Najludja devojka na svetu....
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Najludja devojka na svetu....

    Wayne Robinson je taj nesretnik kojem se dogodilo ono što većina muškaraca ne može sanjat' niti u najgorem snu... Naime, nesretni mladić je otišao uobičajeno u grad,u jednu diskoteku, tamo upoznao curu, s njom se zabavljao i pio celu noć te se na kraju zaputio s njom u motel da prespavaju. Kada se probudio sutradan, imao je što i videti... Na desnom ramenu mu je bilo uklesano "Dominique", imao je i nebrojne urezane ogrebotine na desnom ramenu i ruci te urezanu zvezdu na leđima. Luđakinja se branila činjenicom da joj mladić nije branio rezbarnje po telu budući da je bio pijan "kao majka" i ništa nije osetio! Sve u svemu, mladić je otišao kod doktora, koji mu je reako da mu je potreban laserski tretman da bi se uklonile prisilno nanešene"tetovaže" na telu. Dragi mladići, pazite sa kakvim macam pijete pivo u gradu i s kim sve idete u krevet!



    A sad njena dela :


    izvor:nemosvjerovati.com
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  2. #2

    Odgovor: Najludja devojka na svetu....

    Pa sad , ako ćemo pošteno...Wayne sigurno neće moći reći da ona nije bila nezaboravna žena . A pošto je toliko bio pijan ona se postarala da joj upamti ime ..ništa strašno.
    Nego...zapitam se, što je bre toliko popio? Em nikakve vajde od njega, em nije ni osetio "rezbarenje". A možda...rezbarenja ne bi ni bilo da je bio upotrebljiv ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #3

    Odgovor: Najludja devojka na svetu....

    E stvarno, koliko mora covjek popit, pa da ne osjeca tako nesto? Pa nije valjda od celika.

    A o njoj da ne pricam.. ako se nije mogla potrudit da je pamti po necem drugom, nije trebala ni ovako.. zrela za ljecenje.
    Nije svako ko luta izgubljen..

  4. #4

    Odgovor: Najludja devojka na svetu....

    Ono "q" je mogla malo lepše izrezbariti, nije joj fazon. Šalu na stranu, ako je bio toliko pijan da nije osetio nastajanje umetničkog dela, onda ja od srca čestitam dragoj Dominique.

    Čestitam joj na rukopisu, na veštini baratanja nožem, a najviše na tome što je jednoj pijanoj kretenčini ostavila večno podsećanje na to koliki je mentol.

    Good job, girl!

  5. #5

    Odgovor: Najludja devojka na svetu....

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ono "q" je mogla malo lepše izrezbariti...
    odlicna opservacija kolega

  6. #6

    Odgovor: Najludja devojka na svetu....

    Ako tjemo da idemo do detelja...i "n" joj nije bash najbolje....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #7

    Odgovor: Najludja devojka na svetu....

    N ne valja, u pravu si. Sigurno se pomerio od nestrpljenja.

    Moram priznati da je reljef na ramenu baš lepo odradila, sve razmišljam da je nađem da i meni ukleše nešto slično...

  8. #8

    Odgovor: Najludja devojka na svetu....

    Reljef je ok...al bolje da je napisala "Pravda za Urosha" ili "Zvezda u ,3 ostali zna se gde .!. "
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #9

    Odgovor: Najludja devojka na svetu....

    Kul kul.

    Ako su rane samo povrsne, nista strasno.

    Moguce je da je tu bilo vise od samog alkohola, mozda plus neka droga. I da je zenska pokusala
    da dokaze nesto trece.
    Life has a motto: that any game is better than no game.
    - LRH

  10. #10

    Odgovor: Najludja devojka na svetu....

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    A možda...rezbarenja ne bi ni bilo da je bio upotrebljiv ?

    Sta da kazem, ovo je prvo sto mi je palo na pamet..a i prica je veoma, veoma poucna..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #11

    Odgovor: Najludja devojka na svetu....

    Citat Videmir kaže: Pogledaj poruku
    Moguce je da je tu bilo vise od samog alkohola, mozda plus neka droga. I da je zenska pokusala
    da dokaze nesto trece.
    Šta god da je pokušala, ja joj skidam kapu. Ako me nekad neka zatekne tako pijanog da ne osećam nož na ramenu, nek' me slobodno nauči pameti na isti ovaj način.

Slične teme

  1. Ko pre devojci, njegova i devojka!?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 06.02.2016, 19:42
  2. Momak/devojka sa estrade
    Autor Mish u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 17.03.2012, 15:50
  3. Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 23.11.2008, 17:19
  4. Moja devojka proverava email bivseg decka
    Autor srlenino u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2008, 21:55
  5. Porodila se devojka koju je otac silovao
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 01.04.2008, 02:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •