Ko je zaista bio Tito???
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Ko je zaista bio Tito???

    Ako neko ima nekakve podatke informacije i sl. o stvarnom identitetu "naseg najveceg sina" neka napise.U anketi "tito pozitivna ili negativna istorijska licnost" su neki dali svoje misljenje,e sad ko od ostalih hoce da se pozabavi time neka napise nesto......
    Evo 4 predpostavki o njemu:
    I-Josip und loren fon Habzburg vanbracni sin austrijskog cara Jozefa i sobarice Marije,covek koji je 1946. godine dosao na celo Jugoslavije zamenivsi Valtera Vajsa (poljski jevrej rodjen u Bruklinu,agent kominterne kog su rusi postavili 1939. na celo KPJ nakon streljanja pravog Josipa Broza u Barceloni.PO ovoj teoriji Vajs je bio "vodja" partizanskih jedinica i zamenjen je 1946. u Moskvi ovim Habzburgom!

    U ovoj teoriji ne stima to da su u Titovoj tasni nasli spisak poginulih austro-ugarskih vojnika na kome je bio Josip Broz metalski radnik.....

    II-Po kojoj je to Valter Vajs kako za vreme rata tako i posle,i koji je uzeo identitet Josipa Broza itd itd....mason,ruski agent.............(Jovan Deretic)

    III-Po kojoj je to Josip Klajn sin Poljakinje Marije i nekog Jevrejina (Enigma Broz,Aleksandar Matukovic),mason,koji je po 6.stepenu masonerije (Titus) dobio nadimak

    IV-najmanje veorvatna da je to Franc Broz sin Marije,polubrat Josipa Broza koji je uzeo njegov identitet u I svetskom ratu,na istocnom frontu kada je ovaj poginuo (Miroslav Trifunovic,Hohstapler)

    E sad interesuju me vasa misljenja koja teorija vam se cini najrealnijom i ako imate jos neku mozda vasu "verziju".....

  2. #2

    Odgovor: Ko je zaista bio tito???

    Imam ja teoriju...da su se čovjeku kosti već raspale u grobu...da je ono što je bio, radio...stvarao, uveliko otišlo sa odlaskom njega. Sto i jedna teorija može da se priča sada, izmišlja...kakve to veze ima sa sadašnjošću?
    Nekada mrtve jednostavno treba pustiti na miru.

    Ko su svi ovi koji su ga "časno" zamijenili...to bih ja voljela da znam.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: Ko je zaista bio tito???

    Kao što već reko' na onoj temi, ova teorija o jevrejskom poreklu bi se mogla relativno lako proveriti.
    Samo treba požuriti, dok još ima vremena, pa priupitati drugaricu Jovanku jali mu je ćuna bila obrezana ili ne.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #4

    Odgovor: Ko je zaista bio tito???

    Sunflower:
    Kad budu obelodanili njeovu stvarnu biografiju videces koliko gresis-ok to je tvoje misljenje ko je mislim da nema nikakve veze s tacnoscu!!!

    Axaaxxaax drugi post ovo ti je dobro,samo dok Jovanka jos pamti xDD

  5. #5

    Odgovor: Ko je zaista bio Tito???

    Jasper Ridley
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  6. #6

    Odgovor: Ko je zaista bio Tito???

    Po nekim teorijama i misljenjima i spisima ,
    reklo bi se da je bio bravar.
    Iako ima i predpostavki da je imao i uzu specijalnost.
    Masi(o)nbravar..
    Ali da je bio fotograf, pijanista, lovac , dvojbe nema.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  7. #7

    Odgovor: Ko je zaista bio Tito???

    Pre neki dan, 4, maja, navršilo se tačno 37 godina od smrti, kako smo ga svi zvali, druga Tita. Ne ulazeći u to ko je bio taj čovek, izvesno je da ga je ogromna većina stanovnika Jugoslavije, države koju je vodio 35 godina, iskreno volela, a nije balo malo onih koji su ga gotovo obožavali. Jedan od njih je bio, što mi stariji znamo, i Đorđe Balašević.

    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #8

    Odgovor: Ko je zaista bio Tito???

    Ko god je bio,inteligenciju mu niko ne osporava.Verujem da nikad saznati necemo.Ono sto sigurno znamo je da je za ovaj region ovde ,za vreme svog zivota uspesno obezbedio retke trenutke mira i stabilnosti.

  9. #9

Slične teme

  1. Da li se suprotnosti zaista privlače?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 17:00
  2. Tito Patrikije (Titos Patrikios)
    Autor zosim u forumu Svetska poezija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.12.2011, 23:18
  3. Da li je Beočin zaista otišao u očin ?
    Autor dodjoš u forumu Srem
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 20.10.2011, 19:09
  4. Odgovora: 234
    Poslednja poruka: 13.09.2011, 20:17
  5. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •