Zbog čega ne volim rijaliti programe? - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 114
  1. #16

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    никако не волем тог великог брата, брате. мислим да би требало да се обеси, тај биг брадер, на сред теразија-за пример. и сви укућани.
    квари нам ионако кварну децу
    уф, грозоморно
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  2. #17

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Otkud znas da je emisija odvratna, i losa, ako je nikad , ali bas nikad nisi ni pogledala-niti ijednom oko nisi bacila na nju kao sto kazes?
    Imala sam prilike da čujem (a na kraju krajeva i ovde da pročitam) šta pričaju oni koji su je gledali (ne samo oni koji je ne vole, već i oni koji je oduševljeno prate). Nije baš da pojma nemam o čemu se radi. Znam o kom tipu emisije je reč i to mi je sasvim dovoljno da me odvrati od gledanja. Ja možda i nisam najbolji primer jer generalno vrlo malo vremena provodim gledajući TV (isto tako nemam ni omiljenu emisiju).

    Sve mi to liči na "hleba i igara"... i tužno mi je.



  3. #18

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    @veverica

    Zao mi je ako kategoricki mozes odbijati na osnovu toga sto ti je neko pricao, ili ovde napisao. Ako neko nesto napise ovde , to moze da ti bude neka preporuka da nije nesto, ali da kategoricki odbijas na foru nikad nisam niti cu, jer sam procitala na forumu da ima nekoliko ljudi sto tvrde da je ta emisija odvratna, to mi nije bas jasno, al necu da te smaram, tvoja stvar.
    Poruku je izmenio goldie, 01.10.2007 u 20:17 Razlog: nema potrebe za citatom celog posta ako pisete odmah posle istog i ne naglasavate neku recenicu.
    ...................

  4. #19

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Gledao sam onaj uvod, pre pocetka glavnog serijala... Mislim da je skroz ok emisija, ali treba staviti napomenu da kod gledalaca koji koriste bar 1% sivih celija ista moze izazvati Cisto da ne dodje do ekoloske katastrofe u kuci...

    Ne zelim da ulazim u raspravu, VB je jadan, jos jadniji su oni koju iz sve snage navijaju ili oni sto placu kad nekog izbace...

    /\ Brate
    "Ride. Because children need heroes."

  5. #20

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku

    ps...priznajte da ste bar jednom bacili oko...
    Ni jednom

  6. #21

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Zao mi je ako kategoricki mozes odbijati na osnovu toga sto ti je neko pricao, ili ovde napisao. Ako neko nesto napise ovde , to moze da ti bude neka preporuka da nije nesto, ali da kategoricki odbijas na foru nikad nisam niti cu, jer sam procitala na forumu da ima nekoliko ljudi sto tvrde da je ta emisija odvratna, to mi nije bas jasno, al necu da te smaram, tvoja stvar.
    Лепо сам рекла, мене не одвраћају само ти негативни комантари (форум сам споменула само онако, као пример, о том брату причају сви, кад би толико бар дизали глас због тога што нема места за сву децу у обдаништима...), ја ни у оним назови позитивним коментарима не видим ништа што би ме привукло.
    Да је у питању рецимо неки филм, ако чујем два опречна мишљења, погледаћу га да бих формирала своје.
    Али заиста нисам опседнута приватним стварима нити оних људи који су део мога свакодневног живота.

    П.С. Нисам гледала ни Телетабисе.



  7. #22

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Imala sam prilike da čujem (a na kraju krajeva i ovde da pročitam) šta pričaju oni koji su je gledali (ne samo oni koji je ne vole, već i oni koji je oduševljeno prate). Nije baš da pojma nemam o čemu se radi. Znam o kom tipu emisije je reč i to mi je sasvim dovoljno da me odvrati od gledanja. Ja možda i nisam najbolji primer jer generalno vrlo malo vremena provodim gledajući TV (isto tako nemam ni omiljenu emisiju).

    Sve mi to liči na "hleba i igara"... i tužno mi je.
    ...a ti si znači povodljiva tuđim mišljenjem?... ...ja čak i kad vozim kola, a suvozač pogleda desno i kaže "možeš skrenuti nema nikoga"...ja mu kažem "pomeri se da pogledam ja"...iako je njegova guzica bliže da strada ako nekog ima...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ni jednom
    ...tebe razumem......nije lako pored tolikih moderatorskih obaveza i tv gledati...

  8. #23

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    @Lav71

    Vec sam u jednom postu na ovoj temi napisala: "Kad god sam i naletela na to, smorila bih se posle 2 minuta." Zaista mi je 2 minuta bilo dovoljno. I ne radi se ovde o nekom pokazivanju kako sam drugacija ili o nekom kontriranju. Nego jednostavno show je ocajan.

    Cini mi se da je ova tema nastala zato sto svi oko nas sa sjajem u ocima pricaju o ovoj emisiji i svi nas zapitkuju: "Jesi gledao/la VB?", "Jesi video/la onog..." i svi se cude kad kazes da ne gledas VB. Pogledaju te onim frapiranim pogledom. I tako ta pitanja mi postavljaju vec godinu dana i smaraju me svi. I normalno je da nastane ovakva tema na jednom forumu. Tema je zasigurno dobra, cim imamo vec ovoliko postova.

  9. #24

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    @goldie

    ...rekoh li ja da je loša ili da je živopisna?...

    ...ne znam da li si shvatila da ja ne hvalim vb i ne trčim u wc kad vidim "napucane" cice iz istog......nego mi nije jasna potreba za tolikim ograđivanjem...
    Poruku je izmenio goldie, 01.10.2007 u 20:39 Razlog: nema potrebe za citatom celog posta ako pisete odmah posle njega

  10. #25

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Meni je "Veliki brat" jako dosadan... Ne vidim stvarno sta tu ima zanimljivo. Evo, da ne bude da se povodim za tudjim misljenjem gledala sam par puta tog famoznog "Brata", da vidim sta je tu dobro, pogotovo sto su poceli da me svaki dan zapitkuju "Jesi li gledala VB, jesi li gledala VB?" i uopste mi nije bilo zanimljivo. Pa oni se po ceo dan dosadjuju, ili svadjaju, ili igraju neke glupe igre... Ili kao sto sam imala privilegiju da vidim i necije obnazene grudi tj., medjunozje... Meni je to seljacki, neopisivo prosto. Sta je tu tako dobro, tako zanimljivo pa da se svaki dan nacrtas ispred tv-a da bi gledao/la to sranje, ne kapiram
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  11. #26

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    kratko i jasno: ne gledam ga.
    nattydread is coming to dinner

  12. #27

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku

    ...ne znam da li si shvatila da ja ne hvalim vb i ne trčim u wc kad vidim "napucane" cice iz istog......nego mi nije jasna potreba za tolikim ograđivanjem...
    E lave, ote mi rad prstiju na tastaturi-kao da sam ja kuckao
    ...................

  13. #28

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Ne ja nikako ne gledam Velikog brata. Ja gledam samo probrane emisije, intelektualno umetnichkog tipa, shto che rechi gledam tv jednom nedeljno. Ne volim da gledam zzivote drugih po scenariju, tako da i od filmova biram samo one sa neizvesnim zavrshetkom koji iznenadi i one koji se predstave kao njegovi scenaristi...

    Nemam predrasuda, chuo sam o ovakvim emisijama, stekao stav josh pre dve godine, pre nego shte ste svi vi i znali shta je to VB. .Ma, shta dve ... Prishao sam probnom gledanju sa minimalnim predubedjenjem od kojeg mi se kenjalo, znachi potpuno bez predrasuda, gledao tri minuta, vidim oni neshto seru (a niko nikog da ubije po dubokoumno smishljenoj zaveri kakve se inache chesto srechu u zivotu) ugasio tv i gledao u plafon da odmorim mozak... vishe mi se nije kenjalo, plafon je majka...

    Jednom sam chak neshvatajuchi shta je na programu, slushao onog Bureka pola sata ... posle toga sam proveo dve nedelje u bolnici… za dlaku sam se izvukao...

    Treba tog Bureka pochupati sa tva kao onu ambroziju... Shto nam truje decu, a sve boli kurac shto svaki dan gaze kroz shumarke od iste biljke. Ne stizze niko tim realnim problemima da se bavi jer svi gledaju Velikog brata. Osim mene. Pochupachu ja to sve samo josh malo da popizdim.

    Zapravo, u zavadi sam sa velikim bratom od 76… od novembra... kad mi je ot'o medu... Od tad imam potrebu da se istaknem kad god se pomene neko takav...

    Ono shto me najvishe nervira je shto sad svi kao kenjaju da to gledaju. Pa, da budem iskren mozda bi i proshlo da sam ja prvi otkrio velikog brata. Mislim, na svetu. Tuzzno je to. Zaludjen narod. To mu se potura umesto bechkih torti i muchenja...

    Bio sam pasionirani gledalac svakog Pavichevskog shita, ovo nije ni blizu takvih autohtonih dostignucha tipa Boljeg zzivota (epohalno), Srechni ljudi (senzacioanalno).. To su bili dani televizije...

    Ovo je doshlo sa strane... bre... poshast kojom kvare decu!...

    Ne znam da l sam bi dovoljno glasan? Ne pitam dal sam bio jasan.......






    Naravno da vas zajebavam

  14. #29

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Negledam ni VB ni slicna sr..nja
    ODLAZIM ZAUVEK
    ali vratiću se....

  15. #30

    Odgovor: Ja ne gledam Velikog Brata

    Povremeno sam pratila prvi hrvatski Big brother. Već za drugi nisam imala stomak, možda sam ga gledala ukupno 10 minuta.
    Posrbljenu verziju Velikog brata na B 92 prošle godine sam pokušala da gledam kada su počele sve one priče o Mikiju (čini mi se da se tako zvao lik). Pokušala, shvatila da mi je to samo smaranje i gubljenje vremena, pa odustala. Nit znam prošlogodišnje aktere, niti mi je zbog toga osiromašen život.
    Ulazak u kuću Velikog brata ove sezone sam propratila iz prostog razloga što sam se zadesila u poseti i svi su to pratili. Nakon toga nisam čak ni prebacujući programe naletela na VB što mi je baš drago.
    Čeprkajući po net-u nađoh na blog Jelene Tinske. I mada dotičnu posebno ne cenim, sa njenim zapisom o VB se apsolutno slažem.

    VELIKI BRAT
    24 September 2007, 07:52:37
    Ok. Veliki brat je u modi...iskreno losi su nam programi...nema sta da se gleda...i kad se pojavio prvi Veliki brat svi smo gledali...neko sa nevericom, neko sa zeljom da on bude na tom mestu...neko odusevljeno, nazalost. Osnovna razlika ili pomak unazad je sto je ovo drustvo zaista sa dna.Sad, kao svima se najvise svidja dobri, primitivni, sromni, neobrazovani Burek. O cemu se ovde radi?Mladi ljudi pocinju da veruju da je ono sto im nudi televizija nesto sto treba da slede kao primer. Najtragicnije je ono sto smo videli sa castinga.Da li je moguce da toliko idiota i bolesnika i nakazno ruznih odrona zivi u ovoj zemlji? Zastrasijuce!!! Glupe polukurve sa silikonima koje se hvale biseksualnim porivima. Pa da nije ni cudo.Najnoviji hobi u Srbiji je davanje guzice na koriscenje.Preko dUpeta u Evropu...a umesto viza na granicama cemo im jos i polizati...verovatno. I kako onda ova omladina moze da bude drugacija. Ja mislim da je profil mladih ljudi koji su konkurisali za Velikog Brata najbolji pokazatelj kojom brzinom propadamo kao preostali delic Srba. Ako na mladima svet ostaje i ako su ovo nase nade...daj da produzavamo zivot starima ne bi li nam osvetlali obraz. predlazem Velikog Brata sa babama i dedama. Mozda nesto i krene nabolje.Dok ne pomru. Za pocetak...toliko. I naravno nije tesko predpostaviti da Burek mora da pobedi.On je ipak u ovoj kuci Jesenjin u kupleraju.
    od JelenaTinska
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Volim - ne volim
    Autor valentina u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1421
    Poslednja poruka: 04.06.2020, 18:00
  2. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  3. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  4. Novi rijaliti: Akademija debelih
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.07.2012, 18:40
  5. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •