Jehovini Svedoci - Strana 14
Strana 14 od 54 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 805
  1. #196

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Bazilej, prijatelju! Veoma je lako i jednostavno steći biblijsko obrazovanje i to besplatno! Zatraži od prvog Jehovinog svedoka koji ti bude došao na vrata besplatan biblijski studij, biće presrećan da ti pomogne u tome! Kad budeš počeo da razotkrivaš veličanstvenu istinu, razumećeš mnoge stvari!

    Svako dobro druže!



    Brate moj, evo od sreće plačem, pa mi suze liju sve niz leđa pa niz guzicu.
    Ja sam tebe pitao neštA i nemoj da mrsomudiš nego mi odgovori konkretno na pitanje, kako sam ti ga i postavio.
    Je l' treba da ti citiram šta sam te pitao, il' ćeš da se setiš pa da mi rekneš?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  2. #197

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Biblija je najčitaniji i najpopularniji bestseler ikada napisan! Zašto baš Biblija? Zato što je autor Biblije naš Stvoritelj, Jehova Bog, zato što je Biblija naučno tačna, iako nije naučni udžbenik! Biblija opisuje oblik zemlje pre oko 2800 godina, položaj zemlje pre oko 3000 godina, dok savremena nauka poznaje ove činjenice od pre 100-200 godina. Biblija je temelj svih pravnih, socijalnih, međuljudskih, i ostalih zakona. Rimsko, grčko i sva savremena prava su zasnovana na temelju biblijskih zakona koje je formulisao onaj koji najbolje poznaje konstituciju čoveka-Jehova Bog! Biblija je najispravniji i najtačniji pokazatelj i tutor za vođenje srećnog i svrsishodnog života čoveka. Zašto? Odgovor je veoma jednostavan: zato što je delo našeg Stvoritelja, koji je naš otac pun ljubavi koji nam isključivo želi dobro!

    Tražite besplatan biblijski studij od Jehovinih svedoka i uverite se i sami! Nemate šta da izgubite, jedino možete da dobijete-istinu, golu i jedinu istinu o svemu što se događa u svetu i o tome kakva nas budućnost veoma uskoro očekuje!

    Više od 7,5 miliona ljudi širom sveta različitog nacionalnog, rasnog i, nekada religioznog pogleda na svet, danas rame uz rame obožava Jedinog i Istinitog, živog Boga Jehovu na temelju biblijskih principa! Pitajte se zbog čega i kako je moguće da nekada krvni neprijatelji, narkomani, ubice, naučnici, lekari, pripadnici legije stranaca, vojskovođe, političari, pevači...i mnogi drugi ujedinjeni jedinstvenim biblijskim principima danas, rame uz rame propovedaju dobru vest o Božjem Kraljevstvu i veličanstvenoj budućnosti koja očekuje poslušno stanovništvo i niko na ovome svetu, ni jedna vlast nije u stanju da spreči Jehovin narod da čini ovo što čini, iako su počinjena i čine se neopisiva zverstva protiv Jehovinog naroda!

    Biblija je veoma jasna po tom pitanju:

    1. 2. Korinćanima 13:8 "Jer ništa ne možemo učiniti protiv istine, nego samo za istinu."
    2. Isaija 54:17 " Nikakvo oružje protiv tebe načinjeno neće biti uspješno i zlim ćeš proglasiti svaki jezik koji se na sudu podigne na tebe. To je nasljedstvo slugu Jehovinih i od mene je pravednost njihova”, kaže Jehova.

    Dakle svet, niti bilo koja druga sila nije u stanju da spreči Jehovu u ostvarivanju njegove namere-raj na zemlji i večni život u savršenstvu za poslušno stanovništvo!


    Poruku je izmenio Savest, 12.05.2011 u 17:28

  3. #198

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Nemoj mi, brate moj te pesmice koje su te naučili, već mi odgovori na ono što te upitah, i ne mrsi bez potrebe.
    Čitam tvoju poslednju rečenicu, bog nema ime, bog je bog, a ne nekakv Jehova, koje btw iliti srpski ubre(uzgred budi rečeno) znači ja jesam, ili ti Jahve.
    A sad zagrevaj prstiće i piši nešto pametno, il' ne mlati, majke ti
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #199

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Ja se ne razumem puno u to, al' bih po tvom pisanju rekla da ne spadas u to poslusno stanovnistvo, tako da mozes da racunas da ce te zaobici večni život u savršenstvu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #200

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ja se ne razumem puno u to, al' bih po tvom pisanju rekla da ne spadas u to poslusno stanovnistvo, tako da mozes da racunas da ce te zaobici večni život u savršenstvu
    Dete vodi računa šta i kako pišeš! Izjavljuješ da se ne razumeš u "to pisanje" a znaš da će mene zaobići večni život! 'Ajde, časti ti objasni mi kako to znaš i na osnovu čega, kako si izračunala? Da ti nije baba Vanga prababa ili, veliš ako se ti ne razumeš "u to pisanje" i ne razumeš Bibliju, onda se niko drugi ne razume i ne sme da razume?


  6. #201

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Uopste se nisam tebi obratila, vec Bazileju, ne znam s kim se ti grudvas Kad se nadovezes na prethodni post, onda se pretpostavlja da se obracas svom prethodniku, a ako odgovaras na neki od ranijih postova, onda citiras da ne pravis zabunu.


    Sto se tice toga u sta se ja razumem a u sta ne, sasvim mi je lep zivot i bez toga da se razumem u te vase mrsomudije kojima zaludjujete naivan narod
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #202

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Meni se obratila

    Vidiš da deĆko ne želi odgovorit' na moje pitanje pa se pravi naivan, ko Džena Džejmson na snimanju trilera

    A za mene grešiš, ja sam poslušan i sleduje mi ne znaM koji kurac kad riknem
    Poruku je izmenio Bazilej, 13.05.2011 u 00:10 Razlog: progut'o slovo pa mi bilo bezveze da tako ostavim
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #203
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Uopste se nisam tebi obratila, vec Bazileju, ne znam s kim se ti grudvas Kad se nadovezes na prethodni post, onda se pretpostavlja da se obracas svom prethodniku, a ako odgovaras na neki od ranijih postova, onda citiras da ne pravis zabunu.


    Sto se tice toga u sta se ja razumem a u sta ne, sasvim mi je lep zivot i bez toga da se razumem u te vase mrsomudije kojima zaludjujete naivan narod
    Molim te oprosti mi grešku, nisam uočio kome se obraćaš, my bad!

    P.S. Ne priliče ti ružne reči! I ne brini za "naivan narod", ima neko ko je mnogo moćniji od mene i tebe da brine o narodu!



    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Meni se obratila

    Vidiš da deĆko ne želi odgovorit' na moje pitanje pa se pravi naivan, ko Džena Džejmson na snimanju trilera
    Kad budeš ozbiljniji i kad porasteš onda možemo da nastavimo razgovor!

    Poruku je izmenio euridika, 13.05.2011 u 09:03 Razlog: uzastopne poruke

  9. #204

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Svega ima, a niĐe veze
    Nego, kol'ko jos treba da porastemo da bi nas udostojio konkretnih objasnjenja?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #205

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Svega ima, a niĐe veze
    Nego, kol'ko jos treba da porastemo da bi nas udostojio konkretnih objasnjenja?
    Nisam se tebi obratio već Bazileju! Da li ti sebe smatraš nezrelom pa želiš da deliš isti profil sa Bazilejem Megi?

  11. #206

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Da li ti sebe smatraš nezrelom pa želiš da deliš isti profil sa Bazilejem Megi?
    A gle'J sad kako si mi se obratio prosli put:

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Dete vodi računa šta i kako pišeš!


    Ko sad ne pazi na casu, m?
    Osim toga, i mene silno zanima odgovor na ovo u sta si se upetljao pa ne umes da se ispetljas Mislim, objasnjenje koje je konkretnije od "kad porastes, onda mozemo da razgovaramo"
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #207

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ko sad ne pazi na casu, m?
    Osim toga, i mene silno zanima odgovor na ovo u sta si se upetljao pa ne umes da se ispetljas Mislim, objasnjenje koje je konkretnije od "kad porastes, onda mozemo da razgovaramo"
    Ne vidim niti jedno ozbiljno, još manje zrelo pitanje na temu Jehovinih svedoka tako da nemam šta da ti odgovorim! Pametovanje i verbalisanje me ne zanima, nemam vremena za to. Dakle ako te iskreno zanima nešto konkretno o Jehovinim svedocima, Bibliji, budućnosti na temelju Biblije, stanju mrtvih, novom uređenju, večnom životu u savršenstvu u raju na zemlji, armagedonu i sličnim biblijskim pitanjima, biće mi zadovoljstvo da ti odgovorim.


  13. #208

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Nema potrebe, Bazilej ti je vec postavio neka pitanja, a ti si ga mudro prosledio tvojim kolegama, Drugovima Svedocima, da uzme od njih "besplatan biblijski studij" i da se informise. To sam mogla i ja da mu kazem, iako nisam Drug Svedok


    I da, nisi mi rek'o kad ce taj toliko ocekivani smak sveta?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #209

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Nema potrebe, Bazilej ti je vec postavio neka pitanja, a ti si ga mudro prosledio tvojim kolegama, Drugovima Svedocima, da uzme od njih "besplatan biblijski studij" i da se informise. To sam mogla i ja da mu kazem, iako nisam Drug Svedok


    I da, nisi mi rek'o kad ce taj toliko ocekivani smak sveta?
    Pitaj svedoke kad ti dođu na vrata!


  15. #210

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    To je najbolje sto umes?
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 14 od 54 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •