Jehovini Svedoci - Strana 30
Strana 30 od 54 PrvaPrva ... 20282930313240 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 436 do 450 od ukupno 805
  1. #436

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    a transfuzija?
    Evo ti link pa se obrazuj:

    No Blood--Medicine Meets the Challenge - Jehovah's Witnesses Official Web Site
    Ma pusti linkove i trice u kučine. Mi smo ovde obrazovani, ali šta je sa obrazovanjem Johovinih svedoka o transfuziji krvi. Deder, objasni ti nama vaš odnos prema transfuziji.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #437

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    hvala puno
    znaci sledbenicima nije bitno sto se virusi kultivisu na pilecim embrionima , majmunskim bubrezima , eventualno fetalnom tkivu
    ta me je zanimalo bas zbog stava o transfuziji
    hvala jos jednom

  3. #438

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku

    Nisam mislio na tebe, mislio sam na bakicu sa oklagijom!
    Ko je, bre, bakica? Bitno da brosure citas, a godine ne vidis

    Jehove ne voledu transfuziju.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #439

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat olga75 kaže: Pogledaj poruku
    hvala puno
    znaci sledbenicima nije bitno sto se virusi kultivisu na pilecim embrionima , majmunskim bubrezima , eventualno fetalnom tkivu
    ta me je zanimalo bas zbog stava o transfuziji
    hvala jos jednom
    Olga bilo mi je zadovoljstvo!


  5. #440

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Hahahaaaaa niko da se javi da prokomentariše najnovije saznanje a? Niste ni znali da ste izgovarajući Hvala, govorili "Hvalim Jehovu"! Hahahahaa toliko o vašem znanju!
    Evo ja ću al' ne pre nego mi odgovoriš na neka pitanja koja si ignorisao onomad

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku

    Neznanje je strašna stvar, dogma, mrak, totalni mrak, neznanje je smrt!

    Jeste,da...a po čemu si ti Bogom dan da nas prosvetliš?

    Zašto po svaku cenu ubeđuješ narod ,kao i tvoje kolege u nešto što neće i ne žele da veruju?


    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Savest zbori:Tijekom službene 2008. godine Jehovini svjedoci potrošili su preko 141 milijun američkih dolara za financiranje specijalnih pionira, misionara i putujućih nadglednika u njihovoj službi.
    Kolko para...,nego šta tačno znači specijalan pionir,putujući nadglednik?

    Kolko sirotinje ima,kojoj bi taj novac dobro došao...da se prehrani.

    Te pare nisu pomoć verovatno..već investicija,u materijalnoj sferi,a ne duhovnoj.
    Volela bi da nisam u pravu...

  6. #441

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku

    Evo ja ću al' ne pre nego mi odgovoriš na neka pitanja koja si ignorisao onomad

    Jeste,da...a po čemu si ti Bogom dan da nas prosvetliš?

    Zašto po svaku cenu ubeđuješ narod ,kao i tvoje kolege u nešto što neće i ne žele da veruju?
    Evo neka ti Biblija odgovori na tvoja pitanja:
    1. Jovan 3:16
    2. 1. Korinćanima 1:21
    3. Rimljanima 10:13 (Joilj 2:32 i Dela apostol 2:21)


    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Savest zbori:Tijekom službene 2008. godine Jehovini svjedoci potrošili su preko 141 milijun američkih dolara za financiranje specijalnih pionira, misionara i putujućih nadglednika u njihovoj službi.
    Kolko para...,nego šta tačno znači specijalan pionir,putujući nadglednik?

    Kolko sirotinje ima,kojoj bi taj novac dobro došao...da se prehrani.

    Te pare nisu pomoć verovatno..već investicija,u materijalnoj sferi,a ne duhovnoj.
    Volela bi da nisam u pravu...
    Specijalni pioniri su Jehovini svedoci koji veliki deo svog vremena provode propovedajući dobru vest o Božjem Kraljevstvu, dakle punovremeni propovednici. Putujući nadglednici su Jehovini svedoci koji posećuju skupštine po različitim mestima i duhovno pomažu i hrabre Jehovine svedoke u određenim mestima koje posećuju. Verujem da znaš ko su misionari jer ne pitaš za njih! Svi oni su punovremeni propovednici. Kao takvi, njihov posao je propovedanje Božjeg Kraljevstva, tako da se organizacija Jehovinih svedoka brine o troškovima njihovog života. Koliki su troškovi njihovog života bili, pročitali smo u gore navedenoj rečenici. To su ukupni troškovi za sve specijalne pionire, putujuće nedglednike i misionare u više od 200 zemalja širom sveta.

    Jehovini svedoci besplatno nude biblijski studij svim osobama sveta na svim mogućim jezicima koji danas postoje. Trenutno je propovedanje dobre vesti o Božjem Kraljevstvu najvažniji posao koji postoji, jer kad osoba upozna i prihvati istinu iz Biblije dobija najvredniji poklon koji postoji. Nema te cene kojom može da se plati istina.

    Da li si ikada imala prilike da čitaš literaturu organizacije Jehovinih svedoka?


  7. #442

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Pitam se, pitam se, šta je starije, kokoš ili jaje?!
    A ne. Na to pitanje se zna odgovor, mada ne piše u bibliji.


    Nego, pitam se Cvrčak, da li ti možeš odgovoriti i na jedno suvislije pitanje svojim rečima, da ne citiraš bibliju?!?
    Onomad su nam profesori davali ocenu manje za učenje napamet, ako lekciju ne znamo da ispričamo svojim rečima.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  8. #443

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Savest veli:Evo neka ti Biblija odgovori na tvoja pitanja:
    Pitala sam tebe,razgovaramo ovde,ne?

    Specijalni pioniri su Jehovini svedoci koji veliki deo svog vremena provode propovedajući dobru vest o Božjem Kraljevstvu, dakle punovremeni propovednici. Putujući nadglednici su Jehovini svedoci koji posećuju skupštine po različitim mestima i duhovno pomažu i hrabre Jehovine svedoke u određenim mestima koje posećuju. Verujem da znaš ko su misionari jer ne pitaš za njih! Svi oni su punovremeni propovednici. Kao takvi, njihov posao je propovedanje Božjeg Kraljevstva, tako da se organizacija Jehovinih svedoka brine o troškovima njihovog života. Koliki su troškovi njihovog života bili, pročitali smo u gore navedenoj rečenici. To su ukupni troškovi za sve specijalne pionire, putujuće nedglednike i misionare u više od 200 zemalja širom sveta.
    Dakle ovi specijalni pioniri,putujući nadglednici sve to rade isključivo radi novca. Kamo ljubav,kamo vera?

    Jehovini svedoci besplatno nude biblijski studij svim osobama sveta na svim mogućim jezicima koji danas postoje.
    Zašto nude besplatno?

    jer kad osoba upozna i prihvati istinu iz Biblije dobija najvredniji poklon koji postoji.
    Sa ovim moram da se složim...al delimično...zašto ne dozvoliti osobi da mimo tvoje organizacije spozna i prihvati istinu?...kod vas sve nešto mora...

    Da li si ikada imala prilike da čitaš literaturu organizacije Jehovinih svedoka?
    Bacila sam oke na to,...dok su mi je gurali u ruke one sličice deluju psihodelično,dok sam ja eto tvojim kolegama toplo preporučila Ohridski Prolog Sv.Vladike Nikolaja...da vide šta je podvig,vera i ljubav prema Bogu...ne odlasci od vrata do vrata,sa agresivnim približavanjem vašeg tumačenja tkz.istine...te poređenja sa apostolima (spec.pioniri i put. nadglednici)...itd...Nestali su u vidu lastinog repa...zašto pitam se?...

  9. #444

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku

    Jehovini svedoci besplatno nude biblijski studij svim osobama sveta na svim mogućim jezicima koji danas postoje.
    Zašto nude besplatno?
    Zato sto to posle kroz clanarinu sve lepo naplate
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #445

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Pitam se, pitam se, šta je starije, kokoš ili jaje?!
    A ne. Na to pitanje se zna odgovor, mada ne piše u bibliji.


    Nego, pitam se Cvrčak, da li ti možeš odgovoriti i na jedno suvislije pitanje svojim rečima, da ne citiraš bibliju?!?
    Onomad su nam profesori davali ocenu manje za učenje napamet, ako lekciju ne znamo da ispričamo svojim rečima.
    Može svako od nas da da odgovor na mnoga pitanja svojim rečima, ali koliko će taj odgovor biti poučan, vredan, da li će rešiti problem...ili će biti još jedno od mnogobrojnih ličnih, neprijatnih iskustava, poraza, grešaka...? Najverovatnije ovo zadnje jer "čovek nije u stanju ni koracima svojim da upravlja!"
    Ja sam se odavnno uverio da je Biblija zaista Reč našeg Kreatora i da je najbolji mogući putokaz i uputstvo za upotrebu naših života sa jasnom i jedinom ispravnom svrhom života-savršeni večni život u Raju na zemlji, što je namera našeg Stvoritelja Jehove od samog početka stvaranja, od koje nikada nije odustao! To je tako logično i normalno jer ko nas bolje poznaje od našeg Tvorca?

    Obrati pažnju na reči našeg Stvoritelja zapisane u Isaiji 48:17-19 Ja, Jehova, tvoj sam Bog, koji te uči da činiš ono što je za tvoje dobro, koji te vodi putem kojim trebaš ići. O, kad bi pazio na zapovijedi moje! Mir bi tvoj bio kao rijeka i pravednost tvoja kao valovi morski. A potomstva tvojega bilo bi kao pijeska i potomaka tvojih kao zrnaca njegovih. Ime se tvoje ne bi istrijebilo niti zatrlo preda mnom.

    Više od 8 miliona ljudi širom sveta praktikuju i žive po principima Biblije i jasno pokazuju celom svetu da, bez obzira na nacionalne, rasne, prethodna (pre nego što su prihvatili visoke, moralne i životne norme Jehove Boga) religiozna i politička neslaganja i mržnje, mogu i ponosno demonstriraju celom svetu da su ujedinjeni ljubavlju prema Jehovi i svom bližnjem. Da li znaš bilo koje delo stvoreno od strane nas ljudi da ima ili da može da ima ovakav snažan uticaj na ljude, da su spremni da daju svoj život u odbranu određenih principa i da takav uticaj traje hiljadama godina?

    Istorija je dovoljan i jasan dokaz "mudrog i samostalnog razmišljanja koje je proizvod genijalnih umova"! Uzmimo za primer Hitlera koga gotovo ceo svet poznaje! On je bio jedan od "genijalnih mislioca" ljudske rase. Više od 200.000 naučnika (od naučnika-intelektualne elite ljudskog društva je logično očekivati inovacije u raznim sferama ljudskog života koje će uticati na direktno i masovno poboljšanje, produženje i unapređenje ljudskog života, zar ne? Bar je to koncept definicije naučnika koji ja znam, ili grešim!?) je direktno zaposleno u proizvodnji i unapređenju oružja za masovno uništenje-čega? Štetnih insekata-ne! Za masovno i efektnije uništenje ljudi! Šta ti misliš, Mr. Cronauer, koliko će ljudska rasa da traje obzirom na ovakav tempo "samostalnog, mudrog razmišljanja"?

    Šta se danas radi sa zemljom i životom na zemlji je veoma vidljivo i bez potrebe da naglašavam da je kompletan životni sistem na ivici propasti zahvaljujući "briljantnim umovima pojedinaca" koji nisu u stanju da kontrolišu gramzivost, već ih kroz život vodi pohlepa i trka za što više novca i što više moći! U potpunom je skladu i potpuno tačna izjava našeg Stvoritelja da čovek nije u stanju da upravlja ni svojim koracima!

    Biblija je Reč lično našeg Stvoritelja, reč puna ljubavi kojom otac savetuje i poučava svoje dete najboljim mogućim putem kojim treba da hodi da bi bilo sretno i radosno i da bi imalo svrhu u svom životu!

    Proveri, nemaš šta da izgubiš, možeš jedino da dobiješ! Možeš da dobiješ istinu koja vodi do večnog života i to besplatno! Više od 8 miliona ljudi u celom svetu znaju ovu jedinstvenu istinu!


  11. #446

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Savest veli:Evo neka ti Biblija odgovori na tvoja pitanja:
    Pitala sam tebe,razgovaramo ovde,ne?
    Niko ne može da ti da bolji i ispravniji odgovor od našeg Kreatora. Vidim da ti veruješ da smo stvoreni, tako da nema potrebe da te uveravam u to!

    Specijalni pioniri su Jehovini svedoci koji veliki deo svog vremena provode propovedajući dobru vest o Božjem Kraljevstvu, dakle punovremeni propovednici. Putujući nadglednici su Jehovini svedoci koji posećuju skupštine po različitim mestima i duhovno pomažu i hrabre Jehovine svedoke u određenim mestima koje posećuju. Verujem da znaš ko su misionari jer ne pitaš za njih! Svi oni su punovremeni propovednici. Kao takvi, njihov posao je propovedanje Božjeg Kraljevstva, tako da se organizacija Jehovinih svedoka brine o troškovima njihovog života. Koliki su troškovi njihovog života bili, pročitali smo u gore navedenoj rečenici. To su ukupni troškovi za sve specijalne pionire, putujuće nedglednike i misionare u više od 200 zemalja širom sveta.
    Dakle ovi specijalni pioniri,putujući nadglednici sve to rade isključivo radi novca. Kamo ljubav,kamo vera?
    Kada bi to radili zbog novca, ubrzo bi se jedna ovakva organizacija raspala i niko od ljudi kod kojih dolazimo ne bi verovao da je Biblija istina. Vlasti bi nas proterale iz velikog broja zemalja u svetu i zabranili bi rad Jehovinim svedocima! Vidimo da to nije slučaj, naprotiv, broj Jehovinih svedoka raste svake godine za 250.000-300.000 novokrštenih kao i broj Dvorana kraljevstva širom sveta. Više je nego jasno (onima koji žele da vide) da Jehovina organizacija nije delo običnih ljudi i da ne postoji čovek, osoba na zemlji koja bi mogla ovako uspešno da vodi ovakvu jednu organizaciju. Očigledno je da svi ovi požrtvovani ljudi rado daju svoje vreme propovedajući dobru vest o Božjem Kraljevstvu besplatno, kao što su to činili i hrišćani u prvom veku! Obzirom da ti je Biblija dosadna jer, vidim ne čitaš je, evo citiraću ti jedan stavak koji kaže sledeće u Mateju 10:8 (bilo bi dobro da potvrdiš u svojoj Bibliji ako je imaš): Za badava ste dobili, za badava i dajte! Dakle svi mi, Jehovini svedoci ne bismo mogli sebe da svrstavamo i nazivamo hrišćanima ako bi smo činili suprotno od ovoga šta Biblija govori, ako bi smo radili za novac!


    Jehovini svedoci besplatno nude biblijski studij svim osobama sveta na svim mogućim jezicima koji danas postoje.
    Zašto nude besplatno?
    Zato sto volimo Jehovu i svog bliznjeg!

    jer kad osoba upozna i prihvati istinu iz Biblije dobija najvredniji poklon koji postoji.
    Sa ovim moram da se složim...al delimično...zašto ne dozvoliti osobi da mimo tvoje organizacije spozna i prihvati istinu?...kod vas sve nešto mora...
    Nista se "kod nas" ne mora, naprotiv, obrati pažnju na sledeći stavak iz Biblije koji nalazimo u:
    1. Korinćanima 6:12 "Све ми је дозвољено, али није све корисно. Све ми је дозвољено, али нећу допустити да било шта овлада мноме."
    Zatim u 2. Korinćanima 3:17 "A Jehova je Duh, a gdje je duh Jehovin, ondje je sloboda."

    Da li si ikada imala prilike da čitaš literaturu organizacije Jehovinih svedoka?
    Bacila sam oke na to,...dok su mi je gurali u ruke one sličice deluju psihodelično,dok sam ja eto tvojim kolegama toplo preporučila Ohridski Prolog Sv.Vladike Nikolaja...da vide šta je podvig,vera i ljubav prema Bogu...ne odlasci od vrata do vrata,sa agresivnim približavanjem vašeg tumačenja tkz.istine...te poređenja sa apostolima (spec.pioniri i put. nadglednici)...itd...Nestali su u vidu lastinog repa...zašto pitam se?...
    Da li se sećaš koliko si platila časopise ili bilo koju literaturu koju su ti dali ili ponudili Jehovini svedoci?

  12. #447

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Kakvi diplomatski odgovori, stvoren si za politicara


    Nego, posto uclanjenje?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #448

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Savest veli:Niko ne može da ti da bolji i ispravniji odgovor od našeg Kreatora. Vidim da ti veruješ da smo stvoreni, tako da nema potrebe da te uveravam u to!
    Pa u čemu je onda poenta tvoje cele priče ovdi,kao i likovanje(pardon radovanje) sa celih 500 postova na forumu religija?
    Nema potrebe,budi uveren...zato si me onomad i ignorisao na temi...al' dobro sad.

    Kada bi to radili zbog novca, ubrzo bi se jedna ovakva organizacija raspala i niko od ljudi kod kojih dolazimo ne bi verovao da je Biblija istina.
    Kako ne rade zbog novca?

    Tijekom službene 2008. godine Jehovini svjedoci potrošili su preko 141 milijun američkih dolara za financiranje specijalnih pionira, misionara i putujućih nadglednika u njihovoj službi.
    Šta je ovo?Ovo je citat tvog posta.Ovo je biznis,veliki biznis...

    Vlasti bi nas proterale iz velikog broja zemalja u svetu i zabranili bi rad Jehovinim svedocima! Vidimo da to nije slučaj, naprotiv
    Nažalost nije slučaj...jer sve ima cenu,pa i vlast...u velikom broju zemalja

    Više je nego jasno (onima koji žele da vide) da Jehovina organizacija nije delo običnih ljudi i da ne postoji čovek, osoba na zemlji koja bi mogla ovako uspešno da vodi ovakvu jednu organizaciju.
    Da šta su nego obični ljudi...para vrti gde burgija neće,s tim u vezi je i organizacija dobra...

    Obzirom da ti je Biblija dosadna jer, vidim ne čitaš je
    Ovo bi nazvala krajnjom drskošću,al ok...savest ti verovatno dozvoljava...zaključke poput ovog.

    Jehovini svedoci besplatno nude biblijski studij svim osobama sveta na svim mogućim jezicima koji danas postoje.Zato sto volimo Jehovu i svog bliznjeg!
    Bome onakva štampa,sa sve neskromnim,bogatim kolorom košta.Ne može niko da me ubedi u suprotno.

    Nista se "kod nas" ne mora
    Mora,mora...a kamo poslušanje?Ajd da se ne lažemo

    obrati pažnju na sledeći stavak iz Biblije koji nalazimo u:
    nema potrebe da mi ostavljaš citate...zaista ti kažem.

    Da li se sećaš koliko si platila časopise ili bilo koju literaturu koju su ti dali ili ponudili Jehovini svedoci?
    Ne traže novce...za literaturu,al' ono što naplaćuju kasnije kada te uvuku u svoju mašinu,nema cenu...moja duša nema cenu.

  14. #449

    Odgovor: Jehovini Svedoci!

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Istorija je dovoljan i jasan dokaz "mudrog i samostalnog razmišljanja koje je proizvod genijalnih umova"!

    Proveri, nemaš šta da izgubiš, možeš jedino da dobiješ! Možeš da dobiješ istinu koja vodi do večnog života i to besplatno! Više od 8 miliona ljudi u celom svetu znaju ovu jedinstvenu istinu!


    Istorija organizacije Jehovinih svedoka je istorija laži:Jehovini svedoci: Hronologija proročanstava

    Ja sam počeo da proveravam istinu Kule stražare i evo šta mi se desilo:
    http://www.vojvodinacafe.rs/forum/re...tml#post732247


    Zašto više od 8 milioni "ljudi koji znaju ovu jedinstvenu istinu" nisu u stanju da diskutuju o doktrini Kule stražare sa onima koji poznaju Bibliju i organizaciju nego biraju naivne i neupućene?

  15. #450

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Savest veli:Niko ne može da ti da bolji i ispravniji odgovor od našeg Kreatora. Vidim da ti veruješ da smo stvoreni, tako da nema potrebe da te uveravam u to!
    Pa u čemu je onda poenta tvoje cele priče ovdi,kao i likovanje(pardon radovanje) sa celih 500 postova na forumu religija?
    Nema potrebe,budi uveren...zato si me onomad i ignorisao na temi...al' dobro sad.

    Kada bi to radili zbog novca, ubrzo bi se jedna ovakva organizacija raspala i niko od ljudi kod kojih dolazimo ne bi verovao da je Biblija istina.
    Kako ne rade zbog novca?

    Tijekom službene 2008. godine Jehovini svjedoci potrošili su preko 141 milijun američkih dolara za financiranje specijalnih pionira, misionara i putujućih nadglednika u njihovoj službi.
    Šta je ovo?Ovo je citat tvog posta.Ovo je biznis,veliki biznis...

    Vlasti bi nas proterale iz velikog broja zemalja u svetu i zabranili bi rad Jehovinim svedocima! Vidimo da to nije slučaj, naprotiv
    Nažalost nije slučaj...jer sve ima cenu,pa i vlast...u velikom broju zemalja

    Više je nego jasno (onima koji žele da vide) da Jehovina organizacija nije delo običnih ljudi i da ne postoji čovek, osoba na zemlji koja bi mogla ovako uspešno da vodi ovakvu jednu organizaciju.
    Da šta su nego obični ljudi...para vrti gde burgija neće,s tim u vezi je i organizacija dobra...

    Obzirom da ti je Biblija dosadna jer, vidim ne čitaš je
    Ovo bi nazvala krajnjom drskošću,al ok...savest ti verovatno dozvoljava...zaključke poput ovog.

    Jehovini svedoci besplatno nude biblijski studij svim osobama sveta na svim mogućim jezicima koji danas postoje.Zato sto volimo Jehovu i svog bliznjeg!
    Bome onakva štampa,sa sve neskromnim,bogatim kolorom košta.Ne može niko da me ubedi u suprotno.

    Nista se "kod nas" ne mora
    Mora,mora...a kamo poslušanje?Ajd da se ne lažemo

    obrati pažnju na sledeći stavak iz Biblije koji nalazimo u:
    nema potrebe da mi ostavljaš citate...zaista ti kažem.

    Da li se sećaš koliko si platila časopise ili bilo koju literaturu koju su ti dali ili ponudili Jehovini svedoci?
    Ne traže novce...za literaturu,al' ono što naplaćuju kasnije kada te uvuku u svoju mašinu,nema cenu...moja duša nema cenu.

    Ti k'o švaba tralala...obzirom da "poznaješ" moju rreligiju bolje od mene, nemam više šta da dodam. Biće ti, nadam se, jasnije zašto ignorišem tvoje i slične provokacije!

    Želim ti svako dobro i želim ti da upoznaš pravu istinu, istinu iz Biblije!


Strana 30 od 54 PrvaPrva ... 20282930313240 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •