spotiče u svim narednim vezama.

  8. #8

    11 Odgovor: Nešto ili ništa?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Šta god da se dogodi trebao bi biti krajnje racionalan. Mislim da bi bilo najbolje da je vidiš i porazgovaraš sa njom. Zavisno od njenog odgovora ti donesi odluku. Ali, kakavo god objašnjenje da ti da, budi spreman na mogućnsot da se raziđete. Ljudi su ti čudo i nikada nisi siguran sa njima (nisam rekao sa ženama jer nitu su sve iste, niti su muškarci uvek ti koji u čudu ostanu ostavljeni.

    Jedan moj prijatelj ume da kaže:
    - Od žena, baš kao i od života, ne očekuj ništa. Sve što dobiješ je čist ćar.
    Ma da... upoznas me s prijateljem?

  9. #9

    Odgovor: Nešto ili ništa?

    Citat SyberQrva kaže: Pogledaj poruku
    Hm, ponos i ljubav, ponos i povređenost,....
    Ti pojmovi umeju da budu posvađani.
    Možda da zaboraviš na ponos i da ipak odeš po odgovor?
    Ako ova veza ne može da se zakrpi (pitanje je da li i treba), nemanje tog odgovora može da te spotiče u svim narednim vezama.
    Pa rekao sam da nije stvar u ponosu... nego se bojim da ne bi ostala samnom iz pravih razloga, nego mozda dok ne nadje nekog drugog.... Da joj je stalo, valjda bi se javila??? Opet, ne mogu da verujem da je sve bilo lazno...

  10. #10

    Odgovor: Nešto ili ništa?

    Evo kad sam vas vec sve opteretio svojim problemom da vas obavestim da se ona jutros javila... Razgovarali smo dugo...kaže da joj je trebalo vreme da razmisli, proveri da li je to što oseća prema meni ono pravo i da se uplašila od zajedničke budućnosti u nekom materijalnom smislu, te da i joj pored tog straha nedostajem i da ne želi da me izgubi... Uglavnom, nastavljamo...

  11. #11

    Odgovor: Nešto ili ništa?

    Drago mi je sto ste se pomirili, pa jos na Dan zaljubljenih... Bilo bi bas bezveze da ste tako prekinuli... bez razloga i bez objasnjenja....
    Svako moze da se uplasi, ljudski je to, al ako su osecanja prava onda se nadje nacin da se resi i ta neka "materijalna buducnost" kako vec rece!!!
    Mnogo srece za ubuduce!!!
    Poruku je izmenio malena80, 14.02.2011 u 14:23

  12. #12

    Odgovor: Nešto ili ništa?

    Treba mi vremena ili treba mi prostora je samo lepo upakovana korpa.Uplasila se zajednickog zivota,pazi bogati.Nego ne savijaj se pouno da ne postanes papucic.
    Sto si vece ,,djubre,, vise ce da te ceni.

  13. #13

    Odgovor: Nešto ili ništa?

    Ne savijam se, cak mogu reci da je sada sve mnogo bolje nego pre. Totalno smo otvoreni i opusteni kao da smo prebrodili neki strah, nesigurnost... prepustili se osecanjima, pa gde nas odnesuJednom se zivi - kad nadjes nekog ko ti "lezi" ne pustas da ode...
    Odrasli smo ljudi, nemam nameru da budem djubre, a nemam ni razloga- sve savrseno funkcionise!!!

  14. #14

    Odgovor: Nešto ili ništa?

    Citat Bobica kaže: Pogledaj poruku
    Ne savijam se, cak mogu reci da je sada sve mnogo bolje nego pre. Totalno smo otvoreni i opusteni kao da smo prebrodili neki strah, nesigurnost... prepustili se osecanjima, pa gde nas odnesuJednom se zivi - kad nadjes nekog ko ti "lezi" ne pustas da ode...
    Odrasli smo ljudi, nemam nameru da budem djubre, a nemam ni razloga- sve savrseno funkcionise!!!
    Drago mi je zbog tebe(vas)....

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •