Žena koja sluša
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 36
  1. #1

    Žena koja sluša

    Obično se za pripadnice tzv.''lepšeg pola'' povezuje brbljanje i nesluanje sagovornika,osim ako je u pitanju početna faza flerta koji obećava ''budućnost'' i ''nastavak''..
    Ali,da li je baš tako?
    Da li žene mogu i znaju da slušaju muškarce kada su u pitanju njima važne stvari?
    Da li mislite kako se žene ''pretvaraju'' da slušaju šta im govorite,samo kako bi nešto zauzvrat ''dobile'',ili kako bi ''ubile'' vreme?Da li slušaju samo onda kada ih se direkto tiče vaša ''priča''?
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  2. #2

    Odgovor: Žena koja sluša

    Mislim da je ovo malo isforsirano i da istina i nije bas takva. Naravno, ima mnogo blebetavih zena. Moja baba mi je prva na umu, koja je stalno puna primedbi, sta deda nije dobro uradio, sto je ovo a sto nije ono, a sto je sad tu seo sto se nije presvukao, blablablabla...... Ali generalo, mislim da zene, iako vise pricaju, mnogo cesce i slusaju i uistinu cuju muskarce i njihove probleme, nego obrnuto. Ali ovde se sad moze reci da zene generalno vise pricaju o problemima, pa nisu ozbiljno shvacene...

    Ja licno ne volim da pricam nesto preterano, ali nisam ni vezana vreca. Ne volim neobavezna caskanja, i jedino kad sam primorana, to radim. Radije cu cutati.
    I slusati. Ali moram ovde da kazem da kao sto ja postujem svoje sagovornike, i nikad ih ne gnjavim praznim i nepotrebnim pricama, isto to ocekujem i od njih. I tako i jeste - slusamo se i pricamo jer nas sve sto drugi ima da kaze zanima, iako od toga niko nema koristi. Osim obostranog uzivanja u drustvu onog drugog.

    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  3. #3

    Odgovor: Žena koja sluša

    Ova odgore je reşila da bude izabrana za zenu godine ili da se uda ako nije do sad
    Ma kad nadjem takvu koja ne davi ima da se ozenim
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #4

    Odgovor: Žena koja sluša

    Slušam kad mi je stalo jer mi je bitan a ako mi je bitan, onda to što priča mora da je zanimljivo. Kad prestane da bude bitan, ja mu lepo kažem da smara i odem
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #5

    Odgovor: Žena koja sluša

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Slušam kad mi je stalo jer mi je bitan a ako mi je bitan, onda to što priča mora da je zanimljivo. Kad prestane da bude bitan, ja mu lepo kažem da smara i odem
    Da tako nas iskoristite i bacite ... zabavljate se sa nama dok smo vam interesantni i posle menjate ko arape
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #6

    Odgovor: Žena koja sluša

    smatram svojim bitnim kvalitetom to sto znam da slusam dobar sam sagovornik, iako umem da se spletem i umem da brbljam sve i svasta ali zato i umem da slusam, veoma dobro..
    generalizovanje je da zene ne slusaju unatoc tome sto pricaju mnogo, i to nije tacno da pricaju mnogo (dobro, ne sve )
    sto se tice veze i moje price i slusanja sa njim.. pa isto je ne pravim razliku u slusanju prijatelja i njega, jednostavno smatram da ako mi se poverava i ako prica, to radi zato sto mi veruje a meni o znaci jako puno, bas bas..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #7

    Odgovor: Žena koja sluša

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Da tako nas iskoristite i bacite ... zabavljate se sa nama dok smo vam interesantni i posle menjate ko arape
    Ne brini, ipak si ti supermen, nisi mačiji kašalj
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #8

    Odgovor: Žena koja sluša

    Pre će muškarac prestati da te sluša jer smaraš... Žena voli da priča, ali je i prvak sveta u slušanju... Naravno, kada ima šta da čuje... Sigurno neće saosećati sa muškarcem zbog izgubljene utakmice omiljenog tima, ali će zato za svog čoveka, uvek biti tu kada mu je zaista potrebna... Mada, ne treba uopštavati stvari... Ljudi su različiti... Ima nas svakakvih
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  9. #9

    Odgovor: Žena koja sluša

    Mislim da je taj stereotip žene brbrljivice već prevaziđen. To umeće slušanja, verujem da nema veze sa polom, već sa ličnim karakteristikama neke osobe, kao i u kakvim ste odnosima sa "slušaocem".

    A to, da li ima tu foliranja ili ne, nikada se ne zna. U principu ne bi bilo loše držati se parole:

    Ne veruj ženi koja te sluša, jer te tada sigurno kuša!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #10

    Odgovor: Žena koja sluša

    Zena koja slusa, ponekad samo izgleda kao da slusa, a u mislima je ko zna gde, sa svojim problemima, brigama... Ali kada zena zeli da sazna mnoooogo vise od svog sagovornika, tada joj se dupliraju sva cula.
    neunistiva zlojebaba!

  11. #11

    Odgovor: Žena koja sluša

    ...i za brbljivu ženu postoji način da joj se zapuše usta...

  12. #12

    Odgovor: Žena koja sluša

    Ženi koja sluša,usta su ionako već zatvorena,tako da joj nisu potrebni lavovi zapušači.Uostalom,pametna osoba takvu vrstu zapušača definitivno vraća nazad pošiljaocu kako bi ga sam isprobao-čisto da vidi kako na njemu samom funkcioniše.Lave,brbljivicama je potreban pametan čovek,da kaže pametnu reč kako bi ga slušale.Kojekakvi pampurčići koje predlažete suviše su mali i beznačajni da bi se nametnuli kao rešenje.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  13. #13

    Odgovor: Žena koja sluša

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je taj stereotip žene brbrljivice već prevaziđen. To umeće slušanja, verujem da nema veze sa polom, već sa ličnim karakteristikama neke osobe, kao i u kakvim ste odnosima sa "slušaocem".

    A to, da li ima tu foliranja ili ne, nikada se ne zna. U principu ne bi bilo loše držati se parole:

    Ne veruj ženi koja te sluša, jer te tada sigurno kuša!
    Iskusno,nema šta

    Kada žena nauči da razume muškarca,obično prestane da ga sluša!
    Ćuti i prenesi dalje....

  14. #14

    Odgovor: Žena koja sluša

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Ženi koja sluša,usta su ionako već zatvorena,tako da joj nisu potrebni lavovi zapušači.Uostalom,pametna osoba takvu vrstu zapušača definitivno vraća nazad pošiljaocu kako bi ga sam isprobao-čisto da vidi kako na njemu samom funkcioniše.Lave,brbljivicama je potreban pametan čovek,da kaže pametnu reč kako bi ga slušale.Kojekakvi pampurčići koje predlažete suviše su mali i beznačajni da bi se nametnuli kao rešenje.
    ne kudi konja kojeg nisi jahala
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #15

    Odgovor: Žena koja sluša

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    ne kudi konja kojeg nisi jahala
    U dobra džokeja i raga je dobra.

    Partner je i najbolji prijatelj, bar ja to tako gledam. A prijatelji slušaju jedno drugo, pa ma kog pola bili.
    Meni je ovde zanimljivija reakcija dragih nam muških pripadnika. Da, žene su brbljivice, lajavice, treba im začepiti usta.... A kad naiđu loši dani, onda najpre kod svojih milih lepših polovina da im ispričaju, da ih saslušaju, da ih neko bar razume...
    Teško li je to priznati ili je u pitanju neka grupna amnezija?
    Poruku je izmenio Mish, 16.08.2010 u 00:12
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Poezija koja se sluša
    Autor tetkaD u forumu Poezija
    Odgovora: 153
    Poslednja poruka: 08.05.2016, 06:13
  2. Koja je vaša slava?
    Autor yige_gui u forumu Religija
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 31.08.2015, 11:27
  3. Koja ste životinja?
    Autor Goga u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 29.08.2013, 09:53
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Najveća uvreda koja vam je upućena...
    Autor diktatorka u forumu Spomenar
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 20.10.2009, 16:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •