Paklena kuhinja
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Paklena kuhinja

    PAKLENI KUVAR


    Zaticao sam prljave čaše, dlake u jelu i konobare koji potkradaju! Ali, najgore mi je bilo u Nemačkoj, u restoranu u kome nijedan radnik nije znao ni supu da skuva
    Saša Mišić, domaćin rijalitija „Paklena kuhinja", koji se emituje na TV Prva, otkriva kakav je sve pakao zaticao u srpskim restoranima - prljave čaše, dlake u jelu, konobare koji potkradaju i kuvarice puštene kose... Mišić, koji u emisiji pokušava da, pred kamerama, restoran za tri dana dovede u red, u intervjuu za Press kaže da nikad nije zažalio što je prihvatio taj posao.
    - Nikad se nisam pokajao! Izazov sam prihvatio jer zaista želim da pomognem i smatram da svako zaslužuje novu šansu. Osoblje je zainteresovano...

    :: Prva Srpska Televizija ::


    :: Prva Srpska Televizija ::




    Gledate li *Paklenu kuhinju?*
    Sta mislite o nasim restoranima?
    Delite li misljenje paklenog kuvara?
    Kada biste bili na njegovom mestu da li biste isto postupili ili bi bili blazi prema osoblju restorana?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  2. #2

    Odgovor: Paklena kuhinja

    Gledala sam par emisija i cini mi se da je poenta serijala samo da promovise restorane kojima je dosao da pomogne. Nisam zapamtila ni jedan kulinarski savet.. Ovde je ubacio smederevac, onde je bacio vegetu u smece, tamo zasarenio tanjir rotkvicama ili cime vec, rasterao muve gde je trebalo..
    Tu su i kuvaricine suze radi dramatike i to je to.


    Domacin mi se svidja, nije dosadan i uprkos tome sto mislim da je tu samo da bi oziveo neka mesta time sto ce ih prikazati na televiziji, mogu da ga gledam.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  3. #3

    Odgovor: Paklena kuhinja

    prekopirali
    hell's kitchen, dzindzera gordon ramsey-a ,hoce li im pasti na pamet nesto svoje a ne tudje ?


    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #4

    Odgovor: Paklena kuhinja

    Slazem se sa Lilit, cisto reklamiranje restorana. Emisija iliti Sasino dovodjenje u red neke kuhinje, je sablonski: prvi dan kada se pojavi upoznaje se sa osobljem i onim sto umeju, drugi dan ih kao napljuje...i treci dan 'preporod i renesansa'. Brzo prelazi u dosadu. Recimo, kada bi ubacili neki konkretni i originalni recept, da se bas kao S. Karapandza pokaze na delu, svaka emisija bi bila prica za sebe, umesto sto jedna na drugu lice.

  5. #5

    Odgovor: Paklena kuhinja

    Dobro,ne mislim da je ovakva vrsta emisije orginal-orginala.
    Naravno da je kopija neceg slicnog.
    Jeste i reklama nekim od restorana.
    Mislila sam da li mislite da kod nas higijena na niskim granama,da muve zuje sto u vazduhu,sto u supi.
    Sta dobijamo u restoranima?
    Da li za cenu dobijemo adekvatan proizvod?
    A uslugu?
    A ljubaznost osoblja?
    Da li mislite da kontrole tamo gde se hrana jede,prodaje treba da bude rigoroznija?

    DA li biste bili kao Sasa ili ne?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #6

    Odgovor: Paklena kuhinja

    Ja se izvinjavam, fokusirala sam se na emisiju jer je na 'TV itd' forumu :stid1: Stanje po restoranima je razlicito, ima ih od De LuHe do Zhnj, i po cenama, uslugama, higijeni. Dokle god kao gost ne 'osvojim' kuvaricin nokat u tanjiru, ili kosu bez serviranog cheslja, mene briga sta rade u kuhinji ako je hrana hvale vredna.

  7. #7

    Odgovor: Paklena kuhinja

    Posto si otvorila temu ovde gde si je otvorila da se mi ipak zadrzimo na komentarisanju emisije, a odgovore na pitanja koja te tiste ovih dana mozes potraziti naprimer ovde:

    http://www.vojvodinacafe.rs/forum/ku...nstvima-13651/


    Neki smo vec i odgovarali tamo.. Zagrij stolicu.. i .. Nastavi sliJed..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #8

    Odgovor: Paklena kuhinja

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Ja se izvinjavam, fokusirala sam se na emisiju jer je na 'TV itd' forumu :stid1:


    Stanje po restoranima je razlicito, ima ih od De LuHe do Zhnj, i po cenama, uslugama, higijeni. Dokle god kao gost ne 'osvojim' kuvaricin nokat u tanjiru, ili kosu bez serviranog cheslja, mene briga sta rade u kuhinji ako je hrana hvale vredna.

    BRez izvinjavanja.
    MoZ biti da ja nisam bas najbolje postavila temu.


    Ela reci mi...da li bi bila Paklena kuvarica ili bi malo zazmurila na jedno oko?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #9

    Odgovor: Paklena kuhinja

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Posto si otvorila temu ovde gde si je otvorila da se mi ipak zadrzimo na komentarisanju emisije, a odgovore na pitanja koja te tiste ovih dana mozes potraziti naprimer ovde:

    http://www.vojvodinacafe.rs/forum/ku...nstvima-13651/

    Dosta nas se tamo vec naodgovaralo pa.. Zagrij stolicu.. i
    Dobro.RazumemPrilog 2707
    A ja nisam bas najbolje postavila temu.
    Ideja je kako biste vi postupale da ste Paklena kuvarica?
    Da li Sasa preteruje?
    Da li biste kao Paklena zavirili u svako cose ili biste nesto stavili u stavku ljudski je gresiti?
    Da li ste nekad bile u situacijii da vratite jelo zato sto je hladno,masno,dlaka u supi,neslano,preslano......ili osoblje neljubazno?


    Nije mi bila tema samo o bezbednosti namirnica.....a ni TV emisija.
    Ona je kao ideja....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #10

    Odgovor: Paklena kuhinja

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    BRez izvinjavanja.
    MoZ biti da ja nisam bas najbolje postavila temu.


    Ela reci mi...da li bi bila Paklena kuvarica ili bi malo zazmurila na jedno oko?
    Sestro slatka, bila sam 'paklena shefica restorana' (kamo lepe srece da smo ga zadrzali, 'mesto sto sam se sa 'finocom' zamajavala). Da znas da su od mene imale zort, ne znam zasto, valjda su podrazumevale da treba da ih nadzirem, kritikujem, pa su bile u stanju pripravnosti? Mislim da je bitno da imas najkvalitetnijeg gl. kuvara, da ti se pomocno osoblje ne menja na nedelju dana (da bi bila uigrana ekipa), i da je 'prvi chovek' osoba od autoriteta....i da ih ne placas mizerno, naraFski. ........ps. ja sam pokupila neke kuvarske cake, i hvala im na tome

  11. #11

    Odgovor: Paklena kuhinja

    Pa u pravu si.
    Moras biti i strog.
    Moras imati nekog u koga imas poverenja.
    A bitna je i ekipa.
    Ako nesto od toga skripi,sve se odrazi na posao.

    Joj najteze je naci pravu meru za strogocu a da ne preteras,za dobrobit svih a da ne bude naustrb tebe,da svima bude dobro a tebi za nijansu bolje.

    Za Paklenu kuvaricu nema proverenog recepta.
    Najveca vlast je vladati sobom.

Slične teme

  1. Meksička kuhinja
    Autor Aiko u forumu Recepti
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 04:14
  2. Vaša omiljena kuhinja?
    Autor Lady S u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 28.03.2010, 12:53
  3. Vi i kuhinja
    Autor swba u forumu Muška kafana
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 02.08.2009, 17:30
  4. Ruska kuhinja
    Autor leptirić u forumu Recepti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.05.2009, 15:01
  5. Kuhinja
    Autor Najgora u forumu Uređenje enterijera i eksterijera
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.07.2008, 14:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •