Jehovini Svedoci - Strana 44
Strana 44 od 54 PrvaPrva ... 344243444546 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 646 do 660 od ukupno 805
  1. #646

    Odgovor: Jehovini Svedoci





    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  2. #647

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Ja bih rekao samo da oni koji menjaju Bibliju jer im tako odgovara padaju pod sud Božji. Neću im ja suditi, prozvaće ih Gospod. A "Jehovini Svedoci" su promenili sadržaj Biblije - to niko ne može da ospori.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  3. #648

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih rekao samo da oni koji menjaju Bibliju jer im tako odgovara padaju pod sud Božji. Neću im ja suditi, prozvaće ih Gospod. A "Jehovini Svedoci" su promenili sadržaj Biblije - to niko ne može da ospori.

    Itebejac!

    Verujem da dobro poznaješ Bibliju, obzirom da tvrdiš da su Jehovini svedoci promenili sadržaj Biblije!?

  4. #649

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #650

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih rekao samo da oni koji menjaju Bibliju jer im tako odgovara padaju pod sud Božji. Neću im ja suditi, prozvaće ih Gospod. A "Jehovini Svedoci" su promenili sadržaj Biblije - to niko ne može da ospori.

    Itebejac!

    Verujem da dobro poznaješ Bibliju, obzirom da tvrdiš da su Jehovini svedoci promenili sadržaj Biblije!?
    I kada ti dokaže da se prevod Novi svet ne može nazvati prevodom nego adaptacijom za potrebe doktrine Kule lažare ti ćeš ga jednostavno ignorisati. I dalje ćeš objavljivati stalno promenjive istine Kule lažare u nadi da će naleteti neko ko stvarno nema pojma i da će progutati slatke i primamljive laži iz šarenih knjižica.
    I kada taj sledeći ukapira i skrene ti pažnju na neispravnosti dićićeš nos i napisati:Nema mira zlima.
    E Malecki Malecki
    Jel se hvališ uspesima na internetu u tvojoj skupštini?Trebalo bi

    Kao ti još niko tako dobro nije odbranio doktrinu Kule lažare i predstavio Jehovine svedoke.

  6. #651

  7. #652

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Tek sad si naišao članak iz 2011. godine?!
    Stidi se!

    Tvoj poglavar bi trebalo da te nalupa po guzi zbog ove neinformisanosti o nepravdi koja je naneta tvojoj sekti
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #653

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Tek sad si naišao članak iz 2011. godine?!
    Stidi se!

    Tvoj poglavar bi trebalo da te nalupa po guzi zbog ove neinformisanosti o nepravdi koja je naneta tvojoj sekti
    Hteo je čovek da kaže da ga je OPET našao
    I po drugim forumima ga je opet našao al' ,u tamo brišu jer ponavlja stalno iste postove pošto nije u stanju da održi ni jedan razgovor .


    A kada bi znao šta je stid ne bi brukao ni sebe ni njegovu sektu po forumima nego bi nastavio kao i njegova ostala braća da traži neinformisane (kojih na svu sreću ima sve manje) po kućama.
    No zahvaljujući upravo njemu je naš narod saznao ko su ti ljudi koji dolaze na vrata.
    Ime: Vukovi.jpg Pregleda: 33 Veličina: 30.6 KB
    Poruku je izmenio Meggy, 17.04.2013 u 23:15 Razlog: reklama

  9. #654

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Ne bih pisao na ovoj temi da ne poznajem Bibliju, mada vidim da se neki ne libe da dele znanje iz Biblije istovremeno ne poznavši je.
    Jednom sam imao priliku da vodim raspravu sa jednim vašim predikatorom i kraj debate je bio da je on osporio verodostojnost hebrejskih izdanja Starog Zaveta. Tu više nisam znao šta da kažem, jer jednostavno pred takvom tvrdoglavošću ostaneš bez reči.
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih rekao samo da oni koji menjaju Bibliju jer im tako odgovara padaju pod sud Božji. Neću im ja suditi, prozvaće ih Gospod. A "Jehovini Svedoci" su promenili sadržaj Biblije - to niko ne može da ospori.

    Itebejac!

    Verujem da dobro poznaješ Bibliju, obzirom da tvrdiš da su Jehovini svedoci promenili sadržaj Biblije!?
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  10. #655

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih pisao na ovoj temi da ne poznajem Bibliju, mada vidim da se neki ne libe da dele znanje iz Biblije istovremeno ne poznavši je.
    Jednom sam imao priliku da vodim raspravu sa jednim vašim predikatorom i kraj debate je bio da je on osporio verodostojnost hebrejskih izdanja Starog Zaveta. Tu više nisam znao šta da kažem, jer jednostavno pred takvom tvrdoglavošću ostaneš bez reči.
    Odlično, obzirom da poznaješ Bibliju i čitaš je, možeš li da mi kažeš do kakvog si zaključka došao kad je u pitanju tema Biblije, koja je jedinstvena tema Biblije?

    Što se tiče mišljenja drugih sa kojima si razgovarao ne bih o tome da diskutujemo jer ne bi bilo koristi od toga.


  11. #656

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Božje ime je u novom zavetu Jehošua Jahve-Spasitelj srpskom Isus.
    Poruku je izmenio Cecara, 19.04.2013 u 18:28 Razlog: citat & youtubes

  12. #657

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku

    Što se tiče mišljenja drugih sa kojima si razgovarao ne bih o tome da diskutujemo jer ne bi bilo koristi od toga.

    Diskutovati a da te pri tome mišljenje drugih ne interesuje?
    To je prijatelju daleko od diskusije, ali lepo od tebe što stavljaš ljudima jasno do znanja kako funkcioniše svet Jehovinih svedoka.

    Forum je mesto za razmenu mišljenja i svako ima pravo i na sreću priliku da iznese svoje mišljenje a svojim ponašanjem ti najbolje svedočiš da je komunikacija u vašem slučaju samo jednosmerna

    Samo nastavi i uspeh ti je zagarantovan!

  13. #658

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Zajedništvo čoveka sa Bogom.
    U Bibliji Bog nam priča o potrebi te zajednice i predstavlja nam svoj plan za obnovljenje te zajednice ( to se zove "plan spašenja").
    A šta je po tebi tema Biblije (po mogućnosti u dve rečenice)?
    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih pisao na ovoj temi da ne poznajem Bibliju, mada vidim da se neki ne libe da dele znanje iz Biblije istovremeno ne poznavši je.
    Jednom sam imao priliku da vodim raspravu sa jednim vašim predikatorom i kraj debate je bio da je on osporio verodostojnost hebrejskih izdanja Starog Zaveta. Tu više nisam znao šta da kažem, jer jednostavno pred takvom tvrdoglavošću ostaneš bez reči.
    Odlično, obzirom da poznaješ Bibliju i čitaš je, možeš li da mi kažeš do kakvog si zaključka došao kad je u pitanju tema Biblije, koja je jedinstvena tema Biblije?

    Što se tiče mišljenja drugih sa kojima si razgovarao ne bih o tome da diskutujemo jer ne bi bilo koristi od toga.

    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  14. #659

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Zajedništvo čoveka sa Bogom.
    U Bibliji Bog nam priča o potrebi te zajednice i predstavlja nam svoj plan za obnovljenje te zajednice ( to se zove "plan spašenja").
    A šta je po tebi tema Biblije (po mogućnosti u dve rečenice)?
    Složićeš se da će Božja reč dati najispravniji odgovor!? Evo šta kaže Biblija šta je osnovna tema Biblije:

    1. Danilo 2:44 "„У данима тих краљева Бог ће небески подићи краљевство које никада неће пропасти. И то краљевство неће прећи на неки други народ. Оно ће смрвити и уништити сва она краљевства, а само ће стајати довека..."


    2. Matej 6:10 "Нека дође краљевство твоје. Нека буде воља твоја, како на небу тако и на земљи." Isus je podstakao svoje sledbenike da se mole za Božje uređenje koje će rešiti sve probleme na zemlji!

    3. Otkrivenje 21:3,4 "Тада сам зачуо снажан глас са престола како говори: „Ево Божјег шатора међу људима! Бог ће пребивати међу њима и они ће бити његов народ и сам Бог биће с њима.4Он ће обрисати сваку сузу с њихових очију и смрти више неће бити, ни туге, ни јаука, ни бола више неће бити. Нестало је оно што је некад било.“

    Božje Kraljevstvo je uređenje koje će rešiti sve, baš sve probleme na zemlji!


  15. #660

    Odgovor: Jehovini Svedoci

    Citat Savest kaže: Pogledaj poruku
    ...

    Božje Kraljevstvo je uređenje koje će rešiti sve, baš sve probleme na zemlji!

    Hajde ti meni, molim te, reci za koji krasni je onda "svemogući" i stvarao Zemlju sa problemima, što nije napravio samo to "idealno kraljevstvo"?

    I prekljinem te BEZ CITATA, svojim rečima, onako kako si ti to razumeo.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

Strana 44 od 54 PrvaPrva ... 344243444546 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •