Svaka njoj čast kad se nije zabrojala

Britanka Niki Li (25) drži rekord u broju muškaraca sa kojima je spavala, piše tabloid San". Devojka iz grada Eseksa kaže da je imala seks sa čak 5.000 muškaraca.


Niki je za San" ispričala da je nevinost izgubila sa 16 godina i da je imala seks po noćnim klubovima, na ulici, u parkovima, bioskopima i diskotekama. Ona je navela da je na godišnje odmore odlazila s ciljem da bi imala seks u klubovima i na plažama. U malom crvenom notesu ona čuva detalje o svakom svom ljubavniku, a svakog od njih je čak i ocenila.

- Pored onog ko je bio dobar u krevetu stavila sam zvezdicu - kaže Niki.

Do svoje 21. godine u notesu je već imala 2.289 muškaraca. Ako je neko nakon seksa hteo vezu ili izlaske, Niki bi mu dala pogrešan broj telefona jer nije htela dva puta da spava s istim muškarcem.

Britanka se pohvalila i da je na Ibici jedne večeri imala četvoricu partnera.

Bez obzira na sve, ona kaže da ipak ima dva pravila - spava samo sa slobodnim muškarcima i bitan joj je siguran seks.

- Neki misle da sam zavisna od seksa i da bi trebalo da se lečim. Ako i jeste tako, u tome uživam i ne želim da me izleče - kaže Niki.

Lekari kažu da je tehnički moguće da je Niki Li imala seks sa čak 5.000 muškaraca, ali tvrde da njeno psihičko stanje nije najbolje. Prema mišljenju stručnjaka veliki broj partnera utiče loše na emotivno stanje.

Izvor - PRESS