Jehovini Svedoci - Strana 54
Strana 54 od 54 PrvaPrva ... 444525354
Prikaz rezultata 796 do 805 od ukupno 805
  1. #796

    Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    jehove krecu u novu ofanzivu, stari sastav: jedna mlada lepotica i jedna starija zena. neki dan su jurisale kapiju.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #797

    Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    Džukelo nijedna, što ne zva da podelimo ? Meni prva, tebi druga...pa ko se "zapriča" !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #798

    Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    nisam ih ja sreo, tata se hvalio :D
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #799

    Re: Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    O kako je lepo biti glup...Kaze Bora Corba I ode da uziva u zivotu!



    Pozdrav prijateljima i (ne)prijateljima istine a, naravno, I mojim dragim i predragim vernim citaocima!

    Kako ste mi dragi prijatelji i neprijatelji? Isus nam je pokazao da trebamo da se molimo za svoje neprijatelje jer sta cine oni koji se mole samo za svoje prijatelje? Nista posebno!!! Dakle kaze Isus ako se molite za svoje neprijatelje onda cinite ono sto se vasem Ocu na nebesima izuzetno dopada!!! Dakle neprijatelji dragi ja se molim za vas I volim vas I pozdravljam!


  5. #800

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    Eto...sad će garant da nam grane Sunce, ulične rupe će biti prošlost a rekreativci će bajs i rolere da usijaju !
    Lepo ja rekoh...bez božijeg čoveka ništa !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #801

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    Pozdrav Sivi! Vidim tražiš istinu.
    Isus nam je obećao da ..."ko kuca, otvoriće mu se a ko traži, naći će..!"

    Je li, reci mi molim te, kako to ti i biterlemon imate te silne narandžaste zvezdice a ja imam samo sive. Kako bih i ja mogao da dobijem te lepe narandžaste zvezdice kao vas dvojica, bar jednu ako je moguće?


  7. #802

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    Baš mi je drago što te ponovo vidim ovde. Mogu reći da je dosadno bez tebe.

    Što se tiše žutih zvezdica, veruj da ćeš pozitivan lajk od mene dobiti odmah kada budeš odgovorio na neko od postavljenih pitanja bez citiranja Biblije, svojim rečima. I to bez obzira budem li se ja slagao sa tvojim odgovorom ili ne, bitno je samo da to budu lično tvoja razmišljanja. Naravno da su pisci Biblije najelokventniji, ali ne vidim šta tebe sprečava da ono što si naučio iz nje kažeš svojim rečima, prepričaš, a ne citiraš.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  8. #803

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav Sivi! Vidim tražiš istinu.
    Isus nam je obećao da ..."ko kuca, otvoriće mu se a ko traži, naći će..!"

    Je li, reci mi molim te, kako to ti i biterlemon imate te silne narandžaste zvezdice a ja imam samo sive. Kako bih i ja mogao da dobijem te lepe narandžaste zvezdice kao vas dvojica, bar jednu ako je moguće?

    Ma to je jedno od čuda foruma! Primetih da kod mene još uvek radi lični potpis (moj je Tragač istine) ali da kod ostalih stoje generički tipa Bećar, Starosedelac itd. Da bi dobio te "zvezdice" potrebno je da tvoja reputacija dostigne određeni nivo tj..da imaš pozitivnih reakcija od ostalih forumaša. U svom profilu vidiš pod stavkom "Reputacija" neki broj..što je u tvom slučaju očajno jer imaš MINUS 50 i neki, dok Biterlemon, ja i većina "starih" forumaša ima PLUS par hiljada.
    Nego..mali osvrt na citat:
    " ko kuca, lepo je vaspitan, a ko traži je siroma'.." ili, što kaže Đole, "jbt...ja nikad nisam isko'.." zato što sam u fazonu " ako daš, daš" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #804

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    Eee,evo nesto novo saznah !! u koju kategoriju ja spadam sa ovim'proliv zeleno' kockicama?

  10. #805

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Jehovini Svedoci

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    ne vidim šta tebe sprečava da ono što si naučio iz nje kažeš svojim rečima, prepričaš, a ne citiraš.
    Pošto se tela na toploti šire, želim da verujem da će se i drugu Svedoku proširiti moždani kapacitet dok su ove vrućine. Ka' ti ga protumači, ima da ostaneš PAF
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 54 od 54 PrvaPrva ... 444525354

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •