Moj rekord - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 32

Tema: Moj rekord

  1. #16

    Odgovor: Moj rekord

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ja se izvinjavam:

    s koliko različitix đuvegija?


    Ccc, da me neko drugi pit'o pa ae

    S' jednim...taj put....
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #17

    Odgovor: Moj rekord

    Spavala sam nesto preko 40 sati, sa tom razlikom da su me probudili da jedem (taj poduhvat nije uspeo) i da obavim vel'ku nuzdu (taj poduhvat je uspeo, dva puta). Jbt, kad sam se probudila za posao, nisam mogla da stojim, drKtale su mi noge sve u sesnaJs'

    Popila sam 3 litre belog vina (znaci, otprilike 6 litara spricera) za 5 sati Malo je reci da sam posle toga pala u nesvest i spavala nesto preko 40 sati
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #18

    Odgovor: Moj rekord

    Upisao ja Visu skolu
    Preko vikenda nam ispredaju ceo predmet i na kraju kazu vec sutra mozete prijaviti ispit,ako vas ima vise od petorro
    u utorak vec polagao i dobio 9
    dosao kucii i kazem suprugi ej ja polozio prvi ispit nije verovala dok joj nisam pokazao index

  4. #19

    Odgovor: Moj rekord

    Jedne godine me je uhvatila manija citanja knjiga.
    I secam se bila sam na letnjem raspustu,od strine sam uzela komplet knjiga Gricka vestica.
    Komplet se sastojao od devet knjiga, svaka je imala preko trista strana, ne secam se sad tacno.
    Procitala sam za tri dana, dan i noc sam citala, skoro bez prestanka
    Posle je usledila komiranost i spavanje

  5. #20

    Odgovor: Moj rekord

    Sklopila tri slike slagalice od kojih jedna od 500, druga od 750 i treca od 1000 komada za 7 dana
    a onda postavila novi licni rekord - za tri dana sklopila slagalicu od 1500 komada.


  6. #21

    Odgovor: Moj rekord

    dostigla brojku od 25 i kusur godine braka sa matorim
    rekord jos nije konacan
    ceracemo se do poslednjeg daha:

  7. #22

    Odgovor: Moj rekord

    Kupila sam tri para cizmica za jednu zimu
    (i gumene se racunaju, jelte )
    ....a sHebala ukupno 6 pari...

    Prvo sam htela da budem gospoDZa ...i kupila neboder sa skromnih 8 santima stikle...



    Uploaded with ImageShack.us
    samo, zahebali me u prodavnici pa mi nisu dali pomocna hodajuca sredstva



    Uploaded with ImageShack.us

    Gumenjaci....iliti "snalazljivos` na delu"



    Uploaded with ImageShack.us

    no, ljubav nam nije dugo trajala....jer uz njih mi fale Milkica i Cojka



    Uploaded with ImageShack.us

    Ta ta ta daaaM ....zato i kupih WalkMaxxove `zmice



    Uploaded with ImageShack.us

    uz nji` mi ne fali nista...osim, mozda, propelera da ga stavim (zna se di - da ne budem prosta)


    ps. dizvinete na slikovnici ....ali mi je rekord neoboriv

  8. #23

    Odgovor: Moj rekord

    Kako već ozbiljno treniram po 6 dana u nedelji, došao je na red da odradim Kuperov test. Taj test ide ovako nekako ; Imate 12min. za trčanje. Za to vreme meri se razdaljina koju ste prešli. Na vama je kako ćete trčati. Klasifikacija se vrši po polu i godinama. Moj rezultat je bio 2680m, što je odlično.
    Isplati se svakodnevno treniranje.
    Dostigla sam i razdaljinu od tačno 20km u jednom cugu. Podižem ulog i dođem do 32km jer jedva čekam da doživim kako izgleda taj osećaj kad udarite u zid.* Ali, moraću do tad biti strpljiva jer svake nedelje povećavam trening za 10%.



    *udarite u zid - je kad potrošite sve ugljene hidrate i samim tim i glikogen, organizam doživi neku vrstu šoka. Iskusni trkači su se složili da se to dešava na 32km. I svi kažu da ,koliko je strašan osećaj, da je u isti mah i neverovatno divan. JEDVA ČEKAM!


    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  9. #24

    Odgovor: Moj rekord

    Ime: Screenshot_2015-03-14-10-35-11.jpg Pregleda: 166 Veličina: 80.0 KB

    Odvozala rolerima 32km, lični rekord od prošle godine
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #25

    Odgovor: Moj rekord

    @ Silvia...sad će naša baba da podilkani! Prvo je kukala što imaš zategnutu...pozadinu je l' te, a sada će sjebati i drugu nogu da te stigne . Gde bi ti kraj bio da imaš prevozno sredstvo, kao mnoge, metlu?P.S. Što rekord na napravi dan ranije...na rođendan Ive Andrića ?

    BTW...mesecima sam pravio preko 400 radnih sati efektivno, mesečno. To mu dođe skoro punih 17 dana i noći rada. Mnogo puta sam uspevao da bez prekida radim po 40 časova. Kao nagradu sam dobio:
    - Jbt...umeš li ti da staneš ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #26

    Odgovor: Moj rekord

    Sivi, što me tako često spominješ? Jes ti to meni udvaraš?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #27

    Odgovor: Moj rekord

    36 sati na nogama, bez spavanja
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #28

    Odgovor: Moj rekord

    Rekorder u svakakvim glupostima tipa verovanja na reč, glupave naivnosti, prevazidjenih teških reči i ne bih da se hvalim i pogrešnih izhitrenih reakcija...Što bi rekao jedan moj prijatelj, horoskop ili šta li je....

  14. #29

    Re: Odgovor: Moj rekord

    Uf,
    ucila sam 30-ak sati skoro bez prestanka. Licni rekord.
    Rekord u mom drustvu : IMAM NAJDUZU VEZU I JEDINO ONA NIJE KRUNISANA BRAKOM :D
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  15. #30

    Odgovor: Re: Odgovor: Moj rekord

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Uf,
    ucila sam 30-ak sati skoro bez prestanka. Licni rekord.
    Rekord u mom drustvu : IMAM NAJDUZU VEZU I JEDINO ONA NIJE KRUNISANA BRAKOM :D
    A ne pominješ NAJDUŽU plavu kosu ? Čisto da nam drug Jonny ima materijala za sanjarenja .

    Tip sam osobe koja, kada zagrize i zainteresuje se za nešto, ume da zaboravi na vreme. Dešavalo se da za 17 dana i noći odspavam samo 10 sati ukupno!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zlato i rekord Čavića u Ajndhovenu
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.04.2008, 14:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •