Citat WEISHAUPT kaže: Pogledaj poruku
Hmm. Ali ga nije zadržala. Ispadoše ti Albanci mnogo zajebani (ako smo mi u pravu a oni u krivu), jer napraviše međunarodni incident i pridadoše sebi veoma veliki značaj. Svaka im čast.
Фаце су ти Албанци, цареви, паметни, способни, зајебани, лепу заставу имају... е, зашто ми нисмо више као Албанци... није ти мало сумњиво што оволико хвалиш Шиптаре?

Оруђе у рукама великих сила, тја.

Ne mislim ništa o Turskoj i Kurdima. To je falinka Kurda, mislim to što ne umeju da internacionalizuju svoj problem i izazovu međunarodnu ili bar NATO intervenciju. A izgleda da je i Turska tvrd orah, da nije baš u situaciji da može svako pašče da je zapiša a da ni nogu ne digne... kao što je to uvek bio slučaj sa nama. Na žalost.
Ма тако је, не знају Курди. Да знају, Америка би одмах одустала од савезништва с Турском и бомбардовала је

Ovo za sever Kosova je jako zanimljivo pitanje i bojim se da će rasplet izgledati kao Krajina 1995. Mi smo Kalimero Evrope i sveta... nepravda... nepravda...
Има ли у твојим прогнозама икад ишта повољно за Србе? Овако, испада да у будућности видиш само оно што ти је мило.

I jedno i drugo je borba za slobodu. Ja ne mogu da podržim SRJ iz 1992. jer se zalagala da zadrži na silu Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu i Makedoniju u Jugoslaviji. Ko god je pobegao od Beograda i degenerika koji tamo sede u foteljama Sunce mu je svanulo. Dakle, ne radi se ni o kakvoj propagandi.
СРЈ није покушала никог да задржи у Југославији.

Nema nikakvih izvora jer dugo nije bilo popisa. Samo Priština ima 650.000 stanovnika.
И како си дошао баш до 55-65%? Онако, одокативно? Или неком прецизном методом попут оне којом си израчунао да је 18% од 250 - 80?

"Kosovo je deo Srbije", a nijedan političar iz Srbije ne sme da ode na Kosovo, jer nailazi na carinu. Nemam nikakav problem sa matematikom, nisam govorio o 18% mandata, nego stanovništva. Samo lepo iščitaj (ako umeš da čitaš aktivno a ne samo pasivno) sve ti lepo piše.

Vlada Srbije im nikada ne bi dozvolila da imaju i jednog jedinog poslanika. Zato su se i pobunili i iskukali nezavisnu državu.
Косово је део Србије, само под окупацијом.

Говорио си да је праведан број мандата за 18% становништва 80 од 250, и да је 32% од 250 - 100. Ал ако се не сећаш, нема везе, извини

Као папагај си. Они су имали своје посланике, имају и данас.
"Влада Србије им никада не би дозволила...". А они су хтели, трудили се, покушавали, па им влада није дала? Пресна лаж. Никад нису ни хтели ни покушали.