Pozdrav svima,

ja ne živim u Vojvodini, iz Kosjerića sam i moj razlog otvaranja ove teme je neverovatna činjenica da je , za razliku od početka dvehiljaditih kada ste nam bili uzor, nemoguće bilo gde, pa ni ovde na forumu, pronaći ijednu reč protesta zbog spaljivanja otpada i guma u beočinskoj cementari.
Da li je Beočin zaista otišao u očin ?

TABLOID :: LIST PROTIV MAFIJE :: Internet izdanje

Bez ljutnje, ali pomalo mi je paradoksalno da se ovoliko zalažete za Frušku Goru, koja to svakako i zaslužuje, a ne pominjete monstruoznog zagadjivača u njenom podnožju, kome je jedini interes profit i samo profit .

Na našem forumu imate mnogo podataka jer izgleda da smo ostali sami i poslednji koji se bore protiv prakse spaljivanja otpada (naravno, znamo za Apatin i svaka čast).

Akcije Cementare - Spalionica Otpada

Poznato nam je da u Beočinu i Novom Sadu ima, takodje, velikih protivnika i mislimo da nikada nije kasno. Jednom izdata dozvola za spaljivanje ne znači i večitu dozvolu za ubijanje
Ovo je post vašeg sugradjanina, Beočinca, na našem forumu. Imate li neki komentar ?


Akcije Cementare - Spalionica Otpada

Još i ovo treba da znate:
Neobavešteni posednici najtežih otrovnih hemikalija, ne znajući da naša cementara Titan još nema dozvolu za spaljivanje, svakodnevno zovu i nude svoje ostatke iz proizvodnje u zastrašujućim količinama. Oni ih preusmeravaju na Popovac i Beočin. Informacija je 100 % tačna, iz prve ruke, od momka koji radi na tom mestu, ali takodje ima i dvoje dece koja treba da mu odrastu u ovom gradu.