Treci svetski rat :)
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16
  1. #1

    Treci svetski rat :)

    Uzasno strasna prorocanstva - Dernek.ba

    Kaze ova divna bakuta da je trebo bit u novembru,al eto izgleda joj se brojke nisu dobro slegle ili je za novembar mislila da je neki drugi mesec,ko ce ga znati

    Sta vi mislite da li je moguce da do jos jednog rata dodje? I da li bi on bio uskoro,da znam da idem na vikendicu
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #2

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    ...Sta vi mislite...
    bolje ti je da ucis actionscript nego da "mislis"

  3. #3

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    Sta vi mislite da li je moguce da do jos jednog rata dodje? I da li bi on bio uskoro,da znam da idem na vikendicu

    MislimO da će vrlo brzo doć do (još jednog) objedinjenog građanskog rata& seljačke bune, sa sve:
    sindikalci, zemljoradnici, suCki i vansuCki službenici, samohrane maike i očevi, peMzioneri, studenti.. i s'ostali sadržaji "tržišta rada".
    Sve to pod nazivom - MadMax on d sRbiš stRits, pats, skVers End filDs .. u prevodu (šoRt) - srBski uLični rat.



    Vrlo brzo bi se moglo još ubrzati.. i postati izuZetno brzo, u slučaju:
    još par skupštinskih potretSa
    još jednog skupštinskog opštinskog miLadina
    još jedne otadŽbinske dRti prevare
    još jedne budŽetske pljačke (u rangu iznad 1.000.000 €), sitne krađe (oko 1.000.000 €) ili neke pilićarske drpaže (ispod mil.€)
    još jedne buDžetSetske laži
    još jedne utakmice (npr. u Đenovi)
    još jedne parade (npr. u BeGeu)
    i još jednog (dana) manData ove vlade (npr. u Srbiji)


    __________________

    Kreni ti polako na vikendicu..

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #4

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Da dodje do treceg svetskog rata ?
    Ma kakvi.
    Nema sanse .
    Svet je dosao do tog stupnja civilizacijskog razvoja u kojem je svaki novi a svetski rat iskljucen.
    Izvukao je pouku iz dosadasnja dva.
    A ako kojim slucajem i dodje do treceg svetskog rata, jako bi kratko trajao.
    I cetvrtog svakako ne bi bilo, sto je ohrabrujuce.
    A i ako dodje , kakve mi veze imamo s tim.?
    Mi smo neutralna zemlja i shodno tome u njemu ne bi ni ucestvovali .
    Tako pise u Ustavu a Ustav je najvisi Akt.
    Takoreci ...Sveta knjiga.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  5. #5

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    A i ako dodje , kakve mi veze imamo s tim.?
    Mi smo neutralna zemlja i shodno tome u njemu ne bi ni ucestvovali .
    Tako pise u Ustavu a Ustav je najvisi Akt.
    Takoreci ...Sveta knjiga.
    Da be.
    A ako bi poneki lik sporadično u njem i učestvovao, ispalivši po neki bul(sh)it,
    pečatirani bi već našao načina da se izvinE.
    .. tako da nam vanjsko političko poštovanje (uz uvažavanje) ne gine




    a ne gine nam ni ono unutarnje sHit strit wOr-ovanje
    koje sam u prethodnom izLaganju naLožila, izLožila
    i predLožila

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #6

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Da be.
    A ako bi poneki lik sporadično u njem i učestvovao, ispalivši po neki bul(sh)it,
    pečatirani bi već našao načina da se izvinE.
    .. tako da nam vanjsko političko poštovanje (uz uvažavanje) ne gine




    a ne gine nam ni ono unutarnje sHit strit wOr-ovanje
    koje sam u prethodnom izLaganju naLožila, izLožila
    i predLožila
    Sumnjam ..mada ne verujem.
    Kao sto rekoh , svet je dosao do tog stepena razvoja . pa i mi sa njim , jer smo deo sveta.
    A tek medjusobno je malo verovatno.
    Izvukli smo pouke i sada sve resavamo dpgpbprima i pregpvprima.
    A u slucaju nekog iznenadjenja ....znacemo izabrati pravi trenutak i u tom trenutku
    pravi put odabrati.

    Ako budemo imali vremena
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  7. #7

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Ne da će da dođe do još jednog, nego do još ko zna koliko ratova, samo što to neće biti apokaliptični ratovi ili neki ''Treći svetski rat'', iz sadašnje perspektive je to vrlo malo verovatno. Rat = proizvodnja i prodaja naoružanja = novac. Rat je jako dobar biznis i to su recimo Amerikanci dobro ukapirali tokom i nakon Drugog svetskog rata, njihova ekonomija se dosta bazira na tome. Zato će se u Svetu uvek potpirivati ''manji'' konvencionalni ratovi, rat protiv terorizma, humanitarne intervencije i slične gluposti. Samo je pitanje čija koža će da strada. A možda je bakica najavljivala neki novi SciFi film ili neku novu video igricu?



  8. #8

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    A tek medjusobno je malo verovatno.

    a međunožno.. ? jel' ti to možda veroWatnije?

    da ih se dobro iznarita u damu ...?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #9

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Pravih velikih ratova verovatno nece biti ali zato farmaceutskih sigurno hoce i to na vise frontova.Izmisljace nove bolesti lecice nas novim neispitanim lekovima,izvlaceci nam zadnju paru.I sta ce ti vece bede od toga.Onda ce da im se pridruze ekolozi sa svijim nedostiznim standardima, koje mi sitni i mali narodi nemozemo ispostovati.Pa iako nesto pozeljmo moramo se dodatno zaduziti.Nije sve u vojnom porobljavanju , tu je i ekonomsko robstvo.Bicemo prinudjeni da im sve strateske resurse prodamo(predamo) za sitne novce.Pravi rat dodje i prodje ali ono sto nas ocekuje to je mnogo gore.

  10. #10

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Dobro me slushaj i chuj...
    Jer ako Istinu trazhish,samo nju cesh i naci...
    A ako je ne zhelish videti,to je zato shto znash da ti nishta dobro doneti nece.
    Mnogo je bolje u lazhi zhiveti,samo nju znati.Jer je Istina bolna!
    Lazh ne boli,jer je ne prepoznajesh kao takvu.
    Lazh je ono shto je za tebe istina,jer ti za drugu Istinu ne znash.
    I gle`,tamo,pojavishe se neki ljudi,kazhu mi smo vashi spasioci,a oni koji bejahu pre nas,oni su vas dovde doveli.A mi stigosmo da vas spasemo,da vam zhivot damo...
    Ali dobro znaj,kada chujesh ove rechi,znaj da je onaj koji ih govori,ustvari,na Zemlji smrt doneo.Da je on brat Andjela Smrti koji medju nama smrt kao pshenicu poseja.
    I kad vidish,da svoga brata ne vidish,znaj da ti je taj brata ubio.
    Da te taj Gojom zove,a tebe i mene zove Gojima...
    Jer ovaj svet srlja u veliki globalni rat,krvi ce biti,na sve strane pustosh i dim...
    Pazi se onog shto ti rechi pricha,shto se posle rata pojavi.
    Jer mene tad nece biti,necu biti tu da te uputim,da ti pomognem...
    Zato nauchi,znaj.Otvori svoj um,zaboravi sve shto si znala i pochni iz pochetka...
    Jer onaj shto nas Gojima zove,pojavice se,iz dima ce se uzdici...
    Sa osmehom na usnama,kravatom oko vrata,sa zlatnim rechima u ustima...
    Sa vrha piramide na svet ce gledati...
    A Goy se pishe ono chime nas on oznachi,a Goy znachi nishta drugo do stoka,goveda...
    On stokom zove tebe,mene,sve!Sve koji nisu braca njegova!
    I nemoj da te guja ujede,da ga slushash,njegove rechi da poslushash.
    Jer njegove su rechi otrovne,ispod dveju izgovorenih,krije se treca koju ti nije kazao.
    A ta rech koju je precutao je ono shto ce biti...
    Nemoj slepo da verujesh sve shto ti kazhe,nego chitaj izmedju redova.
    Jer pred tobom stoji tvoj najveci neprijatelj,pred tobom stoji onaj koji ti je srce pokidao.Otrovao...
    Onaj koji rechi u zlato pretvara,a srzh njegove rechi je otrov i jad.
    A ti vidish zlato,otrov ne vidish...
    Ne vidish jer ne znash.A ne znash zato shto mislish da si obrazovana,da znash.
    Ali znaj da neobrazovani mnogo vishe znaju od onih koji su pogreshno obrazovani.
    Znaj da tamo gde su drushtvene nauke,tamo neljudi protiv naroda rade.
    Jer gde prirodne nauke nachinishe neshto da pomognu narodu,tu se nadjoshe drushtvene da mu dushu uzmu.
    Jer nadjoshe se nauchnici da auto naprave i narodu daju,a za njim dodjoshe politichari i ekonomisti da narod globe.Da mu dushu uzmu.Da novac za registracije trazhe,da porez naplacuju,da marzhe izmishljaju.Ta nesposobna smrdljiva govna,ljigava...
    Zar nisu nauchnici auto na prirodni gas nashli?I narodu dadoshe vozila da se ljudi voze.
    Da zhivotnu sredinu ne zagadjuju,a da se za male pare voze...
    A zar se za njima ne pojavishe oni ljigavi pederi shto se po televiziji smeshe,da povecaju cenu gasa,da narod globe?
    A narod da lazhu,bice bolje...
    Zar ne dodjoshe ti paraziti,koji najvishe tudje pare troshe,da narodu kazhu,da nestaju radna mesta,da oni tu nishta ne mogu.Ali bice bolje,kazhu...
    Kako njihova najplacenija radna mesta ne nestaju,chemu oni sluzhe...
    Da lazhu.A oni istinu znaju,ali istinu kriju.A istina je,znaj,da bolje biti nece...
    Nego ce krv u potocima teci,Zemlja ce goreti,glad,beda,jauci ce se chuti...
    Nemoj njih da slushash,nego koristi svoj um.I shto se vishe pravilno obrazujesh,pochecesh sve vishe i vishe lazh da vidish.Gde god pogledash,lazh od Istine cesh odvajati.I dobro zapamti,da se lazh skupo naplacuje,a Istina na poklon daje...
    Zato Istina vishe vredi...
    A daje se na poklon,jer je tol`ko skupa,da joj se cena odrediti ne mozhe...
    Zato nauchi da zhivish shirom otvorenih ochiju,Istinu trazhi,jer te samo Istina osloboditi mozhe.Znaj ko ti o glavi radi.Zato slushaj ove rechi i neka ti u glavi u buducnosti odzvanjaju.
    Jer ove ti rechi dajem,dok tishinu slusham kako mi govori,shta ce biti,kako ce biti...
    Jer oni shto ti kazhu bice bolje,gore biti ne mozhe,znaj da ne znaju,nego sebe teshe,tebi lazh serviraju da je pozobash kao stoka,kao Goy.Uzdigni se iznad gojeva,gledaj,vidi,znaj...
    Lepo je to shto si plemenita i shto sebe zarad vishih ciljeva nesebichno dajesh.Shto svet promeniti zhelish,od njega bolje mesto za zhivot da nachinish.
    Ali zapamti,da ljude koji znaju za slobodu,ne mozhesh na silu terati,ono shto ne zhele...
    Zar ja da ti pricham o njima,zar ti o njima nishta ne znash?
    Ti kao da ne znash da oni ne zhele da se meshaju,sa drugima da zhive?
    Ti kao da ne znash da oni slobodu vole,da ne zhele u okove da ih bilo ko stavlja?
    Kao da ne znash da je sloboda njihov zhivot?Da zhele da su uvek pod Suncem?
    Ne mozhesh menjati nekog,ko ne zheli da se menja.Ko bolje zna od tebe i mene shta je zhivot...
    Ne mozhesh naterati nekog da pristupi sistemu kvarnom,poganom,jer je on mnogo pre tebe i mene uvideo da taj sistem ne valja...
    Svidja mi se i tvoja skromnost i nesebichnost,ali me ljuti tvoja neupucenost.
    Tvoja plemenitost zrachi,ali tvoje neznanje prednjachi...
    Tvoja ljubav je velika,najveca...Ali tvoja volja je veca od tvojih mogucnosti...
    Inteligencija velika,ali pamet skromna,shto je dobro jer si neispisani papir na kome tek treba pisati...
    Sve to te chini tako slatkom,dok se kao Don Kihot borish s` vetrenjachama...
    A da ti postavim najprostije pitanje,garantujem da mi ne bi znala odgovoriti...
    A pitanje je:"Shta si ti"?
    Nemoj da te to brine,vecina ne zna odgovor na to pitanje.A kada svi budu znali taj odgovor,ovaj svet ce biti mnogo lepshe mesto za zhivljenje...
    Iako ovaj jezik govorish bolje od mene,teshko da bi znala odgovoriti...
    A kada bih znao da ti postavim to pitanje na jeziku Dece Sunca,onda bi sluchajno tachno odgovorila.Jer se odgovor krije u rechi koja ima znachenje odgovora,a ta rech ima znachenje odgovora samo na jeziku Dece Sunca...
    Ali jedno,opet ti ponavljam,zapamti i uvek znaj!
    Decu Sunca nikad ne mozhesh pokoriti...
    Zar ja da ti pricham o njima?
    Zar ti ushtogljeni pederi nisu kazali da mozhe,kako mozhe...
    Zar ti "obrazovani eksperti drushtvenih nauka"nisu kazali kako je to moguce...
    Zar ti vojnici Babylona nisu sve objasnili?!
    Jer ma koliko Deca Sunca bila neobrazovana,ona znaju vishe od tebe i mene.Njima "pomoc" nije potrebna,ona pomoc ne zhele.Ona znaju za slobodu,znaju za Sunce!Znaju shta je zhivot i sushtina zhivota,iako im nije jasno shta je integracija,kao shto nije ni meni!Jer ova Zemlja je nasha,gde god da smo,mi smo na njoj,tu smo...Deca Sunca ne zhele nametanje lazhnih vrednosti,jer ona znaju shta je ispravno...
    Znaju za pravi put zhivljenja...
    Jer njihov simbol je SUnce!
    A Sunce je simbol slobode!Simbol koji zrachi,koji zhivot daje.Simbol koji Istinu na nas shalje!Najjache nebesko telo u nashem solarnom sistemu,nebesko telo koje zhivot i slobodu daje.To je ono za chime zhude oni koji su zatvoreni,vezani,utamnicheni...
    Zhude za jedan trachak svetlosti sa Sunca,zhude za Suncem...
    Ali ni upola nije toliko opasno biti fizichki zatvoren,koliko je opasno biti zatvoren u svome umu.Biti taoc svog uma,njegov zatvorenik.A Deca Sunca nisu nikako to...
    A ako ime za njih trazhish,nadji ga u Suncu.Nadji ga u imenima "SunLight","SunRise","Sunshine","Sunflower","S un Truth"nadji ga u najjachem pojasu na Suncu,nadji ga u onom shto se zove "Corona"...
    Jer su Deca Sunca,nishta drugo nego "Children Of D Sun"!

    Evo nadjoh neshto na netu,bash na tu temu...
    Bice,veoma uskoro...Budimo srecni ake se vec sledece godine ne dogodi...
    Me Bring Da Enlightenment...

  11. #11

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Jel nam treba više rata?
    Čovek je toliko iznakazio prirodu a ona sad vraća.
    Požari,zemljotresi,tsunamiji,zemlja se otvara i nestaju cele kuće,hiv i razne boleštine,ljudi umiru od gladi i još sto čudesa.
    Rat treba samo onima koji na njemu zaradjuju grdne pare

  12. #12

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Ih cuj...treci svetski rat...pa ne sme se zaboraviti da smo na karauli i zato ako neko nije sposoban .....

    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  13. #13

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Treci svetski rat se vec vodi.Ne na klasican nacin,mada negde se i to upotrebi,vec novcem,ekonomskim uticajem.

  14. #14

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Suviše toga je eskaliralo. Američki san da "lokalnim" ratovima obezbedi sebi energentske resurse, uposli svoje fabrike oružja i medijskim lažima prikaže druge kao vinovnike više ne prolazi ni kod maloumnih. Ozlojeđenost zbog uspešnih i legitimnih akcija Rusije protiv najvećeg zla, Islamske države, je navelo idiote da poguraju Turske retarde da čačnu mečku u punoj snazi i to u susedstvu. Samo idiot bi poverovao da će to Rusija oprostiti ili da će ga članstvo u NATO-u spasiti od zaslužene kazne.
    Ponašanje Turske je epska glupost koja će ući u istoriju kao jedan od najmaloumnijih poteza. Tursko angažovanje u nazovi koaliciji je pokazalo da su upravo oni veliki saveznici ISIS-a jer su napadali Kurde koji su JEDINI bili brana širenju zla koje je SAD stvorila, obučavala i naoružala. Potez obaranja ruskog aviona koji se vraćao sa dejstvovanja protiv Islamske države je najzad skinuo masku ko je sa kime u savezu. Rusija će odgovoriti, nadam se izuzetno drastično, jer umišljenu budalu treba na vreme osvestiti. NATO će imati izbor (mada je jasno da je Turska nasela upravo nagovorima SAD-a) da reagovanjem na zasluženu kaznu rizikuje Treći svetski rat ili da se raformira pošto ne može ispuniti obavezu zaštite svojih članica.
    Ko god je inicijator sumanute odluke da obori ruski avion nad Sirijom može se smatrati piromanom usred rafinerije nafte.
    Više mi je muka od idiota koji nisu svesni da će glupošću vratiti sebe u kameno doba a usput, možda, povući gomilu poslušnika u propast zarad samozvanog "lidera" sveta.
    Zar treba biti genije pa shvatiti da je Rusija ovog momenta izuzetno motivisana, jaka i sposobna i da (kao svako svestan svoje moći i snage) je prisiljena da drakonskom kaznom pokaže da magarac protiv tenka ima šansi kao grudva snega u paklu? Turska naivnost da će ih NATO pokrivati je toliko idiotska da zaslužuje mesto u Ginisu!
    Lično se nadam da će bar malo mozga ostati predstavnicima zapadnih podrepaša da Turcima kažu:
    - Što ste zakuvali, sada pokusajte!
    BTW...time što su Ruski napadi uzrokovali drastično smanjenje zarade Turske na krvavoj nafti je preslab izgovor da se veliki ruski medved čačka kada je u naletu. A možda je i red da se kazne kabadahije onako kako zaslužuju pošto već decenijama ubijaju Kurde.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #15

    Odgovor: Treci svetski rat :)

    Шетају деда и унук:
    - Видиш, овде где су ове шуме ту је некада била Турска.
    -Деда а шта је било са њом?
    - Па пре 50 година оборили Руски авион.
    Пас ће те увек разумети

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novi svetski poredak!
    Autor Petar II u forumu Politika
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 28.09.2009, 17:57
  2. 1.april, svetski dan šale
    Autor Tami80 u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.04.2008, 01:52
  3. Biatlon: Svetski Kup 2007/08
    Autor Arthur Dent u forumu Spomenar
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 10.03.2008, 00:13
  4. ODBOJKA: Svetski kup za žene, Japan 02-16.XI
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 16.11.2007, 16:34
  5. Prvi svetski wiki roman
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.03.2007, 15:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •