"Neobavezne varijante" - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 59
  1. #16

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Imala sam jednu fazu u svom zivotu kada sam stalno bila u neobaveznim varijantama.Tada mi je prijalo.Nemam nista protiv ljudi koji se u to upustaju jer su to stvari koje im u datom trenutku prijaju,a ko smo mi da bi osudjivali tako nesto...Ko voli nek' izvoli!
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #17

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Ljudi nalaze različite načine da se nose sa određenim situacijama, nekima je to zabava, nekima bekstvo od stvarnosti, nekima ustaljena procedura. Meni je to skroz ok, samo kada su oba učesnika neobavezna. Ako se jedan oseća "obavezno" onda mogu da uslede problemi.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  3. #18

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Ja sma bila 3 godine u NV sa jednim deckom,kad sma bila malo mladja i bas je bilo lepo iskustvo...
    Sad ne bih stupila u takvu vezu jer me vise to ne zanima,sad zelim sigurnost a sad i znam sta zelim odnosno ne zelim...
    Tada sam istrazivala
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #19

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    ...ako je oboje za...ne vidim nikakva smetnju tome...može to da bude dooobro...

  5. #20

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Praktikovao sam ih pre ali ne vise jer mi nije vise zanimljivo... Nije to tako lose kad covek treba malo da se isprazni ali ne volim to vise da praktikujem...

  6. #21

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    mislim da su te veze prvenstveno za one koji su mlađi i nemaju dovoljno iskustva...čovek i žena vremenom traže sigurnost tj. oslonac pri svakoj vrsti pada
    neobavezne varijante nisu loše ako imate fikciju da ste možda zaljubljeni a prepuni ste obaveza...
    ko ima vremena neka se zabavlja
    Poruku je izmenio Lady S, 13.02.2007 u 17:35 Razlog: nema potreba za Caps Lock-om
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

  7. #22

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    ma sta je to......neobavezna varijanta. ....glupost,bacanje vremena..
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #23

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    sve što je neobavezno ne postoji (?)
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  9. #24

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Da li ih praktikujete, da li vam odgovaraju više od stalnih veza ili samo pomažu kao trenutni izlaz iz usamljenosti?
    Ne praktikujem ih, a ni ne odgovaraju mi vise od stalnih veza! Nema lazne moralnosti, imala sam ih nekoliko ali bas zato sam shvatila da nisam za to!

    Kad sam raskinula sa deckom s'kojim sam bila u dugoj vezi, u glavi mi je bilo samo da mi sad druga veza ne treba, i pribegla sam drugom resenju, ali nije to to! Bude super tu noc, sledeci put, ali posle sam izbegavala te tipove jer su postajali lepljivi ili su trazili vezu... Toliko o toj sreci

    Kad mi se neko bas dopadne, pre bih probala vezu, delila sa njim lepe trenutke, setala po parku, slusala muziku ili gledala film..

    Ali tzv. neobavezne veze, ipak mogu da pomognu u teskim trenutcima ili u strasnim nocima
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  10. #25

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Da li ih praktikujete, da li vam odgovaraju više od stalnih veza ili samo pomažu kao trenutni izlaz iz usamljenosti?
    Pa ja sam praktikovala jedan period posle jedne duge veze... To mi nije bio izlaz iz usamljenosti, vec sam imala osecaj da na taj nacin nadoknadjujem nesto, da pokusavam da osetim "zivot" koji sam mislila da mi nije bio dostupan... Al onda posle odredjenog vremena shvatila sam da mi treba nesto drugo...nesto vise...

  11. #26

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Ma ok je to meni. Ima perioda u zivotu kad ti ne treba ozbiljna veza. Ove neobavezne veze dodju kao ispomoc u tim prelaznim periodima, cisto da ne bude dosadno. Ne znam zasto bi to bilo lose!

  12. #27

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Ko voli neobavezno,uvek ce naci opravdanje pred sobom,pre svega- a za druge i pred drugima je jos lakse.I retko ko nije imao ta iskustva.
    Meni je ova tema kopCha na temu "abortus".
    Kako uopste dodje do neobavezne veze?Sta se dogadja tada,kada nema obaveza nije mi sada vazno-vaznije mi je sta ako se dogodi "obaveza"(grube li reci...),a moze da se desi.ma koliko pametno-obazrivi bili.Razmisljam kako sam "odabrala" ili bila odabrana kada sam bila u toj situaciji.I koliko je neozbiljnosti u svoj toj neobaveznosti.
    Kada se odslusa nastava iz ginekologije ide se u Internat u Front ili gore,na onu drugu GAK.
    I jos tada su zaceci feministickih misli u mojoj glavi nestali,gledajuci i jedne i druge: i majke koje sa bebom napustaju porodiliste i one zene koje su resile da ne rode.Vecina nije sama.Uvek ima nekog,od majke do najbolje prijateljice.Ali cesto nema oca ili nesudjenog oca.Tu facijalnu expresiju treba videti.To su one zene sa nekom setom na licu,prisutnom i kada ima radosti.
    Bitan je odabir partnera i svi mislimo da znamo,a ne znamo.
    Obavezno razmisljam kada mi je na pomolu neobavezno ,to je valjda doslo s godinama.Razmisljam(ali u sebi da ga ne uplasim) da li uopste mogu da ga zamislim kao oca I onako neobavezno caskam i o tome,ali jako,jako neobavezno.Ljudi se danas plase svega sto obavezuje.Mislim da nas zato i ima toliko - sto razvedenih,sto neudatih/neozenjenih.
    I jos jednom-odabir partnera je jako0o bitan-i za neobaveznu vezu...

  13. #28

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Been there, done that... U slobodnom prijevodu to se zove j*bi al' ne propovjedaj. Funkcionira u odredjenim godinama. To mi je nekako ko fast food- jeftino, puno kalorija i brzo te zasiti.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  14. #29

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Bolje nista nego ista... A kad vec nema nista, zasto da apstiniram...
    "Ride. Because children need heroes."

  15. #30

    Odgovor: "Neobavezne varijante"

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    I jos jednom-odabir partnera je jako0o bitan-i za neobaveznu vezu...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •