Vođenje ljubavi / seks - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 60
  1. #16

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Postoji razlika izmedju te dve stavri!

    Kad vodis ljubav predajes se potpuno drugoj osobi, osecas ga u svakom trenutku, zelis da se nikad ne zavrsi, imas potrebu da se stopis skroz....

    Samo sex, nikako ovako ne mogu da opisem!!! Iako mozes da uzivas u odnosu, ne mozes da se osecas isto, i to je ogromna razlika, jer sve je u glavi!!!


    Citat becej kaže:
    Muški rod je u većini slučajeva operisan od neke emotivne pozadine koja mora prethoditi sexu i dovoljna je fizička privlačnost da sex bude uspešan
    Ne bih se slozila s'ovom konstatacijom! Muskarac kad je zaljubljen i te kako moze da razlikuje vodjenje ljubavi od sexa!!! A takodje mislim da samo fizicka privlacnost, uopste ne garantuje dobar sex!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  2. #17

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Kad vodim ljubav onda to traje, onda se prepustam dusom i tijelom. Sexom samo gasim pozudu.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #18

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    da li ste se ikada kajali nakon seksa?

    e, to je seks. cist odnos sa osobom za koju i ne morate da znate ko je i odakle je. samo smirivanje "snage" i vracanje krvi u mozak.

    a kada dozivite i osetite svaki dodir, uzdah, pokret i misao. to je vodjenje ljubavi.

    moje misljenje...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  4. #19

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    ...meni je svejedno...


    ...kako kaže poslovica...sve je dobro kad se dobro svrši....

  5. #20

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    voditi ljubav mogu samo sa nekim koga volim, koga osjecam duhovno i fizicki, a seks kao seks, sa nekim tko mi je samo fizicki privlacan i uglavnom tu se sve i zavrsava.
    nattydread is coming to dinner

  6. #21

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Sex možeš imati sa svakim ,a voditi ljubav samo sa odabranim razlika drastična
    Ćuti i prenesi dalje....

  7. #22

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    da li ste se ikada kajali nakon seksa?

    e, to je seks. cist odnos sa osobom za koju i ne morate da znate ko je i odakle je. samo smirivanje "snage" i vracanje krvi u mozak.

    a kada dozivite i osetite svaki dodir, uzdah, pokret i misao. to je vodjenje ljubavi.

    moje misljenje...
    Slažem se apsolutno. Mali, kad uzmognem, dam ti reputaciju. Nešto sam se razbahatila danas Imam te na oku.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #23

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    da li ste se ikada kajali nakon seksa?

    e, to je seks. cist odnos sa osobom za koju i ne morate da znate ko je i odakle je. samo smirivanje "snage" i vracanje krvi u mozak.

    a kada dozivite i osetite svaki dodir, uzdah, pokret i misao. to je vodjenje ljubavi.

    moje misljenje...
    Ej sad ću te i ja citiram...
    Da bilo je trenutaka kad sam se kajala...A to je bilo obično kad znam šta ce taj seks "proizvesti"... Kad znam da se neće ponoviti, i da meni to ništa nije značilo, kao što je možda "iskorišćenoj" strani...
    A vođenje ljubavi...da ima emocija...ima osećanja...a povrh svega jedno drugo uživanje...

  9. #24

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    razlika izmedju ova dva je samo u tome sto za sex nije potrebno ono sto vodjenje ljubavi to cini.. znaci, pogled, dodir.. koji sex razdvaja od vodjenja ljubavi samo po emocijama..
    Poruku je izmenio starsica, 08.05.2010 u 23:08
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #25
    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Slažem se apsolutno. Mali, kad uzmognem, dam ti reputaciju. Nešto sam se razbahatila danas Imam te na oku.
    Hva-La.

    Volim kada me posmatraju. Uvek malo



    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Ej sad ću te i ja citiram...
    Da bilo je trenutaka kad sam se kajala...A to je bilo obično kad znam šta ce taj seks "proizvesti"... Kad znam da se neće ponoviti, i da meni to ništa nije značilo, kao što je možda "iskorišćenoj" strani...
    A vođenje ljubavi...da ima emocija...ima osećanja...a povrh svega jedno drugo uživanje...
    Mislim da te nisam shvatio. Nezgodno je kada budes s nekim, a znas da nece biti nista vise i nikad vise. Zelis da se desi to i kraj... A posle toga kajanje. Mislim da je kod nas muskih malo-mnogo drugacije. Dok se spremamo da napadnemo i uradimo to sva krv nam se slije dole i vise ne razmisljamo. A kada zavrsimo, ma koliko to trajalo, krv se vrati na pravo mesto, a onda je vec kasno i nakon toga, uglavnom, sledi kajanje, priznali mi to ili ne. Jedini spas za nas je to sto nama ide u pozitivu kada "udarimo jos jednu recku", dok vama zenama to nikako ne ide u prilog. Bar ne u nasoj sredini, na Balkanu. Mada je kajanje isto. E to je za mene "samo seks".
    Kada ti se desi da nakon seksa pozelis da sa tom osobom ponovo, i ponovo, i ponovo, imas seks ... e to je vodjenje ljubavi.

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    razlika izmedju ova dva je samo u tome sto za sex nije potrebno ono sto vodjenje ljubavi to cini.. znaci, pogled, dodir.. koji sex razdvaja od vodjenja ljubavi samo po emocijama..
    doduse, i vodjenje ljubavi postaje sex posle par minuta..
    Vodjenje ljubavi moze postati samo seksom ne nakon par minuta, vec nakon par godina. Ako ikada dodjes u situaciju da ti nakon vodjenja ljubavi s nekim to preraste u samo seks, znaj da je vreme da promenis osobu sa kojom si do tada vodila ljubav.
    Poruku je izmenio Mish, 14.09.2007 u 21:02 Razlog: spajanje tri uzastopne poruke
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  11. #26

    Odgovor: Vođenje ljubavi / seks

    Sve je dobro što se dobro svrši...

  12. #27

    ljubav@sex

    Sta je za Vas vodjenje ljubavi :samo jedna recka vise ili cin savrsenstva?

  13. #28

    Odgovor: ljubav@sex

    mnogo toga, ali recka sigurno nije.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  14. #29

    Odgovor: ljubav@sex

    Vodjenje ljubavi je mnogo vise od jedne recke,a savrsenstvo dolazi nakon devet meseci.
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  15. #30

    Razlika IzmeĐu VoĐenaj Ljubavi I Sexa?!

    Ja pravim VELIKU razliku između ovo dvoje.
    Vođenje ljubavi mi je mnogo zanimljivije, ali sex je korisna stvar.
    Poruku je izmenio goldie, 28.12.2007 u 01:06

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Seks sa bivšima je ovisnost
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 16.03.2016, 07:17
  2. Muzika & Vođenje ljubavi
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 231
    Poslednja poruka: 21.05.2013, 11:58
  3. Seks i humor
    Autor Morpheus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 23:48
  4. Intelekt i seks
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 15:33
  5. Vazdušni seks
    Autor DrinChe u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 01.08.2009, 21:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •