Bijelo Dugme - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18

Tema: Bijelo Dugme

  1. #16

    Odgovor: Bijelo Dugme

    Ja sam bio Na koncertu Bjelog Dugmeta u Bg-u na hipodromu.... bilo je extra.... neki su se zalili da se nije lepo culo, ali mi smo bili blize bini i sve je bilo ok.

  2. #17

    Odgovor: Bijelo Dugme

    Mnogo dobra pesma iz 1974

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #18

    Odgovor: Bijelo Dugme

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam bio Na koncertu Bjelog Dugmeta u Bg-u na hipodromu.... bilo je extra.... neki su se zalili da se nije lepo culo, ali mi smo bili blize bini i sve je bilo ok.
    Prevruc 28.juni te godine, pogotovo nas cetvoro u opel kaTetu.. Ono kao nejdemo zato sto ih obozavamo, idemo da nas mine zelja, uz njih smo rasli.. Popicemo po koju i biti che svaka nasha..
    Dovurljamo se za manje od sata do Galenike, od Galenike do Sava centra.. Pa bratbratu dva ipo sata, kreni-stani dinamikom, covek je uspeo da zakrci Beograd totalitarno ali krenulo se na vreme jos uvek nije zurba, a i drustvo u kolima je pravo.
    Vec kod SC odlucimo da parkiramo ljutu guju.
    U'vatimo neki prevoz do na pola potpuno blokirane gazele, tu izidjemo i pridruzomo se hordama peshadije koja se slivala ka hipodromu.. Oko 21.15 (15 minuta nakon zakazanog termina za pocetak) dolazimo na branike poligona za konjicke sportove, bivamo pretreseni, liseni svih flasica vode iz ranaca jer sponzor preferira neki drugi gejzir i konacno zakoracavamo na nepokosenu, natopljenu konjskom mokrachom, do kolena obraslu, livadu i shvatamo da je koncert poceo.
    Na video bimu vidimo da Tifa otvara usta i pocinjemo da mu citamo sa usana..
    Nakon desetak minuta, neko iz drustva: Jebo ovo, ja nish ne chujem, a i bole me noge.. Ajmo na chevape.
    Ajmo.
    Posle citam u stampi, Brega se stis'o za ozvucenje.
    Volim tekstove koje je za njih ili pre njih napisao Dusko Trifunovic, a sto se tice grupe.. Ima i boljih i ima ih mnogo.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Bijelo Dugme
    Autor silvia u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 26.02.2007, 21:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •