Na koju ste stranu orjentisani?

Prikaz rezultata glasanja: Izbor strane

Učesnika ankete do sada
16. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Desno

    2 12.50%
  • Centar

    1 6.25%
  • Levo

    13 81.25%
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 37

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Na koju ste stranu orjentisani?

    Koja je vama politicka strana bliza i zasto tako mislite i sta mislite o suprotnoj strani?

  2. #2

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Kada se kao lepeza raširi ovaj naš špil..
    pa u njemu bolje pogledaju sve ove "providne", istrošene, izgužvane, izdrpane, stoput obeležene "karte"
    i na njima zagledaju svi ovi ponuđeni karikaturalni likovi
    ... pa se uz svaku tu sliku eventualno još i pročita, šta koja karta predstavlja i znači

    čovek (igrač) jedino može da bira.. da li želi:
    1. da se k'o i svaka blesa zagleda u nebesa
    2. da prekrati sebi muke i odmah umre (od besa)
    3. da umre malo kasnije (od posledica dugotrajnog i iscrpljujućeg smeSa)
    ili
    4. da jednostavno shvati.. i prihvati da je dezorjentisan. ToTaleS.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #3

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Pa prvo sam se orjentiso prema suncu.
    Ali je daleko je sunce , kao sto rece nas dobri pisac,
    Pa sam resio da se orjentisem prema onoj vecnoj vatri,
    neugasivoj, onom simbolu jednog vremena, Obeliksu na Uscu.
    Ali i on nesto zarastao u Sas i dracu i ambroziju pa ja po onoj narodnoj:
    "Sam svoj majstor ...najvise mi prija meni."
    A i ovi orjentiri, nesto dezorjentisani.
    Sve to namolovano, premazano, namazano, podmazano....
    Pa mi dodje da uzmem cetku u ruke i da se samookrecim.
    Ja ....sam svoj majstor.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  4. #4

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    orijentisheN se ledjima ka mraku, zidovima, chelijama, ogranichenjima, zabranama, slepilu, ludilu, obozzavanju, ikonopoklonstvu, uniformisanju iii... kako se ono kazzeeee... znash, ono kad sechesh glave da bi svi bili iste nizine
    & underpaid......

  5. #5

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Književnost i poezija su vam par foruma niže, ako se pronalazite u tradicionalnoj političkoj podeli izvol'te, nemojte pisati koješta. Hvala.



  6. #6

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Tradicionalna podela kod nas ...?
    Sve je to smutismuti pa prospi.
    Sve povezano ko svinjska creva... leva ruka desni džep.. desna ruka levi džep ... pa sve to skupa u centar.
    Ko uspe ove.. ..da (tradicionalno) uvrsti, svrsta i razvrsta .. alal mu vera. I orjentir.



    HvaladragomBogu ne pronalazim se u toj našoj sadašnjoj "tradicionalnoj" podeli. Političkoj.

    Nesvrstanost mi je (postala, bila i ostala) sasvim ok.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #7

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Ako je rec ovde o politici,koliko primecujem nema nikakvih postova o tome. Odlucila sam da osvezim malo! Ja sam za komunizam,pitate se zasto? Zato sto na glupav narod demokratija ne radi. U Srbiji je 70% ne obrazovanih ljudi,95% ne zna ni sta je sustina politike,kako onda mogu da se bave politickim pitanjima u demokratskom drustvu? Tada nastaje prividna tiranija,neprimetnih ljudi. Za liberalizam apsolutno nisam,zbog toga sto ne moze da se ostvariti u losoj ekonomskoj situaciji,kao sto je sadasnja.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  8. #8

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    ako je rec ovde o politici,koliko primecujem nema nikakvih postova o tome. Odlucila sam da osvezim malo! Ja sam za komunizam,pitate se zasto? Zato sto na glupav narod demokratija ne radi. U srbiji je 70% ne obrazovanih ljudi,95% ne zna ni sta je sustina politike,kako onda mogu da se bave politickim pitanjima u demokratskom drustvu? Tada nastaje prividna tiranija,neprimetnih ljudi. Za liberalizam apsolutno nisam,zbog toga sto ne moze da se ostvariti u losoj ekonomskoj situaciji,kao sto je sadasnja.
    Није ли и комунизам показао да баш не ради, упропастивши икс земаља и укравши им икс година?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #9

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    S obzirom da političke elite u oba slučaja; radničku klasu, većinu glasača koriste za rad svojih viših ciljeva, nikako ne volim da se svrstavam ni na jednu stranu. Kod nas pogotovo podela na leve i desne ne znam dal' ima ikakvog smisla. Oni koji se predstavljaju kao levi postali su najveći kapitalisti ili bar njihovi najveći sponzori, a desni posvadjani s celim kapitalističkim svetom,...u sve to kad se umeša i nazi ekipa od koje ne znaš dal da se smeješ ili da plačeš, dobije se komplet ugodjaj.
    Naravno da bih voleo da sam levo po teoriji, al šta vredi kad smo se uverili na svojoj koži kolika je to obmana. Nekako mi desni dodju dosledniji; imaš demokratiju, slobodu, pa se sam snalazi kako znaš i umeš. Jeste surovo, al je mnogo poštenije od obećane socijalne pravde koju naravno nikad ne vidimo.
    Tako ja od levih do desnih, a u stvari nigde .
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  10. #10

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Meni već sama pomisao na opredeljenje,stvara gorušicu i zlo u stomaku.I konačno sam došla do tako jednostavnog zaključka da ima samo oni koji su gore i oni koji su dole.
    A da zabranila sam sebi dalje opredeljenje,šta je bilo bilo je.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  11. #11

    Odgovor: Na koju ste stranu orjentisani?

    Moja orijentacija je levo.

    To je moje svesno i slobodno opredeljenje i uverenje, pa nemam nameru da ga proveravam na bilo kakvom testu.

Slične teme

  1. Koju knjigu trenutno čitate..?
    Autor yige_gui u forumu Književnost
    Odgovora: 1360
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:29
  2. Pesma koju ne možete da smislite...
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 241
    Poslednja poruka: 26.12.2013, 17:50
  3. Koju vrstu muzike slušate?
    Autor Kunic u forumu Muzika
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 14:56
  4. Na koju poznatu ličnost ličite?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 11:56
  5. Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 12:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •