Lucidni snovi
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 20

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Lucidni snovi

    Lucidni snovi su snovi u kojima smo svjesni da sanjamo. Obično se dese kada tokom sna, zbog čudnih događaja u snu, postanemo svjesni da sanjamo. Većina ljudi koji se trude da pamte svoje snove su ovo nekad doživjeli.

    Obično uz lucidnost ide i određeni stepen kontrole nad snom. Količina dostupne kontrole sna razlikuje se od sna do sna i svakog sanjača do sanjača. Vježbanje pridonosi poboljšanju kontrole nad događajima u snu. Najčešće u lucidnim snovima sanjači mogu birati kako da reaguju na događaje u snu, dok sasvim rijetko mogu da kontrolišu sve pojave u snu - san ima svoju radnju. Npr umjesto da pokušavate izbjeći neku opasnost kao što bi prirodno uradili kada ne znate da sanjate, možete odlučiti da se suočite licem u lice sa zastrašujućim događajem iz sna, znajući da vam se ništa ne može desiti.

    Da li imate lucidne snove?
    ivot je ono sto ti se deava dok ti pravi planove za ivot

  2. #2

    Odgovor: Lucidni snovi

    Da, imao sam vise takvih snova, i u svakom sam sve svesniji sna koji sanjam..mislio sam da pochinjem da ludim ali dobro je to ipak normalno

  3. #3

    Odgovor: Lucidni snovi

    Imam,ali su jako magloviti,obicno kao da u snu imam padajuci meni i biram koji cu san da sanjam.Volela bih da mogu bolje da ih kontrolisem,al ako bi se to moglo nazvati pocetkom onda u samom pocetku mi izmakne kontrola.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #4

    Odgovor: Lucidni snovi

    Pogledajte novi film Inception sa Leonardom di Capriom. Na temu je lucidnih snova.

  5. #5

    Odgovor: Lucidni snovi

    moji snovi su uglavnom lucidni

    kada pocnemo da razumemo svoje snove to je pocetak razumevanja samog sebe
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  6. #6

    Odgovor: Lucidni snovi

    par puta mi se dogodilo da sanjam da sanjam. ne znam da li se razumemo, ja sanjam, u tom snu sanjam da spavam i sanjam,pa se probudim i shvatim da sam sanjao ali i dalje sanjam. san u snu. e onda se skroz probudim i nemam pojma o cemu se radi :D

  7. #7

    Odgovor: Lucidni snovi

    sanjam toliko lucidno da me ujutru lepo stra`

    onomad sam sanjala Tomu...drzimo se za ruke i silazimo nekim stepenicama....Toma ima neciju tudju glavu,al ja znam da je Toma
    i stvarno,negde pri dnu stepenica,on desnom rukom su uhvati za vrat i skine lice
    i ja vidim - Toma


    i probudim se i kazem naglas A da ti ides malo u *icku materinu?
    Ploviti se mora i bez broda ..

Slične teme

  1. Neostvareni snovi
    Autor makilli u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 17.02.2015, 14:31
  2. San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje
    Autor perle u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.02.2012, 18:02
  3. Ponavljajući snovi
    Autor Grunt u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 13.06.2011, 13:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •