"In & out"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 27

Tema: "In & out"

  1. #1

    "In & out"

    Bez obzira na to da li kupujete na još uvek aktuelnim sniženjima ili se pripremate za jesenje kolekcije koje uskoro stižu u prodavnice, proverite šta je još prošle godine postalo "aut", kao i šta će do kraja ove godine biti "in".
    Ako želite da budete trendi, nabavite minimalno jednu suknju cigaret kroja visokog struka i dužine do ispod kolena. Zaboravite na prošlogodišnji "mast hev" - slojevite široke ciganske suknje. "In" su i komotni šortsevi, kao i tamne farmerke. Generalno, ove godine sav teksas mora da bude indigo plav ili crn. Pocepane, zvonaste farmerke već su odavno među stvarima koje se ne nose i neka tamo ostanu, a vreme je da im se pridruže i pantalone s niskim strukom. Vruće kratke pantalone rezervisane su za besprekorne, duge vitke noge.
    Ispod odeće obucite seksi donje rublje, koje biste inače obukli samo za večernju zabavu udvoje. Sa "puma" patikama ili motorističkim čizmama bićete vrlo "in", dok su "najke" totalno "aut". Najmodernije boje su prljavobela i siva, a pun pogodak postići ćete mornarskim prugama. Braon odeću spremite za sledeću godinu, jer ova boja nije u trendu. Inspiraciju za svoju odeću potražite u safari i kaubojskom "luku", Kini, kao i rokenrolu. Sve što ima veze sa Rusijom, "militari" ili poslovnim stilom - zaboravite. Strogi krojevi i strukirana odeća zamenili su prošlogodišnju komotnost, pomalo čak šljampavost u kroju.
    Od imaginarnih junaka ove godine se divimo Supermenu, ne više Betmenu, a bivše veze umesto da prekidamo zauvek, samo stavljamo na "lager" i vešto skrivamo. Sa ciganskim suknjama u zaborav je otišao i ciganski nakit, što znači da zlatne dukate i krugove treba da ostavite kod kuće, a umesto njih ukrasite se decentnim, ali skupim nakitom. U skladu s tim na sastanku smete da popijete jedno ili dva pića, ali nemojte dozvoliti da vas neko nosi kući, jer ste se opili do besvesti.

    Sa ciganskim suknjama u zaborav je otišao i ciganski nakit, što znači da zlatne dukate i krugove treba da ostavite kod kuće. (Novine Press)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #2

    Odgovor: "In & out"

    Citat irnik kaže:
    Ispod odeće obucite seksi donje rublje, koje biste inače obukli samo za večernju zabavu udvoje.
    Zaista , sta god da obucem (uglavnom trenerke i patike), ako je ispod donje rublje tipa: "sexy".. Odlicno se osecam Psiha je cudo, narocito zenska - kako bi to lepo rekli "zli" jezici

  3. #3

    Odgovor: "In & out"

    Citat irnik kaže:
    zvonaste farmerke već su odavno među stvarima koje se ne nose i neka tamo ostanu

    volEm zvonaste farmerke i nervira me sto ne mogu nigde vise da ih nadjem
    moomoo meee jooouu

  4. #4

    Odgovor: "In & out"

    Citat irnik kaže:
    Strogi krojevi i strukirana odeća zamenili su prošlogodišnju komotnost, pomalo čak šljampavost u kroju.
    .....
    U skladu s tim na sastanku smete da popijete jedno ili dva pića, ali nemojte dozvoliti da vas neko nosi kući, jer ste se opili do besvesti.
    ....
    Sa ciganskim suknjama u zaborav je otišao i ciganski nakit, što znači da zlatne dukate i krugove treba da ostavite kod kuće. (Novine Press)
    Jel se to meni cini ali imam utisak da treba da kad se menja trend oblacenja da menjamo i navike. Prethodne sezone je bilo moderno sljampavo a ove sezone vise klasika. Pa ako si bio sljampavo obucen mogao si piti vise od dva pica ali u cigaret suknji nikako.

    Iz ovog isecka iz novina mogu samo da konstatujem da je glupo slepo pratiti trendove. Zato treba svakako biti svoj i traziti u prodavnicama samo ono sto se uklapa sa vama samim. Tako yige_gui voli zvonaste farmerke i boli je uvo za trendove.
    Poruku je izmenio goldie, 18.09.2006 u 20:03

  5. #5

    Odgovor: "In & out"

    Što volim kad mi neko govori šta da obučem, radim i kako da se ponašam Prosto obožavam

    In sam ja pa makar obukla džak za paprike danas, a out su svi fešn vikovi i ostali frikovi. In je svako ko je svoj.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    11 Odgovor: "In & out"

    ja sam uvijek bila sljampava, bez obzira bilo u trendu ili ne. u tome se najbolje osjecam, a za sve ostalo mi se zivo fucka.
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: "In & out"

    Sve je to ok, ali gledam novije časopise i pitam se ko to nosi? Ova sadašnja moda mi se uopšte ne svidja sve je nekako previše šareno...

  8. #8

    Odgovor: "In & out"

    Ja bas volim ciganske suknje i naravno da nameravam da ih nosim i dalje koliko god hocu.A sto se tice kaubojskog stila ja sam apsolutno za to.Kaubojske cizme setam vec dugi niz godina i dopada mi se kako:se uklapaju uz vecinu stvarcica iz moje garderobe
    ivancica

  9. #9

    Odgovor: "In & out"

    10 stvari koje you must have


    1 XXL torbe
    2 XXS torbe
    3 jahačke čizme (kaubojke)
    4 kaput ili jaknicu od tweeda
    5 nakit sa cirkonima
    6 pletene kapice
    7 duge rukavice
    8 tajice
    9 polučizme
    9 skroz uske pantalone ( ko helanke )
    10 bunde
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  10. #10

    Odgovor: "In & out"

    Pratim modu taman toliko koliko mi licni ukus dozvoljava. Volim "in" stvarcice, ako se one u isto vreme poklope sa mojim ukusom. Desava mi se i da ne prihvatim nesto sto je trenutno in, iako to nosi cela drzava, a kada to isto predje u "out" - meni tada pocne da se dopada.

  11. #11

    Odgovor: "In & out"

    Sto se pracenja mode tice, ja sam totalni duduk! Moje pracenje mode je ograniceno stvarima koje imam u ormaru, a i kada nesto kupim to je vise klasika.
    Ko zna zasto je to dobro!

  12. #12

    Odgovor: "In & out"

    IN: CASUAL STYLE+MILITARY
    OUT: MUSKE BODY MAJICE

    Moje skromno misljenje...
    NEDJO KOSTIC FAN CLUB


  13. #13

    Odgovor: "In & out"

    pa nisam ja ni sponzorusha ni udavacha da mi zivotna preokupacija bude pratjenje mode i slichne gluposti.

    nosim ono shto se meni svidja, a kome se ne dopada uopste ne mora da gleda u mene
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  14. #14

    Odgovor: "In & out"

    OUT: Čizme/cipele sa špicevima i visokom petom - deluju jeftino kao i čupave čizme
    IN : Čizme sa varijacijom na temu kaubojki ili nešto od zimskih ravnih cipela iz office shoesa
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  15. #15

    Odgovor: "In & out"

    In: Krem'ca za lice sa zastitnim faktorom. Preporucham one sto najefikasnije suzbivaju slobodne radikale..
    Out: Maskara sa 2000 kalorija. Posebice za sklone gojenju.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •