Mizoginija... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 17 od ukupno 17
  1. #16

    Odgovor: Mizoginija...

    Vezale ste se za film Mizeri, a meni je prva asocijacija bio Gutovicev serijal "Ne mozhe da shkodi".
    Da li se secate te price? Tada su neka zhenska udruzhenja reagovala (chini mi se i tuzhbom), jer je ta emisija podsticala mizoginiju.
    To bi vec bila druga tema - (uticaj medija), ali sam upravo zbog te emisije, i skandala, chula za taj pojam...

  2. #17

    Odgovor: Mizoginija...

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku

    .

    Naime.. sećam se naravno
    nadovezala si se na moju tvrdnju kako žena ŽENU , kako rekoh - ne može mučiti i tlačiti..
    svojom kontra tvrdnjom da može ... i navela Mizeri.
    Pogrešno si ti to skopčala.


    A o ženskom mučenju muškaraca sam se u istom postu takođe izjasnila - "ubijaju" ih u pojam.
    Uglavnom.
    Zasto bih ja spominjala mizeri...zato sto se tu radi ,upravo o odnosu muskarca i zene?::
    '' Mizeri'' je,inace navedena ,samo kao neko, ko moze imati mozda , mizoginiju...''mrznja prema muskarcima''..to se moze videti u predhodnim postovima...nikako kao zena zenu...
    O istopolnim kontaktima ,ama bas nisam nista pisala .(sem na pocetku istakavsi da gay popul. nemaju nista sa tim.)....jer to je onda off..to nema veze sa mizoginijom...koja je ''hate'' prema suprotnom....

    ELA@

    Vezale ste se za film Mizeri, a meni je prva asocijacija bio Gutovicev serijal "Ne mozhe da shkodi".
    Da li se secate te price? Tada su neka zhenska udruzhenja reagovala (chini mi se i tuzhbom), jer je ta emisija podsticala mizoginiju.
    ...
    Ne mogu da se setim sta je to...?Da li je to onaj serijal gde je Gutovic mozda ''ismevao zene''',i secam se da su se zbog toga bunila neka udruzenja...ali,ako je to...tj,ako je taj serijal...to nema veze sa mizoginijom,iako su je mozda neki spominjali...
    Poruku je izmenio dankaBg, 25.04.2010 u 20:37 Razlog: slovne greske..
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •