Udario bi me? E pa onda bih ja.. - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 79
  1. #31

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Po samoj postavci teme, ne mogu da zamislim da bi me neko udario samo u prisustvu majke. Nekako mi naucna fantastika. Al', sto ljudi..

    Da, bila sam udarena. I tako jako da mi je bila modra citava strana lica.
    Da, presla sam preko toga, ali tek posle nekog vremena, jer nismo pricali dva meseca.
    Da, uzvratila sam mu odmah, iako moj udarac ne moze da se meri sa njegovim.

    Bila sam sa njim posle toga, ali me vise nikad nije udario niti na mene povisio glas. Ali, to je jedan od razloga sto mu vise nikad nisam verovala i nisam pred njim mogla da se opustim.
    Da mi danas neko lupi samar, iskopala bih mu oci i pojela sa merakom. Jedino ko sme da se usudi da digne ruku na mene su roditelji, a cak i na njih mahinalno podignem nazad, al' spustim brze od svetsloti. Jbg, refleksno na udarac.
    Ne dam na sebe. Nit' verbalno, nit' psihicki, nit' fizicki. Ako se ne odbranim sama, ako je jbg, 100 + PDV u kilogramima, uvek imam par ludih magaraca koji bi doticnog odrali od batina.

    Udario bi me? Bilo bi ti poslednje.
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #32

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Nesto sam raspolozena za hipotetisanje
    On mene udari (nije vazna njegova mila majka tada da li je tu ili ne).
    Ja njega da savladam (makar on imao i samo 70 kg) nema sanse. Ja to znam.
    Moze tada doci do opste makljaze....ali ja gubim.
    E ako vec (trenutno) gubim...razmislicu pametnije.
    Dograbila bih nesto prvo pri ruci (pozeljno je neka kristalna vaza ili pepeljara) i razvalila bih sebi po glavi...
    Onda lepo okrenem muriju i hitnu i kazem da mi je ON to uradio...ajde nek' dodaze da nije (e tu bi majka bila visak...ali ko bi njoj verovao, jer svaka majka svoga sina brani).
    Onda lepo na sudsku medicinu, foTkanje i zapisnike...i mili moj ode ti u bajbokanu
    Novcanu odstetu bih uplatila u dobrotvorne svrhe za borbu protivU nasilja....
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #33

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku

    Ne volem batine, batinanje.. ni batinaše (samo da se zna) .. i nisam za demonstriranje sile (nečiste)

    but
    ima tu i neka druga strana "medalje".. zapravo batinaške "motke"

    Činjenica je da ima raznih budaletina.. kako muškaraca tako i žena.
    Tako ima i onih (kako muškaraca tako i žena) koji.. kao da vape za nokautom,
    prosto sami "traže".

    .. sve dok je nisam upoznala.
    Ta pojava jednostavno "moli" da je lomiš.. naročito kad progovori,
    te tako i sama poželeh .. čak se i osvrnuh oko sebe, da vidim čime da je mlatnem..



    tako da

    ozbiljno vam kažem

    Cekaj malo Glisava ,Hoces da kazes da postoje osobe koje zasluzuju slomljena rebra,puknute noseve,polomljene vilice
    Ne mogu da verujem
    A kako to traze???

    Ja mrzim nasilje bilo kakve vrste BUT....kada bi doslo dotle da on upotrebi prekomernu silu.....umem da se branim
    Ne kazem da ne bi dobila, ali ne bi ni on prosao tek tako

    Ali da se vratim na citat....ne razumem ti mislis da postoji opravdanje za batinanje ili kao sto ti kazes *traze* da ih umlate.
    Onda ce svaka budaletina da nadje DOBAR razlog da umlati zenu i da kaze da je zasluzila,trazila,da ga je izazvala,iznervirala,varala,zagoreo joj rucak....
    A znam da dobar izgovor zlata vredi.

    p.s.Ja sam ipak za varijantu da se razidjemo i ponasamo kao civilizovani ljudi ako ne ide.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #34

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Eeeeeee ja bih ga gurnula na kevu i rekla bih "vishe necu da ti perem tvoje smrdljive charape" shto bi doslovno znacilo raskid i otishla u kafanu i napila se rakije :D
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  5. #35

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Vrlo je tesko predvideti svoju reakciju na nesto sto ti se nije dogodilo, tako da ne znam bas tacno kako bih reagovala..
    Kao trinaestogodisnja devojcica sam bila zrtva nasilnika (ali to se ne racuna, jer se ne uklapa u ovu temu) i izborila se sa tim potpuno sama..sada sam jaka zena i fizicki i psihicki, a imam i dar intuicije..

    Da, posle svega, mogla bih da ubijem..i to tako da ne trepnem..ali ne bih bas da budem ubica, to je bezvezna buducnost..recimo, ne bi bilo lose napraviti evnuh(chich)a od takvog muskarca..kud ces goru kaznu..

    Popila sam par kafa, a i dalje mi morbidna masta..

    Nije pretnja, ali nemoj da bi se neko zezao sa mnom..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #36

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    moj tata je voleo to make a point shakom (ili kashem, u zavisnosti od inspiracije) .... i chesto je to chinio. verovatno zato shto nije imao dovoljno rechi u vokabularu .. ja sam odrastajuchi s tim mislila da to tako treba i da on to zato shto me voli i dobro mi misli ... u sedamnaestoj sam mu vratila .. i tada smo se bash mushki potukli... onako iz sve snage... sa shirokim repertoarom profesionalnih udaraca.... ja pokupila fore iz filmova a on verovatno s ulice u mladosti.... ja 60 kila, on 150.... ni mi je bilo dobro ... al nije ni on prosho bez nishta ....

    tad sam razbila strah. sad bi mi bilo smeshno da neko proba da me udari. bilo bi ono - "make my day" ... ili - "do you feel lucky"


    & underpaid......

  7. #37

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    hvala aiko

    e, al ima josh jedna smeshna pricha....

    u poslednjim stadijuma metastaziranog braka koji se aktivno raspadao tri godine, djuvegija (inache miran i pasivan), pocheo je da razvija crtu agresivnosti u svom melanholichnom karakteru koju sam ja s radoshchu prihvatila da negujem ne bi li tu zmiju u punoj velichini i snazi isterala na chistac....

    kako krene da peni ja se smirim potpuno i pochnem da ga ebem u zdrav mozak. moje znanje i elokvencija se s njegovim ne mogu meriti, naravno. on je prochito jedva chetri stripa u zzivotu i mozze se pohvaliti fondom rechi od skoro pa pedesetshest (al ima sjajnu paTchicu ) .... i tako jedan dan - boc boc boc u dzigericu dok mu pena nije na usta poshla i zatrcho se ka meni ka bik u koridi a ja iz sveg glasa: "SI LO VA NJEEEEEE !!!! SI LO VA NJEEEEE!!!!! "

    (kad se nisam upish'o od smeha na facu koju je slozzio) .... ukochio se u mestu, spustio ruke i promrmljo neshto kako se s budalom ne vredi nadjebavati

    taj dan smo objavili kraj natjecanja, popisali belongings i nacrtali liniju razdvajanja.
    & underpaid......

  8. #38

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Uvek je lakshe zamisliti sitnu i nejaku zhenu na koju se navrzao neki stokilashki bilmez, i onda, normalno, zhene mogu "horski" da osude takvog nasilnika. Takav jedan, ako digne ruku da joj zalepi "vaspitnu", je iskompleksirani (ili alkoholisani) slabich.

    Tezhe je zamisliti jednu "krvopiju" oshtrih zuba i britkog jezika, koja provocira i, shto reche Glisha: "trazhi" da joj se zvizne shamar, ne bi li prestala da mentalno kinji svog mushkarca........ da li je to stvarno tezhe zamisliti?

    LM, zasluzhuje li ona takvu "vaspitnu meru"?

    Ne zasluzhuje!!!

    Za mene je udariti zhenu (od strane mushkarca), isto kao i udariti dete....udariti na slabijeg. Ako je shamar taj koji "reshava" problem, on che postati deo "normalne komunikacije" - a to mozhe da odvede dalje do mnogo goreg fizichkog nasilja.

  9. #39

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Ja mislim da je lešenje žena sastavni deo srpskog folklora i apsolutno ga podržavam.

    I primenjujem.


  10. #40

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ja mislim da je lešenje žena sastavni deo srpskog folklora i apsolutno ga podržavam.

    I primenjujem.

    A Vi ste od onih "stokilashkih bilmeza"?

    ... ili preferirate "izazivachice" leshenja?



    ps. izvinjavam se.........nasela sam na provokaciju - umor je kriv

  11. #41

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    A Vi ste od onih "stokilashkih bilmeza"?

    ... ili preferirate "izazivachice" leshenja?



    ps. izvinjavam se.........nasela sam na provokaciju - umor je kriv
    Fali mi 10 - ak kila za ovo prvo, a ovo drugo ne gajim u svojoj blizini.

    Tako da sam samo bilmez koji mlati iz zadovoljstva.


  12. #42

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Mislim sta reci na ovo sem....
    Kod mene kazu...svaka DaLaBu ima svoje veselje
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #43

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Vidim da ova tema polako poprima ton "sado-mazo"
    To "mlacenje" volim
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #44

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    - Cekaj malo Glisava
    Cekam
    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Hoces da kazes da postoje osobe koje zasluzuju slomljena rebra,puknute noseve,polomljene vilice
    Ne "hocu da kazem" ... nego kazem. Da. Postoje.
    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da verujem
    Veruj. SidZi sa oblaCIMA malaaaaa
    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    A kako to traze???
    Lepo. Kazu "daj".. "udri".. "lemaj".. "batinaj"..
    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Ali da se vratim na citat....
    Vrati se
    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    ne razumem
    Sta ne razumes
    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    ti mislis da postoji opravdanje za batinanje ili kao sto ti kazes *traze* da ih umlate.
    Mislim (vec sam treci put rekla).. traze
    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Onda ce svaka budaletina da nadje DOBAR razlog da umlati zenu i da kaze da je zasluzila,trazila,da ga je izazvala,iznervirala,varala,zagoreo joj rucak....

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    A znam da dobar izgovor zlata vredi.
    ...
    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    p.s.Ja sam ipak za varijantu da se razidjemo i ponasamo kao civilizovani ljudi ako ne ide.
    i ja ... but sometime "mora"- prvo malo bube-bube

    i tako... site se naćaskasmo


    A sada ozbiljno.

    Kada kažem "druga strana medalje", to znači da ne polazim od pretpostavke da je umlaćena strana obavezno nevina. U smislu Not Guilty.
    Imam "saznanja" o više od jednog primer(k)a gde je omlaćivač s'deeeebelim razlogom omlatio bukvu.. ma kako surovo to tebi zvučalo.

    ... možemo još o tome proćaskati ako želiš.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #45

    Odgovor: Udario bi me? E pa onda bih ja..

    Мхх, што волим жену да олупам и јагње да закољем! То најволим. Јбт овде је свако имао или зна неког ко је имао искуство са ударањем жена. Ужас! Само највећа пиздетина може руку на жену да дигне, послао бих сваког таквог скота на дружење са другарицом Инфузијом пар месеци. Не постоји жена која би ме ма не знам каквим поступком изазвала да је набодем. Ма и да моли да је то ложи не гумо и не гумо. Једино можда Донателу Версаће.
    Секирче у вугла - 20 година затвора, узвратити, па добити још више - 20 дана у болници , имати мене за френда - непроцењиво.
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Udario bi me? Bilo bi ti poslednje.
    нек ми буде последње..

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Debela i onda...?
    Autor kohili u forumu Muška kafana
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 16:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •