Klaustrofobija....
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

Klaustrofobija....

Dakle klaustrofobichna sam i vetj par godina pokushavam da taj strah od malog prostora savladam ali mi nekako ne polazi za rukom.Pochela sam da posetjujem psihijatra i nadam se da tje to uroditi plodom.
    Zanima me da li je mozhda nekad neko od vas bio klaustrofobichan,vasha iskustva, logichno dobrodshli su saveti ,....ma sve zhivo.
    .....Za razliku od Grcke tragedije, koja je zasnivana na mitu, nasa je zanisvana na mitu i korupciji.....

Odgovor: Klaustrofobija....

Mogu ja, mogu ja?

Klaustrofobicna sam od kad znam za zatvorene prostore Ne idem liftom, ne zakljucavam se, osim u kupatilu, izbegavam prepune prostorije i koncertne hale jer me uhvati panika... Ali, kad dodje do situacije, onda stisnem zube i picim, najbolji nacin da se boris protiv straha je taj i nista se nece promeniti sve dok tebi ne klikne u glavi. Na taj nacin, snagom volje, uspela sam da se delimicno resim jednog straha i idem dalje.
    Krek, krek.. Ne gudra

Odgovor: Klaustrofobija....

Ja nisam,isto tako nisam sigurna da li cu odgovoriti dobro na temu,ali sam voljna da pomognem :D !

Postoje dva resenja tom problemu ,tj pristupa ili zavoli svoj strah ili se konstantno suocavaj s njime kao shto rece formurashica iznad. Jedno shto ti mogu reci,jakoooo,jaaako je bitno da ga ne gushish i nagomilavash u sebi.Ako ti je potrebno da vrishtish ,vrishti,ako hocesh da udarash neshto,slobodnoj izudaraj (gazdu na poslu ),al najbitnije je da se negomila i da ceka. Kada trebas da progutas zabu,ne gledaj je u oci,ako postoji vishe zaba zgrabi onu najvecu!
    I can wash dishes faster than mashina

http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

Tagovi za ovu temu

Vaš status

• Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •