Kako da zavolim njegovu decu? - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 91
  1. #31

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мислим да његова деца наслеђују само његову половину, односно његова половина иде на троје деце
    Дакле, 1/2 + 1/6 заједничком детету, а по 1/6 за Ивицу и Марицу.

    .
    Plus bracni drug. U ovom slucaju Tracy. Svakom po jedna cetvrtina. Troje dece plus bracni drug

    Ipak je nezgodna situacija.
    Postoji strah kako ce sve to izgledati. Kakva su deca. , da li ce se muz promeniti.?
    Neizvesnost i zebnja da ce njeno dete , na neki nacin biti uskraceno.
    Ipak se svoje dete voli drugom ljubavi od dece muzevljeve a iz prvog braka
    Sigurno da postoji i strah da ce sve to uticati i na njihov brak. Da se moze i prekinuti? Mozda i pre rodjenja deteta.
    Moze biti i okej a i ne mora.

    Stvarno je nezahvalno ocenjivati i davati neke savete.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  2. #32

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Plus bracni drug. U ovom slucaju Tracy. Svakom po jedna cetvrtina. Troje dece plus bracni drug

    Ipak je nezgodna situacija.
    Postoji strah kako ce sve to izgledati. Kakva su deca. , da li ce se muz promeniti.?
    Neizvesnost i zebnja da ce njeno dete , na neki nacin biti uskraceno.
    Ipak se svoje dete voli drugom ljubavi od dece muzevljeve a iz prvog braka
    Sigurno da postoji i strah da ce sve to uticati i na njihov brak. Da se moze i prekinuti? Mozda i pre rodjenja deteta.
    Moze biti i okej a i ne mora.

    Stvarno je nezahvalno ocenjivati i davati neke savete.
    Ovo se odnosi samo na nju. Njemu je osecanje ljubavi isto za sve troje dece. I mislim da je problem jer ona to ne shvata.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  3. #33

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    Као прво, уопште ми није јасно како би могла да волиш човека који би се одрекао своје деце?
    Као друго, није ми јасно твоје мишљење да деца могу да се избришу гумицом?
    А као треће, како могу да ти сметају деца човека којег, наводно, волиш?
    Угрожавају те? Чиме?

    Друга је би ствар била да ниси знала да постоје..

    Пошто си већ непромишљено ступила у брак са човеком који има децу, а да се пре тога ниси запитала да ли имаш муда за то, остају ти две опције..

    1. Да се разведеш..
    2. Да прихватиш и да се дубоко замислиш, ставиш у његову кожу и коначно одрастеш..па ускоро ћеш и сама бити мајка..немаш право да се буниш јер си знала да та дечица постоје и немаш права да будеш себична јер си и сама одлучила да будеш мајка..

    Као и у свему у животу..или јеси или ниси..
    Ако јеси, стиснеш зубе и вишеструко ће ти се вратити.
    Ако ниси, онда се определиш да будеш сам и угађаш само себи до краја живота..
    Обе опције су поштене.

    Не може бити једноставније..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #34

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    Mislim da sve ovo proizilazi iz straha........pa sve smo dok smo bile trudne na neki nacin bile uplasene sa onim sta nas ceka, kako cemo, sta cemo, da li cu umeti, znati itd......ali vidi sad umesto jednog tu su tri.....znaci jos veci strah.....sve ovo sto je navela, kredit, materijalna situacija i ostale stvari....mislim da je samo unapred trazila opravdanje za svoje eventualne greske....sve ce to doci na svoje mesto....naravno da nikome nije lako, ni njoj a ni toj deci.....

    Nekako smo je jako brzo osudile, cim prodje prvi strah i neizvesnost, sve ce to da se sredi..
    Garant.

  5. #35

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    Znam da se deca ne mogu obrisati gumicom, niti to želim. Ali bojim se da ce moje dete imat manje zbog njih, možda zvučim sebično ali samo želim najbolje svom detetu.

    Kad sam mužu rekla šta me muči on se smeje i kaže ''Ma zavolećeš ti njih, to su super deca'' i nastavio pripremati sve za njihov dolazak.

  6. #36

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    Draga moja.
    Ja imam jedno dete, i u zivotu sam bila u situacijama kad smo ziveli lepo i bezbrizno, al nije bilo njega. Od kad se rodilo, desio se period u kojem smo ziveli - bas, bas lose - pricam o materijalnoj strani.
    Ali mene to ne zanima i ne muci, jer mi je ono tu.
    Jer me ono svaki dan obraduje svojim zagrljajem i poljubcima.
    Svojim toplim ocima kad me pogleda - sve zaboravim.

    Sto zelim reci ?

    Nije bitno dal su ta deca tu ili ne, moze se dogoditi da iako je jedno, dodjes u situaciji da budes na rubu egzistencije ... Sto onda?
    Ljubav koju moze imati jedna porodica i zna kako da je deli je najjace nesto koje moze pomoci u najtezim trenutcima.
    Ne budi sebicna.


  7. #37

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    Citat Tracy kaže: Pogledaj poruku
    bojim se da ce moje dete imat manje zbog njih, možda zvučim sebično ali samo želim najbolje svom detetu.

    Kad sam mužu rekla šta me muči on se smeje i kaže ''Ma zavolećeš ti njih, to su super deca'' i nastavio pripremati sve za njihov dolazak.
    E vidis i on zeli najbolje svojoj deci. Spremna si da njegovoj deci uskratis oca zarad sopstvenog deteta. A kako bi blo da je obnuto?

    I mozda je covek u pravu da ces ih zavoleti, onda ova drama sasvim nepotrebno. Opet ti kazem, nemoj da unapred osudis vas odnos na propast. A kako vidim ti radis upravo to.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  8. #38

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    Citat tracy kaže: Pogledaj poruku
    znam da se deca ne mogu obrisati gumicom, niti to želim. Ali bojim se da ce moje dete imat manje zbog njih, možda zvučim sebično ali samo želim najbolje svom detetu.
    Мање, чега?
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #39

    Kako da zavolim njegovu decu?

    Ja njima ne želim nista loše, niti sam ikad rekla da ne mogu doći kod nas. Nemaju drugog izbora, neka dođu.
    Muče me financije i sad a kamoli kad oni dođu. Mali već ide u školu a mala će u septembru u prvi razred. Koliko vi mesečno para trošite na svoju decu ? Ne znam koliko ću na njih morat mesečno izdvajati? Neko će mi sigurno prigovorit zbog ovog pitanja ali kad nemam normalno da se brinem. Da imam dala bi svoj deci i nebi pitala zasto im treba.

    Ja i on smo zbog materijalnog stanja odlučili imati samo jedno dete (iako ja želim više), a sad za njegovu decu se mora imati, imali mi ili nemali.

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Мање, чега?

    Svega, bojim se da detetu neću moći pružiti sve što mu treba. I ti možda voliš recimo sestrinu decu ali se ne možeš puno žrtvovati zbog njih.
    Poruku je izmenio Mish, 01.06.2010 u 22:23 Razlog: spojene uzastopne poruke

  10. #40

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    Citat Tracy kaže: Pogledaj poruku
    Svega, bojim se da detetu neću moći pružiti sve što mu treba. I ti možda voliš recimo sestrinu decu ali se ne možeš puno žrtvovati zbog njih.
    Ali za njega to nisu sestrina deca vec njegova.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  11. #41

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    Niko u zivotu ne moze detetu dati sve - bas sve
    I kod tebe nije problem kako da ih zavolis (kako si napisala u naslovu) vec finansije.
    I sto rece paparazzo - to su njegova deca, a ne komsijska ili sestrina.
    I kao sto ti zelis detetu svom sve najbolje, tako i on.

    Ipak dolazi do izrazaja tvoja nezrelost jer si stupila u brak bez prethodno da rascitis sa sobom dali si spremna da udjes u to i da se suocis sa svim sto moze da se desi - ko sto je ovo trenutno sto ti se desava. Nikad nije u zivotu sve med i mleko i kako mi zelimo, planiramo, zamisljamo.

    Vec sam ti rekla - iako sam ja planirala drugacije svoj zivot, desilo se mnogo toga i dosla sam u velikoj krizi. I koga da ja okrivim za to?
    Ali ja ne vidim da moje dete zbog toga pati, jer raste u sloznoj porodici i sa puno ljubavi.
    Poruku je izmenio Bombica, 29.05.2010 u 14:49


  12. #42

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    najvise volim ove sto je razumeju
    pa daju podrsku
    open mind i te fore
    zena je samoziva i kraj
    njeno dete treba da bude kraljevic a pastorcad su pastorcad,kako i dolikuje
    istrpece par vikenda godisnje,posakrivace bolje igracke kad dodju da ne upropaste,kuvace `ranu za radnike:pasulj,paprikas,djuvec

    meni zao tog nesretnika
    bolje na zmiju da je nagazio....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #43

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    vec mi zao sirote dece....
    mozda bi im u sirotistu bilo bolje
    eto ideje

  14. #44

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    Slusaj briga za opstanak porodice kako, koliko,gde i na cega ce otici novac i nacin na koji ga raspodeliti uvek postoji i u porodicama gde ne postoje moja,tvoja,nasa deca.Dotle te razumemuvek postoji briga,odgovornost za potomstvo koje postoji.
    Ali ovo dalje ne mogu da shvatim kako mozes da kazes Da li ce biti zbog njih dovoljno za tvoju bebu????
    Novac se u porodici rasporedjuje po prioritetima,sta je urgentno to se kupuje,sta moze da ceka,sacekace.
    Kako svima tako i tvojoj bebi.
    Novac dodje,prodje,potrosi se,ima ga,nema ga....tako je kod svih.
    Uvek mozes kombinovati,na pocek,na rate,na zajam...
    A ljubav?
    Brini da ne potrosis ljubav je si u racunanju i trosenju na trice zaboravila najvaznije ljubavi nema na pocek,rate,na zajam.
    Tu ces sigurno biti u gubitku i ti i dete.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #45

    Odgovor: Kako da zavolim njegovu decu?

    yosso ne zakuvavaj, deca dobijaju svoj deo živela sa njim ili ne

    Trejsi ja te potpuno razumem.
    Ne znam kako bih podnela da mi neko uruši moj svet i konfor.
    Što se tiče finansija sa troje male dece moraćete d o b r o da se potrudite da bi bilo taman.
    Minimum taman

    Biti maćeha nije teško ali biti dobra maćeha je jako teško.

    Poštuj!
    ...da bi tvoje dete sutra imalo brata i sestru uz sebe

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Čemu učite decu?
    Autor Mish u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 26.08.2016, 16:32
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  4. Dečije pesme, ili muzika za decu
    Autor SQUAW u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 26.02.2012, 19:04
  5. Knjiga za decu...
    Autor JelaS u forumu Književnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.07.2008, 14:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •