Koliko dugo stojite ispred ormara..? - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 64
  1. #16

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Nikad nisam imala taj problem, hvala bogu! Mislim da je to bas lose i da ljudi koji stoje ispred ormara i ne znaju sta da obuku, da bi na kraju rekli da ni nemaju sta, stvarno imaju problem! Nije to bezazleno!

    Naravno da se ponekad malo zadrzim ispred ali to je kratko, par minuta. Mada se uglavnom trudim da smislim (u glavi) sta cu obuci, pa onda kad otvorim ormar samo izvucem i nadam se da necu morati da peglam!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  2. #17

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    jutros sam po mraku bauljala po sobi (da ne probudim drugaricu) posto sam malo spavala ochi su mi bile vise zatvorene nego otvorene.. zavukla sam ruku u orman i izvukla prvo sto mi je doslo pod ruku
    mislim da sam ispred ormmana stajala manje od minut
    danas sam hodajuci klovn (mislim nije da nisam inache, ali danas dodatno )
    moomoo meee jooouu

  3. #18

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Pa, kad bolje razmislim, u poslednje vreme sve sam kraće ispred ormana. To može da znači samo jedno-ušemila sam se. Ili su moje kombinacije provaljene i zastarele. U svakom slučaju, vreme je za obnovu garderobe.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  4. #19

    Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    zadrzavam se dosta dugo pred ormarom jer mi treba vremena da iskombinujem u glavi sta cu taj dan obuci,jer kako cu se obuci zavisi od mog raspolozenja tog dana,pa onda od vremenskih uslova...trudim se da u svakom trenutku izgledam kako treba i kako codex oblacenja nalaze u mom poslu,tako da ne sme biti greske...a kako obozavam da se sredjujem i zbog toga ustajem dovoljno rano.. da se prvo razbudim...ne smeta mi sto provodim,po misljenju moje mame recimo,previse vremena razmisljajuci i kombinujuci pred ormarom...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  5. #20

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Jako malo,inace se spremam za 15 min sa sve jutarnjom higijenom

  6. #21

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Potpuno zavisi od raspoloženja...

    Kada sam baš, baš dobro raspoložena...potpuno mi briga šta ću obući..dovatim se prvih raspoloživih stvarčica iz ormara..

    Kada sam namćorasta i loše volje..onda znam da sedim i po pola sata i blejim u krcat ormar i ništa mi se ne sviđa, i grize me savest što pored tolike gomile stvari ja nemam pojma šta da obučem, a opet mi se ništa ne dopada i sve bih po kratkom postupku transportovala u najbliži kontejner i zapalila...

    I onda obično navučem prve farke i duksić na koji mi pogled padne...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  7. #22

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    ne dugo. par sekundi dok skontam sta je u prljavom vesu , a sta slobodno smijem obuci.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  8. #23

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Iskreno,duze nego sto bih trebala.Nekada blejim i po pola sata i na kraju uvek obucem prvu stvar koju sam ugledala kada sam ga i otvorila...
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #24

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Uglavnom se ispred ormana kratko zadržim, pošto unapred isplaniram u glavi šta ću da obučem. Retko mi se dešava da se presvučem i jednom, a kamoli nekoliko puta

  10. #25

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Ne baš dugo...Uglavnom u glavi unapred isplaniram šta cu obuci...

  11. #26

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Za dnevne kombinacije, ne treba mi puno vremena. Ima par stvarcica koje su najvise u opticaju i njih veoma lako kombinujem...
    Ali kad su u pitanju izlasci i neke svecane prilike - e, onda nastaje haos. U stanju sam da isprobam 10 kombinacija! Na kraju uvek ostane haos u sobi, jer nemam vremena da sve to sklonim i uvek izletim iz kuce brzinom svetlosti ali zadovoljna svojim izgledom!
    Kad sam zivela sa cimerkom, sve je bilo jos zanimljivije, jer je bila u pitanju "frka, panika" x 2.

  12. #27

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Ispred ormara ne stanem ni minut,ali u kupovinu izludim svakoga,mozda odem tri puta da vidim iste pantalone dok se odlucim da ga kupim,ili cipele,probam,probam,pa ne svidja mi se nista...kaze mi cerka..Mama kupi vec nesto,vec smo hiljadu puta videli iste stvari....tako da u ormaru samo imam dve krpice,sto mi se svidjaju,i to nosim
    No me toques

  13. #28

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    sve duze i duze...
    i to pochinje da me brine.......
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  14. #29

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    ne znam,ne stopam minute...jako malo
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  15. #30

    Odgovor: Koliko dugo stojite ispred ormara..?

    Pa zavisi gde idem .....

    Posto volim sportski da se oblacim....muku mucim kada treba da idemo na neko slavlje...svi seli u kola ...a ja jos razmisljam sta da obucem....

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 15.01.2016, 13:26
  2. Koliko dugo ste vozač?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 05.04.2012, 18:56
  3. Koliko vremena provodite ispred ogledala?
    Autor makilli u forumu Lepota
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 19.05.2009, 12:56
  4. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •