Kako ćemo nestati? - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Kako cemo nestati?

Učesnika ankete do sada
73. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Nacije ce zaratiti i medjusobno se istrebiti

    34 46.58%
  • Udarice nas meteor ili neko drugo nebesko telo

    27 36.99%
  • Zaricemo se u Sunce kada ono bude dovoljno veliko

    16 21.92%
Anketa sa više mogućnosti glasanja
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 53
  1. #16

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    Neki ludaci ce aktivirati nuklearku i-pa,pa !Ovi koji budu preziveli,ionako ce biti deformisani da im taj zivot nece nista vredeti!

  2. #17

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    сунце ће нас спржити у некој далекој будућности...
    верујем да ће до тада људи смислити начина да се преселе на неки други кутак васионе,безбеднији.
    жао ми наше планете наше миле земљице
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  3. #18

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    Rakija ce da nam popije mozak

  4. #19

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    Nestacemo pomocu nas samih...

    Sifra: Nek crkne komsijina krava

  5. #20

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    Prevelika kolicina mutacija za evoluciono posmatrano kratak period dovodi do stvaranja sve rezistentnijih I patogenijih virusa I sojeva bakterija. Ne bi me cudilo da nestanemo usled kombinacije neke virusne epidemije ljudi i biljaka, plus kad se doda i zagrevanje klime, to bi moglo biti i usled gladi, klimatskih katastrofa i td., al ne brigaj se, nego tastaturu u ruke, i sibaj po Vojvodini
    ...................

  6. #21

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    Ukoliko se desi globalno otoplavanje severnog pola, Evropu a verovatno i celu planetu ce zahvatiti rat ra resurse, pre svega zbog teritorije pogodne za proizvodnju hrane.
    Ali to nece unistiti covecanstvo. Ono ce evoluirati dalje. Ukoliko nadjemo nacin da se otisnemo do daljih zvezda, to ce nam znaciti spas za dalju buducnost.
    Ako ne, pa valjda ce ogranicena populacija moci proziviti i u solarnom sistemu.
    I naravno zemlju ce progutati sunce za nekih 5 milijardi godina.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #22

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    Mislim da cemo zaratiti, jer toliko mrznje oko nas se stvara svaki dan, i moderno covecanstvo je uvek bilo na rubu egzistencije...
    jednostavno mislim da cemo mi ljudi sami sebe unistiti...ne mora da znaci, to je moje misljenje
    Poruku je izmenio darcoole, 22.08.2007 u 17:03 Razlog: Ne citam do kraja...joj...!!

  8. #23

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ukoliko se desi globalno otoplavanje severnog pola, Evropu a verovatno i celu planetu ce zahvatiti rat ra resurse, pre svega zbog teritorije pogodne za proizvodnju hrane.
    Ali to nece unistiti covecanstvo. Ono ce evoluirati dalje. Ukoliko nadjemo nacin da se otisnemo do daljih zvezda, to ce nam znaciti spas za dalju buducnost.
    Ako ne, pa valjda ce ogranicena populacija moci proziviti i u solarnom sistemu.
    I naravno zemlju ce progutati sunce za nekih 5 milijardi godina.
    Delim tvoje mišljenje.

    Otopljavanje - dizanje nivoa mora, povećanje temperature, nestašica pijaće vode, glad, migracije stanovništva i na kraju ratovi.

    I ja se nadam nekoj budućnosti tipa: "Star track" ali hmmm...

    I ako nas sunce ne proguta za 5 milijardi godina, progutaće nas crna rupa za jedno 10 milijardi godina.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  9. #24

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    pomretjemo, pre ili kasnije.
    ne potrisam se previshe.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  10. #25

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    vrlo brzo cemo ratovati i to zbog izvora pijace vode
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  11. #26

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    JA chu da modifikujem prIjashnje izlaganje. Pobiche nas zakrchenje vena, srcani problemi i sve ostalo vezano za nedostatak kretanja vezano za prekomerno sedenje i bavljenje forumima. Dotle chemo da mutiramo u neshto slichno paradajzu izraslom u podrumskom mraku... A zemlja? Zemlja che odahnuti.

  12. #27

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    Mislim da ce sve otici kao i sto je doslo. Velikim praskom.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  13. #28

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    -Polukruznim udarcem Caka Norisa !

  14. #29

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    ovo je veoma zanimljia tema...nedano am gledala neku emisiju bas na ovu temu...pa da vam kazem predpostavke...
    S obzirom da je cela planeta sastavljena od 10 ploca(cini mi se da je 10, mozda je manje) a da je jezgro zemlje jos uvek nemirno misle da ce doci do pucanja i razdvajanja ploca .kakve to ima veze? neke ploce su spojene sredinom australijskog kontinenta, dve su spojene na mestu istambula...zatim predvidjaju cunamije kao posledica pomeranja ploca sto se odnosi narocito na azijski kontinent. a verovatno ste svi culi da predvidjaju da ce za par godina virusi evoluirati neverovatnom brzinom tako da predvidjaju epidemije koje ce odneti veliki broj ljudskih zivota....
    ko prezivi pricace...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  15. #30

    Odgovor: Kako ćemo nestati?

    Ako uskoro velike industrijske zemlje, tj. najveći zagađivači ove naše izmučene Planete, ne ukinu prljave tehnologije polako se približavamo kraju egzistencije.

    Džaba što smo svesni toga i što znamo šta treba uraditi da bi se stanje popravilo, kad ne možemo da se ujedinimo (mislim na običan svet) i nateramo (trule) kapitaliste da sadašnje procese proizvodnje zamene "zelenom" tj. ekološkom tehologijom. Svim tim kompanijama je važan profit i velika je žalost što su svesni šta čine, da uništavaju i zagađuju životnu sredinu.

    Čak je Buš javno izjavio da SAD ne mogu da pređu na nove "čiste" tehnologije ili da smanje štetnu emisiju gasova jer to bi zahtevalo enormna sredstva, što bi dovelo do bankrota i kraha većeg dela njihove ekonomije!!! To su ti Ameri, vrli narod, koji pretenduje da bude nacija koja će voditi celo čovečanstvo.

    I sve to nas vodi do smanjena uslova za opstanak nas i ostalih vrsta, koje su osuđene da žive sa nama. Polako će nestajati voda, vazduh, hrana... Njihov nedostatak će izazivati glad, bolesti, različite epidemije koje će neprestano eskalirati, ratovi će se voditi za kontrolu ovih resursa, pogodna staništa će se smanjivati... itd.

    I sve to zato šti su neki pohlepni i što ne postoji opšta, kolektivna svest da se ovaj problem počne odlučnije rešavati.

    Nadam se da do ovog, crnog, predviđanja neće doći i da ćemo se dozvati pameti i krenuti da popravljamo ono što smo uništili, uprljali... I da će budućnost biti lepša.
    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •