Šta ste završili? - Strana 2
Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 141
  1. #16

    Odgovor: Šta ste završili?

    Citat game_enginer kaže:
    e da... naravno... za neupucene... ja studiram sa kunicem.
    racunarske nauke \ projektovanje software-a
    Jel'te, a ima li kod nas neka dopisna ili online škola za to? Mlogo se ložim na pomenute oblasti i IMHO veoma sam talentovan za iste, al' sam poprilično omatoreo (vidi podatke ispod avatara) da se pod stare dane patim po fakultetima. Ištem, dakle, savet kako da se i ja uguram među programere (mislim da bih očas savladao PHP, C++, pomenutu Javu, pa i Sumatru, ako treba), jer cenim da u toj oblasti leže neograničene mogućnosti zarade uz dobru zabavu

    Btw, završio sam za vazduhoplovnog vojnog mašinskog inženjera (što je u civilstvu rang više škole ), na šta nisam naročito ponosan, ali sam zato izraziti quick learner!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  2. #17

    Odgovor: Šta ste završili?

    Bivsi gimanazijalac, buduci ekonomista. Nista specijalno.

  3. #18

    Odgovor: Šta ste završili?

    Za sada sam i dalje završio samo gimnaziju, ali ako sve bude bilo po planu i ako mi Allah dz. s. bude naklonjen, kapiram da bih negde s jeseni 2008. mogao da se pohvalim diplomom pravnog fakulteta (mada, i nama su sad skroz zakomplikovali situaciju s tom prokletom Bolonjom, al' hajde...).
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...


  4. #19

    Odgovor: Šta ste završili?

    Citat irnik kaže:
    jos malo pa sam "ludi naucnik"

    Prilog 3
    E ja sam postala ludi naučnik pre tri godine!
    I još nešto! Nisam se zaustavila na tome, već idem dalje da postanem još luđi naučnik:-)

  5. #20

    Odgovor: Šta ste završili?

    Citat Ma.Za. kaže:
    E ja sam postala ludi naučnik pre tri godine!
    I još nešto! Nisam se zaustavila na tome, već idem dalje da postanem još luđi naučnik:-)
    Dobro onda sam trebala da kazem najludji naucnik
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #21

  7. #22

    Odgovor: Šta ste završili?

    Nisam jos, a tesko i da cu, marketing. No tu su kursevi: sverc, dilovanje odsek valjanje robe,.

  8. #23

    Odgovor: Šta ste završili?

    Ja upravo upisala molekularnu biologiju... Pa se za 5-6 godina nadam diplomi master-a... I od oktobra postajem stanovnik Novog Sada
    Inace ovo mi je prva poruka ovde...

  9. #24

    Odgovor: Šta ste završili?

    Eh, da sam zavrshio... Ja tek pocheo... Upisao sam tehnichki fakultet u Zrenjaninu, za inzhenjera informatike... Lepit 4.5 gpdine

    Mator konj, a tek upisao fax... Jbg, shta da se radi...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  10. #25

    Odgovor: Šta ste završili?

    srpsku knjizevnost i jezik

  11. #26

    Odgovor: Šta ste završili?

    Citat Galahad kaže:
    Mator konj, a tek upisao fax... Jbg, shta da se radi...
    Nikad nije kasno. Samo naprijed
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  12. #27

    Odgovor: Šta ste završili?

    Zavrsila sam 1 godinu na faksu Sportske Medicine, Atletickog treniranja...

  13. #28

    11 Odgovor: Šta ste završili?

    Citat Galahad kaže:
    Mator konj, a tek upisao fax... Jbg, shta da se radi...
    kao da je to bitno. bitno da imas volju. vrlo pohvalno. go for it
    nattydread is coming to dinner

  14. #29

    Odgovor: Šta ste završili?

    Hvala vam svima na rechima podrshke i ohrabrenja (verujte mi, trebatje mi ih ), obetjavam da vas netju zaboraviti kad postanem novi vlasnik Micro$ofta


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  15. #30

    11 Odgovor: Šta ste završili?

    Citat Galahad kaže:
    Hvala vam svima na rechima podrshke i ohrabrenja (verujte mi, trebatje mi ih ), obetjavam da vas netju zaboraviti kad postanem novi vlasnik Micro$ofta
    da li to znaci da nam poklanjas najnovije laptopove nabudzene od tastature do ekrana???
    nattydread is coming to dinner

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.08.2006, 22:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •