Šta žene stvarno žele? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 27 od ukupno 27
  1. #16

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Citat 021 kaže:
    Žene više ne očekuju od muškaraca da im plaćaju večeru, pokazalo je novo istraživanje, a pre će ih osvojiti muškarci koji im šalju romantične SMS poruke ili redovno iznose smeće iz kuće nego oni koji im otvaraju i zatvaraju vrata.
    Kombinacija ubrzanog životnog stila i moderne tehnologije dramatično je promenila žensku percepciju pravog džentlmena. Pridržavanje kaputa i otvaranje i zatvaranje vrata više nisu visoko na listi poželjnih radnji, pa je ženama danas puno važnije da im muškarci skuvaju kafu ili čaj ujutro i da im pomognu u obavljanju kućnih poslova.
    Ako uz to još znaju i da kuvaju i imaju razumevanja za pms, onda to znači da su pravi džentlmeni, pokazalo je britansko istraživanje u kojem je učestvovalo preko 3.000 žena.
    Trećina žena više uopšte ne očekuje da se muškarci ponašaju na tradicionalan način, pa tako malo koja priželjkuje da je muškarac pita da li je za ples ili da zatraži njenu ruku pre venčanja. Umesto toga jedna od deset žena veruje da moderan muškarac treba svojoj partnerki da šalje romantične SMS poruke. Međutim, slanje SMS poruka svakako ne spada u poželjno ponašanje za vreme izlaska. Više od 50 odsto žena misli da muškarac nikad ne sme da spominje bivšu devojku, a većina njih želi da muškarac i dalje nosi teške kese i torbe i drži ih za ruku.
    Osim toga, moderni muškarac bi trebalo da ženin automobil napuniti gorivom, zna da skuva barem jedno impresivno jelo, da je pusti da na miru gleda omiljenu seriju, iznosi smeće iz kuće, napuni joj mp3 omiljenim pesmama, i slično.
    Nije baš da želim te romantične porukice. Nisam neki fan mobilnog i porukanja. Ali, izbacivanje smeća - to se nekako i podrazumeva. Kao i ova kafica u krevet. To da nismo daleko odmakli od prošlosti govori upravo to da muškarci "pomažu u kućnim poslovima". Eto, postaje društveno prihvatljivo biti šegrt domaćici, ali još nismo došli do apsolutne ravnopravnosti u podeli kućnih obaveza.
    Čini mi se da su izumrli muškarci koji plešu. Time i ovi što pitaju za ples.
    Ali, da, očekujemo da nekad prepusti i nama daljinski.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #17

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Nedavno sam naleteo na netu...

    Vršena su razna istraživanja na tu temu i uglavnom je zaključak: Žene misle da znaju šta žele, ali u stvari pojma nemaju.

    I potkrepljeno raznim eksperimentima i anketama.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  3. #18

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Žene žele ravnopravnost sa muškarcima!!!
    Tako treba i tako mora da bude!
    To je osnovno, sve ostalo je samo posledica te ravnopravnosti!
    Inače, i u kukolju, nađe se po neko zrno žita. Na sreću, još uvek ima muškaraca koji rade sve poslove u kući, ravnopravno sa ženom i ne deleći ih na "muške" i "ženske".
    Nije da se hvalim, al', evo, uzmite moj, za primer!
    Od momenta kada smo se venčali, moja supruga i ja tako radimo. Pored toga, samoinicijativno sam kupao, povijao (prave pelene, tzv. "dupli povoj"), presvlačio oba deteta, prostirao, skupljao i peglao sve dečije stvari prve dve godine, dok je moja supruga imala samo da ih doji - ej, do napunjene prve godine! - i, eventualno, da mi, po nekad, (pri)pomogne u svemu ostalom. Danas, kada su deca već odrasla, radim sve kućne poslove, ravnopravno sa suprugom - čak i više od nje - te, kod nas, nema bilo kakvih problema.
    Uostalom, ona je, definitivno, moja "srodna duša", a to i ona kaže za mene!

  4. #19

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Jednom prilikom, pre velikog treska, čistke i racije...sam negde već napisao-MUŠKARCI SU ZAHTEVNI, DOSADNI, RAZMAŽENI I KOMPLIKOVANI, KAO, DOK ŽENE IMAJU SVEGA DVA ZAHTEVA U ŽIVOTU
    KREVET I NOVČANIK!!!
    Kad neka žena izađe nasmejana iz svog doma... Samo su ta dva razloga na njenom licu!!!
    Podmirena u krevetu ili... možda dobro živi, pa joj je sve priušteno???
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  5. #20

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Kazu ovako...

    Da bi zeni bila ispunjena svaka zelja, mora da zna 70 stvari o muskarcu.

    -Da zna da kuva i 69
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  6. #21

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Kazu ovako...

    Da bi zeni bila ispunjena svaka zelja, mora da zna 70 stvari o muskarcu.

    -Da zna da kuva i 69
    E i to da vidim, pa mogu da mrem...kuvanje u toj pozi
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  7. #22

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    E i to da vidim, pa mogu da mrem...kuvanje u toj pozi
    neeeee....'opste nisi shvatio
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #23

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    neeeee....'opste nisi shvatio
    Ma da, retardiran sam, pa mi je ta poza nepoznata, a i kuvanje mi strano
    aaaaloooo...shvatio, ali... shvatio veoma dobro
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  9. #24

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    zena svoje zelje mudro i promisljeno iskazuje. Zato zenu treba pazljivo slusati!
    neunistiva zlojebaba!

  10. #25

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Šta žene žele
    Duhovite muškarce-zyto što ih smatraju pametnijim i boljom prilikom za dugu vezu



    Duhoviti muškarci će lakše ženu odvući u krevet.Novo istraživanje otkriva da žene duhovite tipove smatraju pametnijim i iskrenijim od dosadnih tipova.
    'Pregled oglasa potvrđuje da žene od potencijalnog partnera najčešće traže smisao za humor,a naše istraživanje pokazuje zašto je tako.Rezultati su dokazali da je ženama humor indikator
    muške inteligencije.Inteligencija je vrlo poželjan kvalitet jer je pametan čovek sposobniji za brigu o deci.Ipak i vaš humor mora
    da bude stvarno dobar da bi vas ocenile kao pametne tipove',kaže Kristofor McCartys sa Univerziteta Northumbrija.
    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

  11. #26

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Što duže i bar tri puta

  12. #27

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Ženska duša je za mene uvek bila tajna.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •