Rastko Pocesta - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 113

Odgovor: Rastko Pocesta

Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    A onda ćeš ti moći nešto?!

ma, jel se ti to sa malenim rastkom chupash za kosu?

rastko moram priznati da si rasprshio moje inicijelno odushevljenje ovim infantilnim nadjebavanjem. ispade ti rasstafarijan. ista zmijica samo sharena koshuljica..... a ja sam se nad'O da cesh zabiberiti ovim poCHetnicima......

& underpaid......

Citat maski kaže: Pogledaj poruku

ma, jel se ti to sa malenim rastkom chupash za kosu?

...
    Mmm... Ne.

Otkud ti to?! Samo se bavim semantikom.

Nego, kad sam već ovde, u čemu je razlika između Rastka i ovih devojčica?
    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Slucajno pustim tv na Discovery Travel & Living, bas u termin kad se daje emisija Toodlers& Tiaras i malo je reci da sam ostala bez teksta.
    ne znas ko je ludji - dal oni sto organiziju tako nesto ili oni sto se takmice.
    Inace rec je o emisiji u kojoj se prikazuju izbori za miss i mister dece, i to dece od 3 godine pa do mozda 12 (najvise)
    male devojcice obucene ko zene - sa sminkom, perikama, laznim trepavicama, u nekim haljinama i td..pripremaju tacke za nastup, uce kako da koketuju sa zirijem i td.
    lice na sve samo ne na decu.
    normalno sve za pare. na jedan izbor nagrada je oko 750 - 1000 dolara.
    i jos jedna majka s ponosom prica kako njena 11 godisnja cerka dosad je zaradila skoro 50.000 dolara. a onda je sprema za sledeci izbor - brije joj noge, cupa trepavice i td....

i to traje skoro celi dan, pa kad dodje vreme za nagrade, pola njih zaspala u ruke kod mame i tate, koji sede i strepe dal ce njihovo da pobedi.
    Ne podjebavam, no veoma ozbiljano razmišljam o ovom poređenju.

Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

Citat Rastko Pocesta kaže: Pogledaj poruku
    Misli kako hoćeš, to je tvoje nesporivo pravo slobode govora, mišljenja i izražavanja i ja tu ne mogu ništa, sve dok ne ugrožavaš nekoga, i kada iz slobode govora to prerasta u govor mržnje/pretnje.
    Rastko, crni Ras..ime
    ne ujedaj "ruku koja te je b(h)ranila".
    (na početku balade)

pazi, al' gde baš mene pronađe ...
    što se zbog njegovih janija pisanija na krv i nož zavadih sa pola foruma ...

THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

Iskreno da kazem i kod mene splasnulo ono pocetno da ne kazem odusevljenje
    i plam i zar ceo... Sta reci ? Ti MediJumi su cudo jedno !
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

devojchice mamama sluzze kao zzive lutkice za lechenje komplekAsa. nisi primetio na shta im mame liche?

klinjo od dvanes se ne mozze nashminkati za politiku. uzmimo npr mog borka .. daj da vidim tim psihologa psihijatara pedagoga i popova da njemu usade mrzznju ka ivici dachichu ako uspeju da mu objasne ko(nj) je on
    & underpaid......

Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    devojchice mamama sluzze kao zzive lutkice za lechenje komplekAsa. nisi primetio na shta im mame liche?

klinjo od dvanes se ne mozze nashminkati za politiku. uzmimo npr mog borka .. daj da vidim tim psihologa psihijatara pedagoga i popova da njemu usade mrzznju ka ivici dachichu ako uspeju da mu objasne ko(nj) je on
    A ti misliš da su Rastka počeli da pripremaju tek sa 12 godina?

Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

slabo patim od paranoje pa ne razvijam percepciju u tom pravcu... ako se za dva'es godina pokazze da je namenski uzgajan kazzachu - "pi' maIkumu!"

& underpaid......

Vid kako je lepa zastava!

Dete bi verovatno htelo u Diznilend, ali ne zna kako.

Kakav nedostatak ljubavi. Kakva porodica. Tužno, al' mi nije žao...

Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

Ne znam da li si gledao S. B. Koena kao Bruna (film koji je snimio posle Borata), kada je radio kasting sa roditeljima dece za nekakvo snimanje, modnu reviju 'bem li ga šta, kakvih idiota od roditelja ima i na šta su sve spremni kada su njihova deca u pitanju imaš ovde - e to je otprilike taj roditeljski kretenizam.

Људи моји .... па над овим јувенилним припадником србијанског национа је почињен тежак злочин - БРУТАЛНО МУ ЈЕ УКИНУТО ДЕТИЊСТВО!

А како је у свим развијеним државама Света, па и у нашој милој СврБији особа одгворна за своје поступке тек са 18 лета, не можемо се љутити на овог бруцолинка, криви су његови родитељи који би требали да одговарају кривично кад већ морала немају а ни срца, и кад допуштају свом чељадету да се облачи а ла Кркобабић и да пише и бави се политиком у земљи Србији (што је врло опасно и за старије припаднике Србијанског национа а камоли за ово несрећно дете) ...

Жао ми је дечка ... искрено ... ја моје детињство не бих никада мењао за Кркин сако и кафу са тетама у црном или наташом кандић

... песак, бицикла, кофице и лопатице, кликери, сличице, пасуљаре, аутомобиличићи ... дете не знаш шта си пропустио! ... Нека те Господ Бог сачува, кад већ родитељи нису ...!

ужаснут сам ...

Прилог:

Растко о нашем форуму ....

субота, 10. април 2010.
    Komentari... Od B92, preko Vojvodine, do Stormfronta!!!
    Dok gospoda koja komentariše na B92 želi da me prisili da uživam u "čarima detinjstva", pojavili se i drugari sa Stormfronta koji tvrde da je sve ovo međunarodna zavera - ja sam jevrejin i anti - srbin koji želi da uništi srBski narod i pravoslavnu veru. I naravno biću ubiVen. Ipak, ti Stormfrontovci su jedini koji su me uopšte i saslušali, postovali su moje odgovore, citirali ih i reagovali na njih, dok gospoda na B92 i VojvodinaCaffe - u moje komentare, odluke i mišljenje ignorišu, i žele da me silom primoraju da uživam u svom detinjstvu, budem huligan ili nešto slično... izvesni Mladen tvrdi da je njegova sestra pre 20. godine napisala toliko (koliko?) romana, i da je prvi bio u 10. godini i da je imao 300 strana... pisao sam i ja knjige u mnogo mlađem uzrastu, ali one se nisu bavile realnim događajima, već su upravo bile romani. Kaže, zašto njegova sestra nije dobila reportažu na TV, već sam je ja, koliko shvatam, dobio preko veze! Ja sam promociju moje knjige dobio nakon 8 meseci beznadežne potrage, a reportažu mesec dana kasnije, kada se neki medij konačno setio i nas mladih. Što se tiče gospode sa Stormfronta, oni već imaju odgovore, na mom fan page - u, na Facebook - u.

Puno pozdrava,

Rastko
    Објавио Rastko Pocesta у 05.54
    Обратите пажњу у колико сати је објавио пост на свом блогу ....
    http://rastkopocesta.blogspot.com/20...vodine-do.html
    Poruku je izmenio FlekicaSkupusom, 27.04.2010 u 20:58

АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

5.54.h Ajaaaaaaaaaaaoj! Da dečko možda nema nekih zdravstvenih problema, pa ne može da spava?
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

pa po americkom vremenu nema ni deset navece....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Не бих да параноишем .... али да ли је неко приметио непобитну чињеницу да се овај "србијански" нео-либерални пулен испилио непосредно након укопа највеће србијанске маћехе ковачевић-вучо .... и то са речником и темама далеко оштријим и бриткијим но што је дотична бака имала ...

не бих да параноишем .... али ...

мислите о томе ....

Прилог 2:
    Растка је један Србин из Војводства давно опевао...

МАЛИ ЈОВА

Мали Јова једио се
    Што је тако мали,
    Попео се на столицу
    Па се, висок, хвали.

Једио се мали Јова,
    Што нема бркова
    Нагарио науснице:
    "Сад сам чика-Јова!"

Мали Јова силом хтеде
    Да је човек стари
    Па метнуо преко носа
    Неке наоцари.

Од кудеље направио
    Дугу седу браду,
    А огрно дедин прслук
    Да га не познаду.

П’ онда рече: "Поч ми дајте,
    Ви који сте мали!"
    А другови кад видеше,
    Сви га исмејали.

Мали Јова покуњи се
    од срама и стида:
    А ево ти старог деде,
    Па му прслук скида:

"Доле, јово, са столице,
    Скидај наочари,
    Утри брке, скини браду,
    Ти још ниси стари!

"Свашта има своје време,
    Онда лепо личи,
    Што ј’ од Бога коме дато,
    Нек се тиме дичи"!

Јован Јовановић Змај

http://www.zvrk.rs/price/pesme/malijova.htm
    Прилог 3:
    Сви који имате фексбук налог укуцајте "Pocesta" у претрагу, занимљиви резултати се добијау (све сами Албанци) .... затим укуцајте у гугл мапама исто .... погодите шта се добија - место у Албанији ....

случајности или не .... не бих да параноишем
    Poruku je izmenio FlekicaSkupusom, 28.04.2010 u 00:02

АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Не бих да параноишем .... али да ли је неко приметио непобитну чињеницу да се овај "србијански" нео-либерални пулен испилио непосредно након укопа највеће србијанске маћехе ковачевић-вучо .... и то са речником и темама далеко оштријим и бриткијим но што је дотична бака имала ...

не бих да параноишем .... али ...

мислите о томе ....

Прилог 2:
    Растка је један Србин из Војводства давно опевао...

Прилог 3:
    Сви који имате фексбук налог укуцајте "Pocesta" у претрагу, занимљиви резултати се добијау (све сами Албанци) .... затим укуцајте у гугл мапама исто .... погодите шта се добија - место у Албанији ....

случајности или не .... не бих да параноишем
    Pre bih vam preporučio da ukucate Podesta, zato što je to original mog prezimena, a Pocesta je naziv za neko selo u Albaniji, zato što je Italija kolonizovala Albaniju pre nekih sedamdesetak godina pa su tako menjali imena gradovima i isto kao što kod nas ima prezimena tipa "Talijan", tako su i Albanci bili prisiljavani da menjaju srnejmove u neke italijanske...

srnejmove
    Prvo sam dobro morala da se zamislim citaju "smejmove", dok nisam skontala sta pise. Nije bilo lakse da kazes prezime?
    Moj stav prema tebi nije bitan.
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Rastko Nemanjić - Sveti Sava
    Autor Goga u forumu Biografije poznatih ličnosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.04.2013, 11:17
  2. Rastko Petrović
    Autor maqa u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 30.07.2011, 00:07