Pomoc msn - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26

Tema: Pomoc msn

  1. #16

    Odgovor: Pomoc msn

    Sve isprobala - nista nije upalilo!!!

    LM, otvorila sam novi nalog, i sa njega mogu da udjem ..... tako da mislim da je neki virus pobrljavio taj nalog (moje laichko misljenje)...

    Hvala vam drugari na savetima

  2. #17

    Odgovor: Pomoc msn

    Uspela sam da udjem na stari nalog, i izbaci mi obavestenje:

    - You are now signed in to 2 places. Messages will appear at all of these places.

    Sta se desava? Da li imam "nekog provalnika" ...... provaljenu shifru ili sta?

  3. #18

    Odgovor: Pomoc msn

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Uspela sam da udjem na stari nalog, i izbaci mi obavestenje:

    - You are now signed in to 2 places. Messages will appear at all of these places.

    Sta se desava? Da li imam "nekog provalnika" ...... provaljenu shifru ili sta?
    Isto se desilo mojoj prijateljici. Jednog dana jednostavno više nije mogla da se uloguje preko starog naloga...mogla je svuda ali na msn nije mogla. Napravila novi nalog, obavijestila sve, i sada je mirna.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #19

    Odgovor: Pomoc msn

    Ako si ostala ulogovana na web messengeru, ebuddy-ju ili nekom drugom "live" mestu, možda ti to pravi problem. Ili ugasi novi nalog na http://account.live.com

  5. #20

    Odgovor: Pomoc msn

    Nisam nesto verzirana za ove za@ebancije, ali mislim da cu ostaviti novi nalog, a na stari necu ulaziti....i ako moram - brisacu ga!

    Mada, nesto me buni: zar je problem imati vishe msn naloga? To moze da napravi problem, m?

  6. #21

    Odgovor: Pomoc msn

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Nisam nesto verzirana za ove za@ebancije, ali mislim da cu ostaviti novi nalog, a na stari necu ulaziti....i ako moram - brisacu ga!

    Mada, nesto me buni: zar je problem imati vishe msn naloga? To moze da napravi problem, m?
    Ne bi trebalo praviti problem, ako ne pokušavaš logovanje sa oba istovremeno. Samo sam pretpostavio da je moguće da se nešto poremetilo.

  7. #22

    Odgovor: Pomoc msn

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ne bi trebalo praviti problem, ako ne pokušavaš logovanje sa oba istovremeno. Samo sam pretpostavio da je moguće da se nešto poremetilo.
    Ako imas instalirano msn plus mozes imati istovremen loging sa ...pa i desetak naloga (ja probala sa 2 ).
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #23

    Odgovor: Pomoc msn

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ako imas instalirano msn plus mozes imati istovremen loging sa ...pa i desetak naloga (ja probala sa 2 ).
    Imam i zahvalan sam na tom malom čudu od programa. : Samo odbijte Ask toolbar ako ga instalirate....

  9. #24

    Odgovor: Pomoc msn

    Kod mene već danima na msn mi se pokazuje -primili ste poziv od nekoga i kada stisnem ono web str nedostupna. Sada čitajući vas rekoh možda smeta yahoo messenger i icq pa sam ih sklonio da vidim ako se opet pojavi poziv od nekoga možda se otvori.
    sumnjam ali ajd polako
    I tako u beskrajno!

  10. #25

    Odgovor: Pomoc msn

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Imam i zahvalan sam na tom malom čudu od programa. : Samo odbijte Ask toolbar ako ga instalirate....
    Ja odbila
    A tek one zvucne porukice sto su cool

    Kod mene se u poslednje vreme desava sledece...
    Svakodnevno (nekada i vise puta na dan) mi stizu zahtevi da primim nove kontakte
    Ja to sve odbijam, jer mi mailovi nepoznati...ali nije mi jasno odakle oni dodju do mog maila
    Znam da ranije na msn-u nije postojao pretraznik (kao na skaJpu)...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #26

    Odgovor: Pomoc msn

    Kod mene se u poslednje vreme desava sledece...
    Svakodnevno (nekada i vise puta na dan) mi stizu zahtevi da primim nove kontakte"

    pa to isto i kod mene ali ja pošto očekujem od jedne osobe poziv j astisnem da mi otvori a ono:

    [IMG][/IMG]

    potom idem na weitere info ali još nikako da se snadjem
    I tako u beskrajno!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Pomoc oko svacega!
    Autor Painkiller u forumu Online savetnik
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 21.02.2015, 16:23
  2. Mala pomoc ;)
    Autor kissigirl u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.05.2012, 16:15
  3. pomoc
    Autor Banchi u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.04.2010, 19:37
  4. Pomoc oko emulatora za PS2
    Autor Sasa_LP u forumu Igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 11:49
  5. Pomoc oko prevoda
    Autor Painkiller u forumu Online savetnik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 14:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •