Muškarci vole "nevaljale" devojke
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 29
  1. #1

    Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Muškarci više vole vragolanke, devojke slobodnog duha, željne uživanja od smernih maminih anđelčića. To nije bez razloga...

    "Nevaljale" devojke nisu zaista loše, nevaspitane, bezobrazne. One žele da uživaju u životu. Ne stide se te želje, jasno će je pokazati, neodoljivo i provokativno. Po tome su slične muškarcima, koji im daju prednost u odnosu na smerne, povučene, uštogljene devojke.

    One ne jure brak
    Te devojke ne jure ozbiljnu vezu. Neće bodovati momka kao budućeg supruga, neće pričati o braku i srećno udatim drugaricama. Đavolica neće planirati upoznavanje roditelja. Ona misli na sadašnji trenutak i uživa u njemu. To opušta muškarca. On uživa u vezi i ne razmišlja da li je lovina.

    Provokativno se oblače
    One nose provokativnu odeću. Ističu svoje adute, obožavaju sexi veš i visoke potpetice. Na prvi pogled muškarci znaju ko je pred njima. Vragolasti pogled i osmeh mogu biti samo dodatak.

    Znaju da prime kompliment
    Nijedan kompliment ih neće zbuniti ili zastideti. Ako dobiju pohvalu za kosu ponosno će zabaciti glavu. Za njih ne postoje nepristojan kompliment. Ako joj pohvalite grudi isprsiće se koketno.

    Slušaju masne viceve
    U njihovom prisustvu muškarci slobodno mogu da pričaju masne viceve i prave dvosmislene šale. One se neće naljutiti, zastideti... slobodno će se smejati, dodaće neku šalu. To daje opuštenu atmosveru, a muškrci se ne plaše da će biti ocenjeni kao prosti.

    Uživaju u životu
    Slične su muškarcima po tome što vole da uživaju u životu. Ponekad upadnu u nevolju zbog toga. Ako im muškarac ispriča svoj gaf, neće ga osuđivati. Ona ima sličnu priču. Ili se njoj slično desilo ili nekom njenom prijatelju upravo isto to.

    Ne zvocaju
    One neće zamarati sitnicama, neće se žaliti na sve i svašta. Ako im nešto smeta to rešavaju usput bez mnogo priče. Vruće joj je skinuće se. Preglasna je muzika ugasiće je.

    Vole da se skidaju
    Neće se pitali da li će me sutra poštovati. Neće takticirati i računati koliko treba vremena da prođe do prvog poljupca i sexa. Ako želi da ode u krevet učiniće to.

    Odlične su u krevetu
    Muškarci su u to ubeđeni, mada to nije pravilo. Očekujući odličan sex, on je opušteniji i samouvereniji, pa i ako ne bude zemljotres biće zadovoljan. Sećanje na taj sex će biti bolje od njega samog. I ako nije bilo očekivanih vratolomija, on će ubediti sebe da je bilo fantastično.

    Izvor: Blogspot
    Poruku je izmenio Morpheus, 06.05.2010 u 13:12

  2. #2

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    jeste, jeste... al zzene se iskljuchivo smernim chistunicama i maminim andjelchichima
    & underpaid......

  3. #3

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Ja i ne volim.
    Ja vise preferiram mirniju sortu

    Ove nevaljale su u principu nekulturne,neobrazovane i sa njima nema perspektive u koliko nisi kao one.

  4. #4

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    I zene vole nevaljale momke

    Al'.. ispod mire..
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #5

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    jeste, jeste... al zzene se iskljuchivo smernim chistunicama i maminim andjelchichima
    Jes' vala.. živa istina. Skoro pa pravilo.
    (al' to pravilo važi samo za šonje bez trunke samopouzdanja... (što je bratBratu "samo" 50% mooške populacije )



    Uostalom koga briga... "nevaljale devojke" ionako ne juridu brak

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #6

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku


    Uostalom koga briga... "nevaljale devojke" ionako ne juridu brak
    & underpaid......

  7. #7

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    (što je bratBratu "samo" 50% mooške populacije )
    :

    ... a nevaljaliceDJavolice su sada 80% zhenske populacije...


    "Teshko" mushkarcima ....... naebali su

  8. #8

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    ... a nevaljaliceDJavolice su sada 80% zhenske populacije...
    Znači ... sad će četvorica/petorica morati da žene jednu smernu chistunicu i maminu andjelchicu

    jbt baš su naebali ... mslm shonje baš che (se) naebati

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #9

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    ... a nevaljaliceDJavolice su sada 80% zhenske populacije...


    "Teshko" mushkarcima ....... naebali su
    To govore laici. Ja imam drugaciju statistiku,a vrlo dobro neki ovde znaju kako ja to redovno azuriram i praktikujem

  10. #10

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Ne bih rekao da dajem prednost "nevaljalim" devojkama. Pre sam za neku zlatnu sredinu. To što je neka devojka smerna nije nikakva prepreka da bude pametna, duhovita, šarmantna, lepa... sve ono što ću staviti ispred provokativne odeće i pričanja viceva. No, to sam samo ja...

    A ni seks ne mora biti loš...

  11. #11

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    za oko kuće svakako..a za u kuću nešto mnim da nijeste toliko mudati..Hvala lepo...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #12

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Ne bih ja generalizovao bilo šta što se tiče dama .
    Imam i lepih razloga.
    Lično sam znao par cura..koje će na žurci da se popenju na stočić..i uz žestok rock da polako skinu sve sa sebe. Time su znale da "popale" većinu parova..koji su se brzo "pogubili" po sobama . Ali , nekako sam ZNAO da je fol u pitanju, pružio sam joj ruku da siđe sa stočića i dok je ona navlačila gaćice, nasuo sam nam po piće. Zaturili smo se na dvosed, podigli noge na stočić..i uživali ćuteći u dimu cigarete i piću. Posle 10-ak minuta me upitala:
    - Kako si znao ?
    -------------------------------------------------
    Mada..dešavalo se i drugačije . U diskoteku, gde sam bio stalan posetilac i tehnički "frik", je često dolazila jedna plavuša "utegnuta kao prangija" (izraz moje prijateljice) . Bila je iz "dobre kuće", sve firmirano, "na nivou" ..i tako to . Međutim...nije joj se moglo prići ni "sa vilama" .
    Ipak...desilo se jedno veče...da smo se lepo družili..i ostali do kraja. Pošto smo popili po piće "za fajront"...nekako je bilo logično da je otpratim do stana jer je već bilo dosta kasno. Polako smo prošetali...tek po neku reč razmenili, da se ne ćuti. Stižemo pred zgradu, ja zastao (rekoh..to je to) kad ona me pozva da je pratim u zgradu (šatro pregorela im stepenišna sijalica). Ulazimo...i već posle 2 koraka me uhvatila za ruku i povela negde nadole stepenicama . Bi....šta bi . Samo...i tada i danima kasnije sam se pitao..kako se uopšte desilo kada je uvek bila "smerna", fina, doterana (ja oveštali rocker), kojoj se nije moglo prići zbog stava "drži rastojanje" .
    Dakle...nema pravila, i nema generalizacije. Mnogo toga bude stvar trenutka .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #13

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    ...upravo mi se koleginica preko stola,nevaljalo smeska...kako da je ne volim?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #14

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Ajde jos jedan post od glupog klinca(kako me pojedinci nazivaju)

    Meni nisu ni malo zanimljive nevaljale devojke..to i nekako zvuci isto sto i ''lake''
    Ne mora da znaci ali moze da bude..nekako se bolje snalazim sa onim malo mirnijim i stidljivim, jer ko zna sta onoj nevaljaloj moze da bude u glavi..zamisli padne joj na pamet nesto bolesno a ja nisam spreman ni za normalno...

    To je sto se mene tiche

  15. #15

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Ako je devojka mangup i laf u pozitivnom smislu to je kul .....ali samo dozirano i da je kvalitetno....:-)

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci "čizmaši"!
    Autor memento u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:28
  2. Muškarci "papučari" ?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 25.10.2012, 05:04
  3. Kakve zene/devojke vole muskarci jarcevi?
    Autor wilhelmina u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.11.2011, 14:32
  4. Vole ih,a da li ih i "kvare"...
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.04.2011, 22:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •