Veče sa Ivanom Ivanovićem
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Veče sa Ivanom Ivanovićem

    Ivan Ivanović, šarmantni voditelj koji nikoga ne ostavlja na miru, zasmejaće vas do suza - ne jednom, već svakog petka od 26. marta u terminu od 22 sata.

    "Veče sa Ivanom Ivanovićem" stilom se oslanja na najpopularnije šou programe u svetu koje vode Džej Leno i Dejvid Leterman. Kvalitetna produkcija, neozbiljni" scenaristi na čelu sa Ivanom i top" gosti, garantuju dobru večernju zabavu. "Ovim šou programom pomeramo granice humora i mogu odmah da kažem da neće biti udvarački prema javnoj sceni", najavio je Ivanović.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  2. #2

    Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    Gledala sam neku emisuju,zaboravila sam ko su bili gosti ...razocarala sam se,mnogo mi je sve to nekako lazno i neprirodno...
    Ljubav je koncentrisana kinetička energija,najjača sila u Prirodi...samo kad biste mogli održati ljubav celog života,nebi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost...

  3. #3

    Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    Trudi se čovek da spremi emisiju, samo mu je kombinacija gostiju malko čudna...
    Muzika je ok, onaj bend sa Anom (koja ima neko čudno prezime) su super, samo im uvek iseckaju pesmu na pola i ubace reklame...
    Svaki put očepi Karleušu i onog Krkobabića...uvek ima neki komentar o njima...ima da ga neko nalema zbog toga
    Ali nije loše...

  4. #4

    Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    Očekivala sam mnogo kvalitetniju emisiju sobzirom da je reklama bila pompezna(pogotovo sa Gocom Tržan).Negledam redovno,eto sinoć sam gledala pa moram priznati da mi se svidela.Ponekad sam znatiželjna da saznam nešto o životu naših poznatih ljudi.Pogotovo onih koji nisu toliko eksponirani svakodnevno u medijima.Ipak je drukčije kada se čuje njina priča uživo,nego kada se koješta pročita u nekom časopisu.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  5. #5

    Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    Svidja mi se Ivanovicev smisao za humor, i konstantno pljuvanje Karleuse

  6. #6

    Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    Sting, koji će održati svoj koncert 8.juna u "Beogradskoj areni" biće specijalni gost kod Ivana Ivanovića.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #7

    Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    Nemam pojma kako redovno natrcim na emisiju ove spodobe
    Ima smisao za humor kao sto magarac ima talenta za muziku...
    Ne volim ljude koji svoju karijeru i popularnost grade tako sto pljuju po, recimo, konkurentima...a posle i po svemu redom...
    Jos jednom je potvrdio da su mali ljudi iskompleksirani, drcni...negativno nastrojeni...
    I to stalno pominjanje Karleuse...alooo...u tom svetu je i negativna reklama...reklama...
    A to sto je satro doveo Stinga i Ferija...m' da...dovela ih Prva i masno ih platila....

    I velika greska je ono na pocetku emisije..."nije preporucljivo za gledaoce ispod 14 godina"...bas naprotiv....
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #8

    Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    Povlačim svaku moju napisanu reč ovdI.
    Poslednjom emisijom me kupiJo...ok, ne zanavek ali...recimo do 2014.
    Uživala u svakoj sekundiCi...

    Budi pametan i pravi se lud

  9. #9

    Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    nije losa emisija. svidja mi se sto uvek dovodi dobre goste. malo mu je humor u raspadu ali ok.

  10. #10

    Re: Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #11

    Odgovor: Re: Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    ..dobra mi je bila i ona kad Djura objasnjava kako Brega bira pevace za Bjelo dugme...

  12. #12

    Odgovor: Re: Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    Citat davorjanka kaže: Pogledaj poruku
    ..dobra mi je bila i ona kad Djura objasnjava kako Brega bira pevace za Bjelo dugme...
    "Kopaj Đuri rupu" je kultna.

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #13

    Odgovor: Re: Odgovor: Veče sa Ivanom Ivanovićem

    Sofisticirani kič...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •