Jehovini Svedoci - Strana 29
Strana 29 od 54 PrvaPrva ... 19272829303139 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 805
  1. #421

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    A kad prestaju ti jadi i bede? Nemoj samo da mi kazes da prestaju kad predjemo u Jehove, jer ako roditelji nisu uspeli da me zajebu kad su mi rekli da zivot postaje bolji sa godinama, nece me ubediti ni cudesni prelazak u drugu veru/sektu/organizaciju.
    Dete ne možeš "da pređeš u Jehove", nije to fudbalski klub pa da prelaziš iz kluba u klub, to se tako ne radi! Moraš prvo da koriguješ način izražavanja! Svakoga dana pre spavanja finom šmirglom br. 2 obradiš jezik a kad ustaneš sledećeg jutra popiješ na prazan stomak rakijsku čašicu svežeg deterdženta za pranje sudova i dobro izmućkaš dok mehurići ne počnu da ti izlaze na ušima. To ćeš činiti dokle god imaš tako tvrd jezik. Zatim...posle toga ću ti reći koji je sledeći korak!


  2. #422

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Tema Jehovini Svedoci! post broj 2
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Šta vi mislite o Jehovinim svedocima i da li ste ikada imali prilike da razgovarate sa njima?
    Tema Jehovini Svedoci! post broj 411

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Mrak, jad i beda!


    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih se uclanila u te svedoke, majkemi, al' ne znam da l' sam pogodan kandidat, mogla bih da im prepisem samo Stojdzu osamdes'cetvrto godiste,
    Proći će i Stojdža. Znaš kao je Fata, 2+2...=202
    Ne znam kome se obraćaš, meni ili bakici?

  3. #423

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    A kad prestaju ti jadi i bede? Nemoj samo da mi kazes da prestaju kad predjemo u Jehove, jer ako roditelji nisu uspeli da me zajebu kad su mi rekli da zivot postaje bolji sa godinama, nece me ubediti ni cudesni prelazak u drugu veru/sektu/organizaciju.
    Dete ne možeš "da pređeš u Jehove", nije to fudbalski klub pa da prelaziš iz kluba u klub, to se tako ne radi! Moraš prvo da koriguješ način izražavanja! Svakoga dana pre spavanja finom šmirglom br. 2 obradiš jezik a kad ustaneš sledećeg jutra popiješ na prazan stomak rakijsku čašicu svežeg deterdženta za pranje sudova i dobro izmućkaš dok mehurići ne počnu da ti izlaze na ušima. To ćeš činiti dokle god imaš tako tvrd jezik. Zatim...posle toga ću ti reći koji je sledeći korak!

    Koji govor mrznje

  4. #424

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    A kad prestaju ti jadi i bede? Nemoj samo da mi kazes da prestaju kad predjemo u Jehove, jer ako roditelji nisu uspeli da me zajebu kad su mi rekli da zivot postaje bolji sa godinama, nece me ubediti ni cudesni prelazak u drugu veru/sektu/organizaciju.
    Dete ne možeš "da pređeš u Jehove", nije to fudbalski klub pa da prelaziš iz kluba u klub, to se tako ne radi! Moraš prvo da koriguješ način izražavanja! Svakoga dana pre spavanja finom šmirglom br. 2 obradiš jezik a kad ustaneš sledećeg jutra popiješ na prazan stomak rakijsku čašicu svežeg deterdženta za pranje sudova i dobro izmućkaš dok mehurići ne počnu da ti izlaze na ušima. To ćeš činiti dokle god imaš tako tvrd jezik. Zatim...posle toga ću ti reći koji je sledeći korak!


    Kakva perverzna savest...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #425

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    A kad prestaju ti jadi i bede? Nemoj samo da mi kazes da prestaju kad predjemo u Jehove, jer ako roditelji nisu uspeli da me zajebu kad su mi rekli da zivot postaje bolji sa godinama, nece me ubediti ni cudesni prelazak u drugu veru/sektu/organizaciju.
    Dete ne možeš "da pređeš u Jehove", nije to fudbalski klub pa da prelaziš iz kluba u klub, to se tako ne radi! Moraš prvo da koriguješ način izražavanja! Svakoga dana pre spavanja finom šmirglom br. 2 obradiš jezik a kad ustaneš sledećeg jutra popiješ na prazan stomak rakijsku čašicu svežeg deterdženta za pranje sudova i dobro izmućkaš dok mehurići ne počnu da ti izlaze na ušima. To ćeš činiti dokle god imaš tako tvrd jezik. Zatim...posle toga ću ti reći koji je sledeći korak!

    That's the point, ja to ni ne zelim. Kao sto rekoh, nijedna verska organizacija/sekta meni ne smeta sve dok me ne ugrozava ili ne ugrozava okolinu.
    A kod mene je bar "sto na umu, to na drumu". I mogu ti reci da svaku noc pred spavanje obradim jezik leom partijom zajebancije, ujutru drknem na brzinu rakijicu i dobrog, crnog, jakog turcina (sram vas bilo ako ste procitali drugacije) jerBo mi je stolica, da ne kazem goMno, navikla na taj ritual. Na usi moze samo pamet da mi izlazi. I znas sta je fazon? Ja pamet ne prodajem, za razliku od tebe. Zatim.. Da ja tebi kazem koji je sledeci korak. Sad ces da mi napises jos jednu poruku na ovoj temi, jer neces moci da odolis da prodas proizvod pa ces da odjebes u skokovima. Moze? Odlicno.

    Jbt, trebala sam biti stand up komicar
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #426

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Sad sam dobio pp da ne poštujem pravilnik foruma jer vređam forumaše! Iskreno ne znam po kom osnovu vređam forumaše ali evo opet se javno izvinjavam svima koji se osećaju uvređenima i molim vas da mi oprostite na uvredama jer nisam imao i nemam nameru da uvredim nikoga! Kao što rekoh ja volim ljude i molim se za vas da vam Jehova pomogne da razumete istinu iz Biblije!

    Svako dobro! Vaša Savest!



    P.S. Ponizno molim supermoderatore da ne obrišu ovaj post!

    Blagodarim unapred! Ako to uradite, stvarno više nikada neću da se vratim na vaš forum!

  7. #427

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Meni je jako žao što su moderatori izbrisali jedan tvoj više nego nekulturan post.
    Molim moderatora da vrati taj post da bi ljudi videli s kakvom kulturom i "duhovnim rajem" imaju ovde posla.

  8. #428

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Hahaha, “Nema mira zlima”, kaže Jehova! Zapisano u Isaiji 48:22!
    A može i ovaj stavak: Nema mira zlima! Kaže moj Bog! (Isaija 57:21)

    Zli ne vole Jehovino ime i tako zauzimaju stav protiv Stvoritelja!

    Cuj zla...ja sam i vise nego zla. A da ne mislis da je malo previse isfolirano to sto nameces ljudima tu svoju veru???
    Gori ste od ovih stranki sto idu od vrata do vrata i skupljaju potpise.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  9. #429

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Ma gori su od bivših pušača
    Nego...i mene fascinira ta konstantna potreba za prosvetljenjem. Evo...zarad mira na forumu i u borbi protiv banovanja Savesnog...
    ja ću da volontiram. Savesti, prosvetli me slobodno. Skidam gaće, navrni me u sijalično grlo i upali svetlo.


    Citat Savest kaže:
    Ne znam kome se obraćaš, meni ili bakici?
    Injaoo. Spominješ me i kad nisam prisutna
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #430

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ma gori su od bivših pušača
    Nego...i mene fascinira ta konstantna potreba za prosvetljenjem. Evo...zarad mira na forumu i u borbi protiv banovanja Savesnog...
    ja ću da volontiram. Savesti, prosvetli me slobodno. Skidam gaće, navrni me u sijalično grlo i upali svetlo.


    Citat Savest kaže:
    Ne znam kome se obraćaš, meni ili bakici?
    Injaoo. Spominješ me i kad nisam prisutna
    Nisam mislio na tebe, mislio sam na bakicu sa oklagijom!

  11. #431

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Savest , ja moram nesto da pitam : kakav je stav Jehovinih svedoka o vakcinaciji ?
    jako me interesuje i trenutno mi je vrlo bitno da znam pa ako hocete da mi kazete bila bih zahvalna

  12. #432

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat olga75 kaže: Pogledaj poruku
    Savest , ja moram nesto da pitam : kakav je stav Jehovinih svedoka o vakcinaciji ?
    jako me interesuje i trenutno mi je vrlo bitno da znam pa ako hocete da mi kazete bila bih zahvalna
    Jehovini svedoci su veoma zainteresovani za lično zdravlje i visoko cene i traže najkvalitetniju medicinsku pomoć. Nemamo nikakvih problema kada je vakcinacija u pitanju.


  13. #433

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    a transfuzija?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #434

  15. #435

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    pa da,meni link a Olgi si lepo ,ljudski odgovorio....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 29 od 54 PrvaPrva ... 19272829303139 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •