VIP Survivor - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 86

Tema: VIP Survivor

  1. #31

    Odgovor: VIP Survivor

    Sandra Vukić - 05.11.2010 22:00


    Biljana Cincarević u plemenu Kasuko proglašena je za najslabijeg takmičara "VIP


    Survivora" na drugom plemenskom savjetu i pridružiće se Vesni Zmijanac i Nikoliji Jovanović na Tajnom ostrvu.

    Prvoizbačene iz "Survivora", Vesna i Nikolija, vrijeme na ostrvu provode svaka na svoj način. Mama se brčka u moru i pjevuši, a Nikolija je uspavana ljepotica koja izgleda nema namjeru da se probudi.

    Nikolijino spavanje je izgleda posljedica depresije, zbog čega je na Tajno ostrvo stigao i psihijatar Časlav Hadži Nikolić. Opsežno je ispitao mladu Niki, koja dva dana samo spava, ne jede i nema volju ni za čim. Doktor može da pretpostavi u kom pravcu će se ovo stanje dalje razvijati, a Nikolija priznaje da njeno raspoloženje trenutno mogu da poprave samo čist krevet i kuća.

    U plemenu Bahandi zavladala je nervoza i rasprava, a sve to usljed nedostatka hrane. A kad nema hrane, onda se puno gunđa. Kao i uvijek, najglasnija je bila Goca Marinković, a tema je univerzalna - Nenad Knežević Knez!

    U Kasuku je održan i spontani sastanak na kojem je Bojana Barović otkrila da je pronašla tajni imunitet. Ona se, kako kaže, na taj korak odlučila zbog toga što su u plemenu svi tako "bliski".

    Prije održavanja plemenskog savjeta za pleme Kasuko priređena je borba. "Survivor" se i ovoga puta pobrinuo za iznenađenja, pa će pobjednik umjesto ličnog imuniteta imati mogućnost da izabere jednu od dvije nagrade. U ponudi su bili crni i dupli glas. Crni daje mogućnost da nekome bude oduzeto pravo glasa, a dupli omogućava glasanje dva puta. Onaj ko najduže uspije da održi ravnotežu i ostane na postolju kome se postepeno povećava nagib steći će jednu od navedenih pogodnosti. Pobjednica ove zanimljive igre je Aleksandra Perović, koja je od ponuđenih nagrada izabrala dupli glas

    izvor.


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: VIP Survivor

    Bahandi rasturaju u igrama za imunitet, tako daaa... Kasuko ce se oprostiti od jos jednog clana, i msm. da su bacili pik na Milana baletana. U Novom kraljevstvu, Vesna se najzad dokopala cigarete, Biljaninom zaslugom, joj te uzivancije LM, Kneza ce zene da lincuju bude li nastavio da tura nos u lonac.
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: VIP Survivor

    Od svih tih Ri...A.. litija , ovaj bas slabo pratim.
    Ustvari ..nimalo.
    A pokushao sam.
    Nije da nisam.
    Jednom kliknuo daljinski ..kad ono Vesna Zmijanac u kupacem kostimu seta plazom
    Nije mi se to bas nesto svidelo a i ona suma mi je delovala nekako zastrasujuce.

    I imena plemena su mi teska za zapamtiti , pa sam usled svih tih
    otezavajucih okolnosti odustao od gledanja .

    Vise sam za ovu domacinsku atmosferu na farmi
    od egzoticnih i neispitanih predela u belom svetu .
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Od svih tih Ri...A.. litija , ovaj bas slabo pratim.
    Ustvari ..nimalo.
    A pokushao sam.
    Nije da nisam.
    Jednom kliknuo daljinski ..kad ono Vesna Zmijanac u kupacem kostimu seta plazom
    Nije mi se to bas nesto svidelo a i ona suma mi je delovala nekako zastrasujuce.

    I imena plemena su mi teska za zapamtiti , pa sam usled svih tih
    otezavajucih okolnosti odustao od gledanja .

    Vise sam za ovu domacinsku atmosferu na farmi
    od egzoticnih i neispitanih predela u belom svetu .
    Srećom te imaju dugmići na daljinskom da se prebaci.
    Od nekoga ko prati Farmu, duboko sam razočarana ovim postom na temi Survivora.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Srećom te imaju dugmići na daljinskom da se prebaci.
    eh ..srecom ..srecom....taj daljinski i ta tehnologija......

    Od nekoga ko prati Farmu, duboko sam razočarana ovim postom na temi Survivora.
    Imao sam volju i taj entuzijazam protkan duhom avanturistickim
    ali je los bio tajming.....
    A i ko ce to sve postici ?
    Zivot jedan a Ri A litija koliko hoces .
    Samo te zapljuskuju kao talasi onog Moreta ili Okeana....tako dalekih od farme nase domace.

    A kazu ...ima i maneeeekenki ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku

    A kazu ...ima i maneeeekenki ?
    Ima ..nekima i cice ispadnu... a ti ne gledaš.


    Ispao baletan...a ja bih radije da je ispala Aleksandra...ona mi je onako...samo naizgled jaka...a sve joj nešto fali.

    A Vesna mi je ispala taaaako glupava...ona slikarka Biljana je super.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: VIP Survivor

    'Pucanje' jedne razmazene devojcice i pored poklonjene druge sanse; Knele zvani Fajnl tach - pardon, sveCki kuvar A klase; Goca Hot Mama, zivi dokaz zasto se otrov cuva u malim bocicama - opasna skRoz; i na kraju Vesna, koju cu od sad pamtiti kao medu Brundic, kako je samo strucno oborila stablo nebili dohvatila bananu ..............sta sam htela da kazem? Pa valjda, da se ucesnici sa ostrva vracaju ponosni, borbeno ogledani i dusevno ogoljeni. Dok ih gledam, pomislim:'nema sanse da bih izdrzala takve uslove'- svaka im cast
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    I


    Ispao baletan...
    baletan

    a ja bih radije da je ispala Aleksandra
    Aleksandra



    Ja navijam za manekenke ovako na nevidjeno i ma koja bila.

    A kazu i da pecaju ribu... pa razne opasnosti iz divljine ... .pa neko takmicenje......


    VivA Ri..A ..liti......ma gde bio.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: VIP Survivor

    Totalno sam razocarana plemenskom premetacinom. Uopste nije fer prema Goci i Marku, i onaj Edin mi zesce ide na jaj@ ebiga, vise ne navijam za Bahande, vec za Gocu i Tonija.........ps. Knez je uvlakacka jajara.
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Totalno sam razocarana plemenskom premetacinom. Uopste nije fer prema Goci i Marku, i onaj Edin mi zesce ide na jaj@ ebiga, vise ne navijam za Bahande, vec za Gocu i Tonija.........ps. Knez je uvlakacka jajara.
    Slažem se! Totalno je odvratno ovo što su uradili...

    Mrzim kad skontaju da je jedno pleme nadmoćnije, da se onda mijenjaju...ono, tako se radi na Filipinima stvarno?
    Kad se tuku...ako je neko jači...oni izmiješaju sukobljena plemena...totalno sam razočarana.

    I ona smotana, glupava Aleksandra...ooooo moj bože...trebala je ona ispasti a ne baletan.

    Crkliiiiiii...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: VIP Survivor

    Aleksandra me iznenadila kako se priklonila Edinu, on 'sudi i presudjuje' a ona doliva ulje na vatru....msm da ima zort od Goce, i da je videla u ovome sansu da je izbaci Bice chupavo na igri za imunitet.
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: VIP Survivor

    Ispade Marko, sto je i bilo za ocekivati. Dopao mi se plemenski savet, jer su stvari nazvane pravim imenom...i koliko Goca i Marko, bolje sagledavaju situaciju u Bahandiju od samih onih tuka.... Jesam li spomenula da mi Edin ide na zivaC? Kao sportista (ferplej, ovoono), a ljiga napravila laznu imunitet amajliju..... PuuuuJ
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: VIP Survivor

    malko sam pogledala onomad
    meni je Edin skroz okej....i sasvim je u pravu kad kaze da nije dosao da promovise sebe niti da trazi novi klub nego da je dosao da se takmici
    sportista,takmicarski duh,ne znam sta je tu lose

    Goca mi je bljak
    uvek mi je bila bljak,jos dok je pevala sa Ivanom Negativ bila je spram nje ljakse
    a tek sad mi je BLJAK
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: VIP Survivor

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Od svih tih Ri...A.. litija , ovaj bas slabo pratim.
    Ustvari ..nimalo.
    A pokushao sam.
    Nije da nisam.
    Jednom kliknuo daljinski ..kad ono Vesna Zmijanac u kupacem kostimu seta plazom
    Nije mi se to bas nesto svidelo a i ona suma mi je delovala nekako zastrasujuce.

    I imena plemena su mi teska za zapamtiti , pa sam usled svih tih
    otezavajucih okolnosti odustao od gledanja .

    Vise sam za ovu domacinsku atmosferu na farmi
    od egzoticnih i neispitanih predela u belom svetu .
    A ti bi Vendi e jes se ukakala samo taki,pih,Ma Vesna Zmijanac,otišla nije to za guzate

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: VIP Survivor

    Edinov sportski i takmicarski duh mogu da postujem kada ga pokazuje u borbi, priznajem i 'spletkaranje-dogovaranje' kao deo taktiziranja.....ali onaj lazni imunitet je nesto pokvareno! ...(a nisam sigurna ni da li je regularno? ...pa i ako jeste, ako je to pozeljna lukavost, verujem da ce mu se 'obiti o glavu'). A propo Goce, sve ono sto je rekla pre i na plemenskom s. stoji. Ona je borac ( i 'jezicara' koja ima i ume sta da kaze ) ..............no, stvar ukusa! .............. Goca
      Vrh

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 16:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  3. Survivor Srbija 2009
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 01:06
  4. Survivor
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.05.2009, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •