Četrdesetogodišnjak pretukao osnovca
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Četrdesetogodišnjak pretukao osnovca

    Učenika trećeg razreda OŠ "20. Oktobar" u Vrbasu V.Č. u školskom holu napao je i pretukao M.M. (39), otac njegovog druga iz razreda, javlja novosadski "Dnevnik".

    Da stvar bude još gora, OŠ "20. Oktobar" je jedina škola u vrbaskoj opštini koja je još pre nekoliko godina ušla u Unicefov program škole bez nasilja.

    Incident se desio pre nekoliko dana kada je M.M. došao školu nešto pre početka popodnevne smene, kako bi utvrdio ko je dirao njegovog sina.

    Ovaj razulareni roditelj nije ni pokušao da utvrdi šta se desilo, već je odmah nasrnuo na dečaka V.Č. kojem je zadao nekoliko udaraca, nanevši mu lakše telesne povrede, opisuje incident "Dnevnik".

    Roditelj je prebijenom učeniku zapretio da ne sme nikome da kaže šta se desilo, iako je svemu prisustvovao veliki broj dece i dežurna nastavnica, koja nakon konsultacija sa direktorom škole nije želela da javno komentariše ovaj nemio događaj, piše novosadski dnevni list.

    Direktor škole Slavoljub Kolašinac kaže da osim dece nema drugih svedoka i da se od dece ne mogu uzimati izjave koje bi svedočile u ovom slučaju.

    O incidentu školska uprava nije obavestila ni policiju, već je to uradila majka pretučenog dečaka.

    Škola je tek nekoliko dana kasnije sastavila izveštaj.

    Šokirana majka pretučenog dečaka kaže da od momenta kada je došla u školu na poziv učiteljice, imala je utisak da svi pokušavaju da zataškaju ovaj slučaj.

    "Prvo zato što sam ja morala da pozovem policiju, a zatim kada mi je direktor rekao da niko od odraslih nije video šta se desilo i da deca ne mogu biti pozvana da svedoče, nisam mogla da verujem šta mi govori, jer mi je već nekoliko ljudi iz škole reklo da je dežurna nastavnica pokušavala da spreči incident. Zbog čega direktor to prikriva, zaista mi nije jasno i jedino što mogu da pomislim jeste da ne žele da se o ovom događaju sazna u javnosti, ili da štite tog čoveka koji mi istukao sina", kaže revoltirana majka napadnutog dečaka Nataša Miletić za "Dnevnik".

    Majke deteta kaže da je jedino učiteljica, koja nije prisustvovala incidentu, u potpunosti stala u odbranu deteta.

    Učiteljica oba dečaka kaže da se desilo nedopustivo, a najgore od svega je to što je pretučeni dečak zapravo stalno branio svog druga, čiji ga je otac brutalno prebio.

    "To su dobra deca i moram da kažem da sam kao učiteljica primetila da je V. zapravo branio svog druga kada su ga druga deca zadirkivala", rekla je Snežana Kovač.

    (MONDO, 13. jun 2010. 22:41 > 22:42)

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Četrdesetogodišnjak pretukao osnovca

    Za bajnog "roditelja" M.M. ZAHTEVAM pravdu kao i za Uroša!

    A gospodina Slavoljuba umočiti u septičku jamu i trajno proterati iz prosvete!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Četrdesetogodišnjak pretukao osnovca

    Dete mi je treći razred... pa pokušavam da zamislim

    Kvaka je stoPoSto ovde:
    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    OŠ "20. Oktobar" je jedina škola u vrbaskoj opštini
    koja je još pre nekoliko godina ušla u Unicefov program škole bez nasilja.
    "ne krivite mladoga vojnika" Slavoljubac očigledno mora "čvrsto" da se drži "programa".
    S'Unicefom nema zajebancije.
    Ako je rečeno.. i zapisano, da je škola bez nasilja, onda je to škola bez nasilja.. i TAČKA.

    Paa.. kad je već tako.. kad je ta škola već postala mesto paranormalnih nenasilnih pojava,
    ja bi' .. na mestu oca prebijenog dečaka.. upriličila susret sa kolašincemSlavoljuPcem i M.MlatoljuBcem, tu,
    u sred škole.. u sred direktorove kancelarije.. uz obavezno prisustvo pomenute posmatračice dež. nastavnice
    i..

    ...kasnije
    od prisutne dežurne nastavnice očekivala da se pred sudon izjasni "da ništa ne vid'la"..
    što njoj u krajnjem slučaju neće ni biti nikakav problem, jer u tome već ima rutinu.

    A... može bit i da je slep(ic)a. Tim bolje. Po nju.
    _______________

    Od usr. suda nema BožePomozi...
    još će (da vidiš čudo) naterati omlaćenog dečaka da se izvini MMu ... što ga je ovaj tukao.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Četrdesetogodišnjak pretukao osnovca

    Akcija je uspela na neki nacin .Deca se medjusobno brane,ali eto roditelji dolaze da promovisu nasilje,no salu na stranu zgranuta sam. Niko od dezurnih nastavnika nije bilo u tom momentu? Kao prvo taj dogadjaj sigurno nije prosao kroz celu skolu tiho i ne primetno,pa da bas niko od odraslih ne primeti sta se dogadja,pitam se kako Slavoljub spava nocima.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Četrdesetogodišnjak pretukao osnovca

    A zašto je njegovo ime u formatu M.M.? On je punoletan.

    Na jedanaestogodišnjaku je našao da testira snagu, muškarčina! Jbt, kakav je to mentalni sklop?
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Četrdesetogodišnjak pretukao osnovca

    Gospode boze dokle moze da ide ljudska glupost.
    Pa i da je taj decak bio onaj koji je dirao njegovog sina ima nacina kako se to moze resiti.

      Vrh

  7. #7

    06 Odgovor: Četrdesetogodišnjak pretukao osnovca

    strašno .....
    pa direktore gospodine, tako braniš svoju fotelju, sramota da te je,
    bez obzira ko je kriv, ako su se ta deca (vršnjaci) tukli ili maltretirali ....

    da ćutitie o tome, ma nemož danas sakriti ništa, pa gde živite vi .....
    pa jer trebalo na You Tube da izađe ......
    strašno ....
      Vrh

Slične teme

  1. 2-godišnjak ima IQ koji se ne može izmeriti
    Autor Morpheus u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 15.10.2009, 12:53
  2. Dvogodišnjak pao sa četvrtog sprata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.08.2007, 18:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •