Roland Garros 2010. - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 40
  1. #16

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Kako je autsajder Gabašvili upravo razbio Rodika!!! 6:4, 6:4, 6:2

    I to nije Endi loše igrao, nego je Teimuraz igrao mnogo klasa bolje nego što pokazuje njegov plasman, 114. na ATP listi.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    P'dobro, Rodik nije u formi nekoj, mislim da nema mec na sljaci ove godine Ili je imao par samo do RG-a.
    Garantujem da tempira formu za London i da ne zeli da se preforsira. Sta garantujem, sigurna sam da ce sve raspolozivo uloziti da bi odbranio poene od prosle godine sa Vimbija.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Ne mogu da sakrijem zadovoljstvo povodom ispadanja Federera.


    Te ću se oglasiti smajlićem:

    Soderling mu je održao lekciju tenisa, kao što je Skjavone danas održala maloj Wozniacki...koja je trebala da ispadne još u prošlom kolu, da je Peneta znala da iskoristi prilike koje je imala...nebrojeno puta.

    I krivo mi je što je ono veče prekinut meč Henin-Šarapova...jer bi je Maria razbucala.
    Ali nema veze...Stosur mi je uljepšala jučeranji teniski dan.

    Sutra je veeeliki dan za srpski tenis.... nadam se da će i Nole i JJ da idu dalje.

    Melzer će biti opasan protivnik....baš je nekakav za'eban austrijanac....ali ako Nole prođe njega, to će mu biti savršen trening za Nadala...jer mislim da Almagro baš i neće da napati Rafu, ovaj je ponovo u svojoj top formi na šljaci.

    Finale: Nole - Berdych
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da sakrijem zadovoljstvo povodom ispadanja Federera.


    Te ću se oglasiti smajlićem:

    Soderling mu je održao lekciju tenisa, kao što je Skjavone danas održala maloj Wozniacki...koja je trebala da ispadne još u prošlom kolu, da je Peneta znala da iskoristi prilike koje je imala...nebrojeno puta.

    I krivo mi je što je ono veče prekinut meč Henin-Šarapova...jer bi je Maria razbucala.
    Ali nema veze...Stosur mi je uljepšala jučeranji teniski dan.

    Sutra je veeeliki dan za srpski tenis.... nadam se da će i Nole i JJ da idu dalje.

    Melzer će biti opasan protivnik....baš je nekakav za'eban austrijanac....ali ako Nole prođe njega, to će mu biti savršen trening za Nadala...jer mislim da Almagro baš i neće da napati Rafu, ovaj je ponovo u svojoj top formi na šljaci.

    Finale: Nole - Berdych

    Sutra cemo navijati.....samo se nadam da nece biti kise......prva igra Jeca pa zatim Nole
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Čuda se dešavaju, jedan po jedan od favorita otpadaju... samo da naši ostanu sutra...

    Nole mora da se dobro naoruža protiv Melzera, jer ume da bude neugodan protivnik...kad hoće i kad mu ide ...
    A Jeca nek' samo igra odlično kao i juče protiv Hantukove i neće biti problema...
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Jeca je uspjela!!!!

    Još da vidim šta će Stosur da uradi... ..kakvu je priliku propustila


    A onda Noleeeee....
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku

    A onda Noleeeee....

    Puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

    Kako me iznervirao! Imao je meč skoro dobijen!!! Ostala sam bez glasa koliko sam se derala.

    Meltzeru... beeeeeeeep
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Meltzeru... beeeeeeeep
    Evo, ja cu.
    Melceru, 'bem ti tatu. Da si jeo, gore bi igrao.
    Nole nije bio los, ali je ovaj igrao mec zivota. Svaka mu cast na polufinalu.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Evo, ja cu.
    Melceru, 'bem ti tatu. Da si jeo, gore bi igrao.
    Nole nije bio los, ali je ovaj igrao mec zivota. Svaka mu cast na polufinalu.
    Ostadoh bez glasa, cigara, zivaca i suza

    Ala sam plakala, kao neko malo dete


    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Jeca je uspjela!!!!

    Svaka cast za igru......
    Napred Jelena
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Citat Зорица kaže: Pogledaj poruku
    Ostadoh bez glasa, cigara, zivaca i suza

    Ala sam plakala, kao neko malo dete
    Ja nisam plakala, bilo mi je muka.

    Pazi kad ja dreknem "Dublje lopte šalji Nole! Nemoj da si pasivan! Šetaj ga po terenu!" ...a on mene ne sluša.

    Jednostavno je manje poentirao na kraju...griješio je mnogo...servis ga baš i nije služio...a opet, ko zna...možda Meltzer može nešto da uradi Nadalu, sumnjam...ali se nadam.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ja nisam plakala, bilo mi je muka.

    Pazi kad ja dreknem "Dublje lopte šalji Nole! Nemoj da si pasivan! Šetaj ga po terenu!" ...a on mene ne sluša.

    Jednostavno je manje poentirao na kraju...griješio je mnogo...servis ga baš i nije služio...a opet, ko zna...možda Meltzer može nešto da uradi Nadalu, sumnjam...ali se nadam.

    Kod mene ti je bila *ebena situacija dosla mi baba mi navijamo na sav glas baba unezverena nakraju nas baba nacrni

    *ebo sav Meler (citiram babu) a i Nole nedolazim vise kod vas kad ima tenis i ode

    Sutra ce se baba odljutiti, za komsiluk nisam bas sigurna
    Meltzer mi se ogadio
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Trebao je biti raskantan kao zvečka...eee milion i dvestaIjada brejk lopti / lepo trči i naučio da ga zavrti u kuku ... ali bratera - daj mu ga malo po bicepsima
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Iscrpljena sam sasvim i isceđena od navijanja iiii....ćorak

    Na stranu što je prva dva seta Nole igrao odlično i početak trećeg je bio ok, a onda....tatastrofa, što bi rekla moja mala drugarica!
    A ovo na kraju petog seta, kad je Nole dirao loptu koja je išla u aut, pa ono sudijsko menjanje te je dobra, te je aut lopta....e, tu sam znala da je pukao...

    Melzeru svaka čast za igru, čovek je odigrao meč života, e sad kako će igrati protiv Nadala, to će biti vrlo interesantno A i onaj Almagro, kako je bio blizu, a kako daleko....Nadal je opet dokazao da je neprikosnoven na šljaci

    Umalo da zaboravim, Jeci sve čestitke i držim joj fige sutra protiv Strosur koja je izbacila Serenu...napred Jeco
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Citat Зорица kaže: Pogledaj poruku

    Sutra ce se baba odljutiti, za komsiluk nisam bas sigurna


    Kod nas je bilo slična situacija u kući, došao kum i sedi, a nas četvoro galamimo i stručno savetujemo Noleta šta da igra, a kum nas gleda i ode čovek kući....a komšinica je već komentarisala da svaku utakmicu gleda bez tona, jer nema potrebe za to, mi smo joj bolji od Viškovića i svih ostalih....a još uz to umemo i da opletemo tako da joj je sve jasno...

    Još jednom, šteta za Noleta...imao je šansu...ali mu je Melzer pomutio račune....a već sam ga videla u polufinalu sa Nadalom
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Roland Garros 2010.

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku

    Još jednom, šteta za Noleta...imao je šansu...ali mu je Melzer pomutio račune....a već sam ga videla u polufinalu sa Nadalom

    Nije mi samo jedna stvar bila jasna Nole se bas umorio, mislim posle cetiri sata igre ko nebi......Melzer mi uopste nije delovao umorno

    Velika steta za Noleta
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Roland Garros 2012
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 11.06.2012, 18:35
  2. E-Tvrdjava Festival 2010 - 31-08/04-09-2010 Nis
    Autor e-tvrdjava u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.09.2010, 00:26
  3. Roland Garros 2009.
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 09.06.2009, 05:01
  4. Roland Garros 2008.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 10.06.2008, 14:51
  5. Roland Garros 2007.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 15:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •