Koliko dugo stojite ispred ormara..?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 64
  1. #1

    Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    secam se jednog jutra kad sam se ustala.. i pospano tumarala stanom.. pa onda stala pred ormar.. otvorila ga.. i blenula u njega.. u onu silnu robu... koju sam skupljala godinama.. a veliku vecinu toga uopste ne nosim.. pola toga sam obukla jednom ili dva puta.. a ostatak koji nosim.. se svodi na mozda 1o% svega u ormaru... u principu ne provodim previse vremena pred ormanom.. ponekad obucem sta mi prvo padne pod ruku.. to znaju biti i kombinacije boli glava

    koliko vi robe chuvate?? nosite li sve?? ili vam pola toga stoji bez veze!?

    koliko vreemena provodite pred ormarom dok se spremate trazeci sta cete obuci!? uzmete li sta vam prvo padne pod ruku.. ili se predomislite 15, a presvuchete 5 puta, pre nego sto padne definitivna odluka!!??
    moomoo meee jooouu

  2. #2

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Neeee... ne volim da satima planiram sta cu obuci, to me taaako smara!
    Retko kad planiram unapred (jedino kada znam da treba da ustanem jako rano i da onako slogirana necu znati ni gde se nalazim, a kamoli sta da obucem ), uglavnom dohvatim prvo sto mi padne pod ruku. Naravno, ovo ne vazi za special occasions, kad stvarno treba uloziti malo vise truda oko izbora garderobe.

    Pred ogledalom stojim tek toliko da vidim da l' se nesto slucajno uzjebalo
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Ni ja nesto ne stojim preterano dugo. Otprilike cim ustanem (eeeee, to vec traje ) znam sta cu da obucem. Naravno, upalim TV da znam kakvo je vreme i to je to. A sto se tice cuvanja garderobe, e tu vec moj cale preteruje. Stalno se svadjam sa njim da se okane one stare:" Mozda ce zatrebati "
    "Bupu pi du pu !"

  4. #4

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Ja najcesce smisljam pred spavanje sta cu obuci sutra, pa jos ako se ujutru toga setim - divota.

  5. #5

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Udjem, izadjem i gotovo.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  6. #6

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Uglavnom sva moja odeca se nekako slaze jedna sa drugom tako da se brzo odlucim sta cu obuci.

  7. #7

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Uvek na brzinu iskombinujem sta cu da obucem, malo mi vremena treba.

  8. #8

    12 Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Citat Juice kaže:
    Ja najcesce smisljam pred spavanje sta cu obuci sutra
    Uglavnom je tako. Vodim računa o prilikama u kojima ću se snaći, o vremenskim uslovima, da li ću se kretati peške ili kolima... Dakle, tome pridajem veliki značaj. Mislim da na takav način i drugima ukazujem odredjeno poštovanje.

  9. #9

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Pa,najmanje oko 10 minuta svakog jutra Gledam svu tu odecu,od koje nosim otprilike 10%,bas kao sto rece yige_gui,i nemam pojma sta cu obuci.Ponekad sve zavisi od mog raspolozenja,da li cu obuci farke,suknju ili nesto deseto.Kada su specijalne prilike u pitanju,znam i po 10 puta da se presvucem dok ne nadjem odgovarajucu kombinaciju Tada mi treba i po sat vremena

  10. #10

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Buljim u njega sve dok ne pronadjem nesto sto zelim da nosim tog dana

  11. #11

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Zbog toga me nekada mrzi da se izvucem iz kreveta. Jer ne mogu da razmisljam sta i kako da kombinujem. Sreca je u tome sto se u tom ormanu nalaze uglavnom jednostavne stvarcice, majice nekoliko dzempera pari farmerica i to mu negde dodje to. Mada ponekada pobesnim i pozelim da "licim na zensko" i da obogatim taj orman sa nekim zenstvenim detaljima, ali taj bes brzo prodje i nastavi se u starom dobrom ritmu.

  12. #12

    11 Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    ova pricica ce vam sve reci. dakle, frka strka ujutro, moram kod doktorice babi po lijekove, sto prije to bolje da izbjegnem guzvu. izletim iz kuce i skontam da me svi cudno gledaju. dodjem kod doktorice, sjednem u cekaonicu i dobro se osmotrim: krem pantalone, krem cipele (dobro ajde to sam pogodila), svijetlo plava majica na tamno plave pruge i dzemper na zakopcavanje sa svijetlo sivim, crvenim i plavim prugama. i ja se jos cudim sto me ljudi gledaju (da napomenem jos i da je dzemper bio apolutni visak jer je bilo strasno toplo)
    nattydread is coming to dinner

  13. #13

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Veoma, veoma kratko. Obično u obližnjem izlogu kada krenem na posao proveravam nisam li pošla u pidžami.
    I uvek me je nervirala sestra kada otvori vrata prepunog ormana, bulji u njega 10 minuta, da bi na kraju rekla "Pa, ja nemam šta da obučem".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #14

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Joj pa stvarno ne znam ......
    ali evo obecavam cim sledeci put budem otvarao ormar provericu sa stopericom

    a kad se negde spremam ...... pa recimo cak minut mozda minut ipo
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  15. #15

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?


    Trudim se da uvek ranije smislim šta ću obući tako da nemam nedoumice ispred ormara. U principu sve zavisi kako sam raspoložena.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 15.01.2016, 13:26
  2. Koliko dugo ste vozač?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 05.04.2012, 18:56
  3. Koliko vremena provodite ispred ogledala?
    Autor makilli u forumu Lepota
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 19.05.2009, 12:56
  4. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •