Šešir, modni detalj poznatih
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 101

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Šešir, modni detalj poznatih

    Njegovo veličanstvo šešir (1)















    Nekadašnja pravila o elegantnom pokrivanju glave odavno su iščezla. Danas, čak i po hladnom vremenu, više nije popularno nositi šešir. Umesto simpatičnih damskih kapica, ozbiljnih šešira i sličnih neobičnih pokrivala za glavu, moderni kanoni predlažu sve vrste običnih (često preterano šarenih) kapa, koje većina kupi na ulici i bez mnogo razmišljanja. U takvom okruženju, izbor i kupovina dobrog šešira pravi je potez: ovim činom ćete sasvim sigurno izdvojiti svoju glavu iz mase dosadnih zimskih kapa i ujedno je dobro zaštititi od vremenskih uslova.

    Moda nošenja šešira doživljava svoj konačni krah krajem pedesetih godina XX veka. Nakon toga, "naleti" nošenja šešira pojavljuju se periodično, ali nikad ne ulaze u domen svakodnevnog u dovoljnoj meri da bi opet postali deo mainstream-a. No, pojedine poklonice i dalje ostaju verne ovom ultimativnom detalju svog izgleda, pa se u svakoj narednoj generaciji "regrutuje" nekoliko novih ljubiteljki. Treba se setiti onog otkrovenja sa početka srednje škole, kada vas je baš majčin stari šešir svrstao u top trendi ekipu, ili momenta kada je vaša fakultetska toaleta bila upotpunjena strogo elegantim šeširićem i označena kao ultrašik.

    Osnovna stvar prilikom nošenja šešira jeste drskost - moć da nametnete neobičan oblik, ultrasmelu kombinaciju boja ili oblak perja kojim ste rešili da baš tog sumornog zimskog jutra zapahnete svoju okolinu. Ili: stroge varijante tvrdog oboda koje vam pridodaju (a što da ne) notu ozbiljnosti i autoriteta, u kombinaciji sa dugim suknjama i neobičnim kravatama. Šešir treba posmatrati kao krunu izgleda, detalj koji ostatku garderobe daje pravi smisao i šmek.


    Jessica Alba poznata je po svome slatkom izgledu i jedinstvenom smislu za modu.



    __________________

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  2. #2

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih



    Kristin Cavallari

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  3. #3

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih

    Kontroverzna Lady Gaga još jednom je pokazala kako njenim šiz modnim detaljima nema kraja - ovog puta pojavila se sa šeširom napravljenom od njene sopstvene kose na Sajmu tehnologije u Las Vegasu.


    Osim što je na dotičnom sajmu obnarodovala da je postala kreativna direktorka Polaroida, Lady Gaga je, u saradnji sa Bono Voksom i Dr Dreom, osmislila RED slušalice od čije će prodaje sva sredstva otići obolelima od side u Africi.
    Slušalice su, takođe, predstavljene u Las Vegasu, a moći će da se kupe u paketu sa akustičnom verzijom njenog hita "Poker Face".


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  4. #4

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih

    Sara Džesika Parker

    Uvek me oduševljava svojim stilom. Nikada nije napravila pogrešan odabir čak ni u najsmelijim kombinacijama. Kod nje je stil apsolutno zaokružen sa posebno odabranim modnim detaljima. Od holivudskuh glumica se i očekuje spoj elegancije i ekstravagantnosti. S. Dž. Parker je više nego dobar primer kako to treba da izgleda.



    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  5. #5

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih

    Priznajem pomalo zavidim na viđenju G.Krkleca sa svojim šeširom,naravno ni gosn.Bogart nebi bio ništ bez šešira

    .

    Princeza Dajana sa Džonsovim šeširom




    Vanessa Hudgens je sa sesirom na glavi punila benzin u Holliwoodu

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  6. #6

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih

    E, pa i ja sam imao čast da se sretnem, hajde dobro, da vidim Gustava Krkleca. No pošto je bilo unutar školskih prostorija, ne sećam ga se sa šeširom. Ali zato moja majka još, nadam se, čuva fotografiju iz školskog dvorišta na kojoj smo moj brat i ja sa Desankom Maksimović i nekom ruskom pesnikinjom, čije ime nisam zapamtio. I da, Desanka je nosila šešir.




    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  7. #7

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih


    Sara Džesika Parker
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  8. #8

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  9. #9

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih



    Al Kapone
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  10. #10

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih


    Petar Kralj

  11. #11

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih



    Barbra Streisand

    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  12. #12

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih

    Citat tetkaD kaže: Pogledaj poruku
    (drugi put moliću da im vidim facu)






    Gary Oldman
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #13

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih



    Alain Delon...



    John Lennon..i jos Lennon..



    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  14. #14

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih



    Leidy Gaga

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  15. #15

    Odgovor: Šešir, modni detalj poznatih


    Nikola Paunović mlada zvezda OT benda.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Modni must have
    Autor starsica u forumu Moda
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 14:33
  2. Modni kreatori
    Autor silvia u forumu Moda
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 19:59
  3. Modni saveti...
    Autor Goga u forumu Moda
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 13:42
  4. Modni promašaj
    Autor SQUAW u forumu Moda
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 29.12.2009, 20:51
  5. Modni uzor
    Autor kissigirl u forumu Moda
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 28.06.2009, 16:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •