Roze šeširić....... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 44 od ukupno 44
  1. #31

    Odgovor: Roze šeširić.......

    Pa ta vjerovatno ima sve što je ikada poželjela..i neće valjda da se zadovolji nekom krpicom, nekim šeširom koji je neko već nekada nosio...kupio...uložit će bruku para da nosi nešto što ne liči ni na šta...ali će biti jedina u tome.
    To je prednost onih koji se rasipaju sa parama + pri tome nemaju pametnija posla od bavljenja takvim glupostima

    Stičem dojam kao da je metnula na glavu neku povelju... neku povelju o slobodnoj trgovini..nezavisnosti..

    Da mora da nosi teret na glavi kao sirote afričke žene...ne bi joj padalo na pamet da se qrči ovime.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #32

    Odgovor: Roze šeširić.......

    Jao, kad počnete sa ovim frazama kako personaliti izGuraVa garderobu, momentalno mi se učini da me stiže diJarejica. Pa još kad vidim primere...Olja Ivanjicki. Kakva crna harizma, kakvi bakrači? Žena je izgledala kao jeftina mešavina Kasandre, lažne gatare i propale pevaljke. Kad god sam je video, pomislio sam: ima li ova ogledalo? Ostavljam prostora da moje oko nije dovoljno sofisticirano, pa tako ne može ni da uhvati nit kojom je iole moguće porediti Mileta Kitića i Bilija Ajdola.

    Dok je Bili živeo onako kako izgleda (ko ne zna ili je zaboravio, čovek je svojevremeno pao sa motora i zamalo izgubio nogu, jedno vreme nastupao sa štapom), ovo jadno stvorenje je pod stare dane očigledno odlepilo, i to toliko da ga ni najveći psihijatar ne bi zakrpio.

    Šta sam ono hteo da kažem? A, da: jedina domaća javna ličnost (a da mi trenutno pada na pamet) kojoj je "neobična" garderoba stajala kako treba je Bebi Dol. Ali je bila mlada i zgodna.

    (doduše, što se stajlinga tiče, i dalje mi je neprevaziđena Maja Uzelac i njene kreacije u Kulturnom nokautu...uuu, Majaaaaa )

    E da: nemam ništa protiv kad se bakice odenu u malo življe boje, verovatno im je takav dan - veseliji no obično. Al' što ne volim preterivanjeeeeeee...

  3. #33

    Odgovor: Roze šeširić.......

    Kontam da je u pitanju neka morbit dobrotvorna revija visoke mode i da je autor "rolovanog naglavlja" sudeci po boji i tex2ri gej.. I da je baqta to ponela sasma relaxirano ne beruci brigu za komentare..
    Stvarno mislim da covek treba da nosi ono sto mu se svidja usprkos mogucnosti da budne razlicit i komentarisan..
    Cesto padam u vatrene rasprave za vreme EXITA, jer u to doba je nas grad najpuniji autfit razlicitostima, sa onima sto ne vole nesto sto ne razumu pa iako sama nikad ne bih napravila na glavi one zelene obrnute fisheke, branim ih svom snagom. Komentari idu toliko daleko da se zakljuchiva da bi "padavichare trebalo ugaziti od batina.."
    Kol'ko smo zatvoreni za drugojachijost majkoisusova.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #34

    Odgovor: Roze šeširić.......

    to bi bilo potpuno ispravno razmishljanje da su "razlichitosti" te vrste posledica promishljenja iliti educated decision (kako se preciznije mozze rechi) a ne simptom psihichkog problema ove ili one vrste i snage.

    to shto mala neshichka u borkovom odelenju fura goth image je mnogo manje vazzno od onoga shto ona tim imidzom pokushava da kazze.... a to je ono shto njeni roditelji ne chitaju. i shteta je zbog toga.

    jesu li gospodze ruzzichaste, devojke u razvoju koje "trazze sebe"? ... ili samo vredjaju ochi.
    & underpaid......

  5. #35

    Odgovor: Roze šeširić.......

    Sve sam videla u zivotu s tim rozim bojama,al najupecatljivija osoba koja me izuzetno iritira je Zorica Brunclik koja je jadnu zivotinju ofarbala u rozu boju,ajd na kosu sam navikla,al videvshi psa koji je roz verujem da joj je wc sholja roza i da farba da oprostite svoju shumicu u rozle boju...grrrh ,nisam ljubitelj roze boje,nekada u staroj Grckoj je roza boja oznacavala musku boju,kao odraz snage,al pas u roze boji ne znam shta bi oznacavao

    Te devojke s rozim bojama zele samo da privuku paznju,a time i vredjaju oci,taman su uspele u cilju...eto da bi smo mi formurashi ovde raspravljali o tome :D
    Poruku je izmenio lenjivica, 14.05.2010 u 11:57 Razlog: da ne odem offtopic
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  6. #36

    Odgovor: Roze šeširić.......

    meni roze uopste nije sinonim za neukus u odredjenim godinama
    meni je neukus obuci helanke u pedesetim ili majicu iznad pupka ili glumiti tinejdzerku koja govori u slengu i na silu se druzi s prijateljima svoje dece
    roze me podseca na zivotnu radost
    i ako me pitate,vise volim da u starosti izgledam ovako


    nego ovako
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #37

    Odgovor: Roze šeširić.......

    to je zato shto si srbomrzac i radish za ciu
    & underpaid......

  8. #38

    Odgovor: Roze šeširić.......



    Manija šešira Isidore Bjelice,za početak,pa da dodam uvek su se nosili i davali jednu notu ženstvenosti.
    Neka vam jedan od obaveznih modnih dodataka ovog leta bude i sesir za glavu.
    Osim što će vas zaštititi od sunca, istaknuće i vašu ličnost.

    Ove sezone važno je da imate šešir, bez obzira nosite li ga prvenstveno zbog zaštite ili kao modni dodatak.



    Za vruće letnje dane, šetnjice po plaži i ispijanju koktelčića u barovima na obali seširi će vam doći kao naručeni.
    Osim što ih u ponudi ima raznih boja i oblika (i najzahtjevnije će za sebe pronaći odgovarajući), nećete se morati zamarati frizurom.
    Svi znamo kako nakon mora kosa može postati neposlušna, a šešir 'ima moć' da taj problem reši (prikrije) u sekundi.

    Osim što će vas zaštititi od sunca, sa šeširom na glavi možete zabljesnuti poput filmske dive, istaknuti svoju ličnost, kreativno i originalno upotpuniti svoj outfit.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  9. #39

    Odgovor: Roze šeširić.......

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne volim cirkuse
    to mi je sinonim za prenaglasenost koje se iskreno i potpuno gadim


    nego, tetkaD, jel ti nosish roze sheshirich?
    hochesh li da nas edukujesh i da nam dash argumente u odbranu zzena koje ih nose?
    (msm u onom smislu u kojem ih ovde posmatramo i analiziramo)
    & underpaid......

  10. #40

    Odgovor: Roze šeširić.......

    neko kome roze sheshirich izuzetno pristaje
    & underpaid......

  11. #41

    Odgovor: Roze šeširić.......

    Mogu ti reći da mu lepo stoji,a ja nosim zimi zimske šešire naravno raznih pastelnih boja,a leti slamnate spram mojih godina,nikako rozle.
    Samo je činjenica da obožavam šeširić da stavim na glavu pa još kada uspem da uskladim sa garderobom koja nije napadna onda sam baš zadovoljna sobom.



    Evo baš ovakve.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  12. #42

    Odgovor: Roze šeširić.......


    Njegovo veličanstvo šešir (1)














    Nekadašnja pravila o elegantnom pokrivanju glave odavno su iščezla. Danas, čak i po hladnom vremenu, više nije popularno nositi šešir. Umesto simpatičnih damskih kapica, ozbiljnih šešira i sličnih neobičnih pokrivala za glavu, moderni kanoni predlažu sve vrste običnih (često preterano šarenih) kapa, koje većina kupi na ulici i bez mnogo razmišljanja. U takvom okruženju, izbor i kupovina dobrog šešira pravi je potez: ovim činom ćete sasvim sigurno izdvojiti svoju glavu iz mase dosadnih zimskih kapa i ujedno je dobro zaštititi od vremenskih uslova.

    Moda nošenja šešira doživljava svoj konačni krah krajem pedesetih godina XX veka. Nakon toga, "naleti" nošenja šešira pojavljuju se periodično, ali nikad ne ulaze u domen svakodnevnog u dovoljnoj meri da bi opet postali deo mainstream-a. No, pojedine poklonice i dalje ostaju verne ovom ultimativnom detalju svog izgleda, pa se u svakoj narednoj generaciji "regrutuje" nekoliko novih ljubiteljki. Treba se setiti onog otkrovenja sa početka srednje škole, kada vas je baš majčin stari šešir svrstao u top trendi ekipu, ili momenta kada je vaša fakultetska toaleta bila upotpunjena strogo elegantim šeširićem i označena kao ultrašik.

    Osnovna stvar prilikom nošenja šešira jeste drskost - moć da nametnete neobičan oblik, ultrasmelu kombinaciju boja ili oblak perja kojim ste rešili da baš tog sumornog zimskog jutra zapahnete svoju okolinu. Ili: stroge varijante tvrdog oboda koje vam pridodaju (a što da ne) notu ozbiljnosti i autoriteta, u kombinaciji sa dugim suknjama i neobičnim kravatama. Šešir treba posmatrati kao krunu izgleda, detalj koji ostatku garderobe daje pravi smisao i šmek.


    izvor

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  13. #43

    Odgovor: Roze šeširić.......

    Tetka Dano, ovo nije modna tema, temu o sesirima mozete, ako hocete, otvoriti na Podforumu Moda, ovo je tema koja se bavi malo drugacijom, psiholoskom tematikom
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #44

    Odgovor: Roze šeširić.......

    Važi malena već sam računala da će tako ispasti,al opet stavih.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •