VIP Survivor - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 86 od ukupno 86

Tema: VIP Survivor

  1. #76

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    samo da nije pobedila Goca Trzan,pa ko god drugi !
    Ovo sam i ja isto htela da kazem al' mi bila frka da se neko ne uvredi.

    Svidja mi se Biljana ali priznajem ne posmatram ih ja iz tog 'gladijatorskog' ugla, vise ih gledam onako po karakteristikama koje cine ljuCkost itd..

    I baletan mi je simpa.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ovo sam i ja isto htela da kazem al' mi bila frka da se neko ne uvredi.

    Svidja mi se Biljana ali priznajem ne posmatram ih ja iz tog 'gladijatorskog' ugla, vise ih gledam onako po karakteristikama koje cine ljuCkost itd..
    Ijuuu, zlo i naopako nije mi Goca iz oka ispala, pa da se vredjamO mada, priznajem da nisam skRoz objektivna. Kada se neko pokaki, necu to upakovati u celofan sa masnicom....... Lili, s jednim se ne slazem: njih, takmicare u Sovajveru, treba gledati i 'gladijatorski' (za razliku od Farmera, koji se iskljucivo gledaju kroz karakter i ljudskost)...ovi se posmatraju koliko su sportski spretni i snalazljivi.....i fer plej. ............. Nek' najboljA pobedi .............a moze i Toni
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Lili, s jednim se ne slazem: njih, takmicare u Sovajveru, treba gledati i 'gladijatorski' (za razliku od Farmera, koji se iskljucivo gledaju kroz karakter i ljudskost)...ovi se posmatraju koliko su sportski spretni i snalazljivi.....i fer plej.
    Pa daaaaa.
    Zato i kazem da priznajem da moj pogled na celu stvar nije ispravan.
    Ne mogu da navijam za nekog zato sto je fizicki spreman ili je dobar takticar ako za njega mislim da je smarach. Neopevani. Ne mogu da se ufuram pa to ti je.

    Btw.. Goca..

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: VIP Survivor

    Saznao sam da su izbacili Edina ( bez kliktanja vec novine objaviile )
    i zakljucio sam sa tim malim znanjem ali SerlokHolmski rasudjujuci
    kako ce teci dalja borba za opstanak :
    Brojcano jace pleme ce izbaciti ovo koje je u manjini
    i posle toga ce ostati samo jedno pleme.
    I onda radi matematika.
    Zenski deo plemena 3 a muski deo plemena 2.
    Ostace tri clanice plemena ...
    Goca i jos dve
    I Goca ce pridobiti jednu od svoje dve nerazdvojne drugarice ,
    to jest jedna ce joj biti nerazdvojnija a na kraju ce
    se razdvojiti i od te jedine svoje drugarice ali ne svojom voljom.
    Matematika i Sherlok.....dobitna kombinacija ...
    Rece Goca ..i pocne da broji ...1 ..2 ...3 ...4 ...5 ......i jos broji
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: VIP Survivor

    Promakao mi plemenac i izbacivanje, ali odgledah Povratak. Jes' ispao Edin, ali ne znam kakva je bila uloga drugog dela plemena, i odkud Marku 'crni glas' (koji okaci Edinu oko vrata)? Lm, sada kada gleda 'iz fotelje', nije mu bas svejedno sto dobi epitet prljavog igraca.....zabolele ga i Kacine rechi. U studiju je bila i Goca, kao zenska verzija Edina, pa se nadam da joj ne sledi ista sudba.
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Promakao mi plemenac i izbacivanje, ali odgledah Povratak. Jes' ispao Edin, ali ne znam kakva je bila uloga drugog dela plemena, i odkud Marku 'crni glas' (koji okaci Edinu oko vrata)? Lm, sada kada gleda 'iz fotelje', nije mu bas svejedno sto dobi epitet prljavog igraca.....zabolele ga i Kacine rechi. U studiju je bila i Goca, kao zenska verzija Edina, pa se nadam da joj ne sledi ista sudba.

    Kad su čekali glasanje...igrali su igru...ono..."ko najviše smrdi, ko je najgluplji, ko je najveća tračara"...puno pitanja...i Marko je pobijedio i dao crni glas Edinu. Valjda je Edin tada i bio svjestan da leti.

    Najjače mi je bilo...pitanje kao... ko je od vas najgluplji.. odgovor: Jelena.. ko je najmanje vip...odgovor: Bojana..pa se Bojana i zacrvenila.

    Ma Goca je valjda i pobjedila..neće ona sljedeća...prvo će Andrej, Nikola...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: VIP Survivor

    Hvala, Sun Uspela sam da odgledam reprizu danas. Razmisljam, nisam nikad bila Markov fan, on je 's druge, muzicke strane'- nit ga gledala, nit slusala...i nikakvo misljenje o njemu nisam imala. Sada mi sasvim OK, mudar kao neki 'Starac Focho od stotinu ljeta', ima svoje stavove i principe, i toga se drzi. Taktika ili ne - rispekt! S druge strane, Rokvic yunior mi 'nit smrdi, nit mirise...neki 'tuta-muta' (msm, to sto se spario, je nesto drugo). Andrej ima 'ekskurzije s mozgU', i ume da mi ide na zivce, ali je (cini mi se) dobrica. ............ Zanima me, kojoj strani ce se Aleksandra prikloniti? Hoce li sad bez Edina da 'zapeva drugu pesmu'? Mislim da hoce .........vec je vidim kako postaje deo 'zenskog lobija'.
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: VIP Survivor

    A on je znao kako da ti se oduzi:





    Ko to moze da zaustavi oluje
    da ubedi onog ko nece da cuje

    Ela, Ela, krug se zatvara
    oko mene nigde nikoga
    kada meni nije sudbina
    da uz tebe zivot zivim ja

    Ko to moze jos tajfune da skrene
    da izmiri opet i tebe, i mene

    Pame ja kafes se gapja paralija
    pare magalja ke ksehna ta skolija

    Ela, Ela, paremagalja
    dozmu dozmu harja ke filja
    dozmu dozmu harja ke filja
    ke ela nato paro angarlja


    Marko Bulat - Ela, Ela




    Jeste, nije los Marko.. Ustvari, svi su mi nekako normalni jer pratim simultano njih i Farmu i u poredjenju sa ovim spodobama.. Jedino mi Goca vise pripada ovom drugom rijalitiju..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    A on je znao kako da ti se oduzi:





    Ko to moze da zaustavi oluje
    da ubedi onog ko nece da cuje

    Ela, Ela, krug se zatvara
    oko mene nigde nikoga
    kada meni nije sudbina
    da uz tebe zivot zivim ja

    Ko to moze jos tajfune da skrene
    da izmiri opet i tebe, i mene

    Pame ja kafes se gapja paralija
    pare magalja ke ksehna ta skolija

    Ela, Ela, paremagalja
    dozmu dozmu harja ke filja
    dozmu dozmu harja ke filja
    ke ela nato paro angarlja


    Marko Bulat - Ela, Ela


    Jedino mi Goca vise pripada ovom drugom rijalitiju..
    Opa, Marko me opevao? Sad sam definitivno FAN ............ Salim se ............ps. ne diraj mi Gocu
      Vrh

  10. #85

    Odgovor: VIP Survivor

    Dok mi je jos aukcija u friskom secanju da nesto prokomentarisem. Dakle, imali su prilike da se malo najedu...kako ko, tj. koga je htela sreca. A Bojanicu sreca hoce, pa je umesto hrane izabrala (opet) nagradnu kovertu...i ako je! Ali, Bojanica je uradila jos nestA - uzela je novac takmicaru koji ga je imao a da taj nije licitirao za 'neki zalogaj'. To sto ga je uzela Marku, samo pokazuje koliko se i ona zaigrala, htela je, i uradila to 'takticki' ...ali ne i ljudski. To sto je Aleksandra sama smazala tortu, umesto da je podeli, je OK...neki su ruckali - a njoj se bas jela ta torta..... Bojana je mogla da uzme parice nekom ko je bio 'sit', ali.....jok. Mada, ono crvenilo lica je otkrilo da ima savest. ............... Na plemencu je ispao Nikolica, i mislim da ce tek sad Bojana, kao individualac-takticar, da dodje do izrazaja. ...............ps. Sta nema cenu? ...........naravno, pisma od kuce
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: VIP Survivor

    Veceras se zavrsava serijal VIP Sovajvera, i publika je ta koja ce odluciti o pobeniku: Kaca, Toni, Goca ili Andrej? ........... Na kraju parade, meni je svejedno ko ce da pobedi (i uzme kintu), niko mi nije bas onako 'legao'...da se spesl izdvojio - kao 'apsolutni pobednik'. nek' bIdne, kako svakolika narodna masa iste ...........mislim da su im sanse izjednacene.
      Vrh

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 16:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  3. Survivor Srbija 2009
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 01:06
  4. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •