Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 35
  1. #16

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Koliko sam obavesten njen slucaj ce biti resen i brze nego sto se ocekivalo.
    Verovatno zatvor je najrealnija opcija pominje se do 12 godina.

    Ja kao Becar moram licno da dodam da tako lepa zena bude zatvorena izmedju cetiri zida zatvora,to nije posteno.Mada o tome trebala da razmilja ranije

  2. #17

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Koliko sam obavesten njen slucaj ce biti resen i brze nego sto se ocekivalo.
    Verovatno zatvor je najrealnija opcija pominje se do 12 godina.
    Bice da su ti rodjaci njeni advokati, pa imas informaciju iz prve ruke
    Ili sudija, koji ce joj suditi ali ako ti je u poverenju rekao,trebao si cutati

    Danas citam u novinama, na cega je sve Katarina trosila novac.
    Kucne potrepstine,prekrivaci za krevete, kupovine ekskluzivnih haljina i skupih parfema.
    I svi nesto se iscudjavaju, uzdisu.
    Pa zar je moguce, tako lepo i nevino lice
    Ko bi rekao ccc

    Nisam iznenadjena, pre ce nego poznat uci u neku takvu aferu, ubedjen da ga stiti ime i pedigre.Nego, jadno je sto je ova zena prikupljala pomoc za obolele od raka.
    A sa tim istim novcem, zivela na visokoj nozi.

    A jos jadniji su mi ovi, sto su joj pomagali i davali silne pare.
    Peru ruke od svega, neobavesteni i neupuceni, u svim medijima traze razloge i sebe da opravdaju, pojedinci.
    Sve je to islo u kompletu.
    Malo njoj, malo njima, svi bili siti, dok nije pukla tikva.

  3. #18

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Koliko sam obavesten njen slucaj ce biti resen i brze nego sto se ocekivalo.
    Verovatno zatvor je najrealnija opcija pominje se do 12 godina.
    Ја имам обећања слична твојима, јер сам јуче прочитао Блиц.
    С обзиром на проневерени износ у закону запрећена казна је од 2 до 12 година. То што су генијални новинари закључили да ће добити максимум је јефтин сензационализам, који ти продајеш као твоју обавештеност
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #19

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ја имам обећања слична твојима, јер сам јуче прочитао Блиц.
    С обзиром на проневерени износ у закону запрећена казна је од 2 до 12 година. То што су генијални новинари закључили да ће добити максимум је јефтин сензационализам, који ти продајеш као твоју обавештеност
    Ja mislim da je tamo pisalo da može da dobije do 12 godina.


  5. #20

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    A majka Stojanka Bogunovic alias Sandrina Vagner poznata po proneverama
    i prevarama. ,od Kosjerica do SAD-a , odakle je deportovana.
    Zena sa takvim prevarantskim stazom i uspehom nije bila sumnjiva.
    Ni ona , ni njena cerka. Nista kakva majka ..takva cerka. Nije se moglo malo povezati pa ispitati.
    Nije se znalo.
    Uvek se naknadno sazna.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  6. #21

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    A majka Stojanka Bogunovic alias Sandrina Vagner poznata po proneverama
    i prevarama. ,od Kosjerica do SAD-a , odakle je deportovana.
    Zena sa takvim prevarantskim stazom i uspehom nije bila sumnjiva.
    Ni ona , ni njena cerka. Nista kakva majka ..takva cerka. Nije se moglo malo povezati pa ispitati.
    Nije se znalo.
    Uvek se naknadno sazna.
    Danas citam novine.
    A novinari zeljni senzacija i naslovnih strana, na svakoj Sandra i gospodja Vagner.
    Pa su opleli po bas ne sjajnim biografijama, ove dve humanistkinje.
    U nekima, cini mi se Pressu, procitam da je gospodja Vagner, onomad bila optuzena , jer je dok je radila kao stjuardesa, u avionu prodavala slike, cije su pare od prodaje trebale ici naravno u humanitarne svrhe, te je zbog toga suspendovana, jer na kraju nije bilo ni slika ni para.
    Da ne detaljisem sad svi, koji citaju novine, vec su to iscitali.
    Nego, meni se vrti neka druga misao po glavi.
    Sandra je osnovala humanitarni fond.
    Milioni i milioni su se slivali na njen racun.
    Gde su novinari bili u pocetku, pa nam nisu objavili takve senzacionalne crtice iz biografije njene majke?
    Gde su ti isti novinari bili ili ko je vec kompetentan za to, pa nisu izneli u javnost da se Sandra uortacila sa majkom, putem humanitarnih fondova.
    Mi obicni smrtnici to ne mozemo da znamo, jedino da gledamo u kugle one svetlucave, ali ne verujem da novinari nisu bili obavesteni.
    Da se razumemo, ne krivim ja sad novinare, nego me iritira ta vrsta senzacije, da bi se prodale novine.
    I zasto smo mi takav narod, da kod nas treba nesto da se desi, zestoko nas oplete po glavi, pa tek onda iznosimo te skakljive detalje u javnost?

  7. #22

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Citam i ja u vezi ove "Humanitarke" danas u ALO novinama,da joj tesko pada zatvor i sto je jako zabrinjavajuce ne svidja joj se zatvorska hrana
    Navicece se vremenom

  8. #23

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Dobro je što se ovakve stvari razotkrivaju ali koliko se žuta štampa time koristi. Ekspoloatisaće ovu temu nekoliko dana, zbog tiraža, a posle će Katarina, koja nije ni prva, ni poslednja koja je radila ovakve "stvarčice", pasti u zaborav. Na red će doći novi, koji će puniti stranice.
    Nego forumaši, nije Katarina jedina koja ovo radi. Imate li kakvih informacija o drugim poznatim ličnostima, a koji nisu dobili zasluženu pažnju?
    Prvi utisak uvek vara

  9. #24

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Dobro je što se ovakve stvari razotkrivaju ali koliko se žuta štampa time koristi. Ekspoloatisaće ovu temu nekoliko dana, zbog tiraža, a posle će Katarina, koja nije ni prva, ni poslednja koja je radila ovakve "stvarčice", pasti u zaborav. Na red će doći novi, koji će puniti stranice.
    Nego forumaši, nije Katarina jedina koja ovo radi. Imate li kakvih informacija o drugim poznatim ličnostima, a koji nisu dobili zasluženu pažnju?
    To je tacno druze,ali moras razumeti i novine to im je posao tiraz mora biti pun svaki dan.
    Mada je to kod nas cini mi se normalno da ljudi vole da vide kako neko dozivljava svakodnevni sok.Bez obzira sto je ona svesno to uradila ili nije to samo ona zna.
    Ali ne treba o tome voditi toliko pitanja jednostavno istraga je u toku i o tome ce se pisati kad sve bude gotovo.

  10. #25

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku

    Nego forumaši, nije Katarina jedina koja ovo radi. Imate li kakvih informacija o drugim poznatim ličnostima, a koji nisu dobili zasluzenu pažnju?
    Veoma zasluzena paznja javnosti.

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Mada je to kod nas cini mi se normalno da ljudi vole da vide kako neko dozivljava svakodnevni sok.Bez obzira sto je ona svesno to uradila ili nije to samo ona zna.
    Ne.
    Nesvesno je trosila milione dinara,kako bi olaksala sebi zivot.
    I zivela na visokoj nozi.
    Nesvesno su joj sve te pare izmicale iz ruku i bacale se na skupe haljine i nakit,a nema veze sto je narod uplacivao za bolesne od raka,koji se svako jutro bude sa pitanjem, koliko jos dana imaju zivota.
    Vas dvojica, kako ste krenuli, jos ce ispasti da je Rebraca jadna sve to nesvesno radila godinama.
    Ako ima savesti, ona ce joj biti jedini sudija.

    Zanimljiv clanak danas nadjoh, na net naslovima, objavljen u magazinu Svet u februaru ove godine.
    Novinari, su ipak znali nesto ...


    Gledaj ćerku, biraj mamu! | SVET - internet izdanje

  11. #26

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Meni ta prica izgleda neverovatno
    Negde sam procitala da se poslovanje tih fondova ceslja.
    Kako je moguce da njen fond niko nije kontrolisao?
    Gradonacelnik Kikinde podneo krivicnu prijavu za novac koje nisu vratile Katarina i njena majka a obavezale su se ugovorom.

    A da ne zaboravim....neko pricao o kazni.U Srbiji siledzija dobija minimalnu kaznu a sto bi ona kao prevarant dobila vecu?
    Bojim se samo da ce dobiti minimalnu kaznu ili mozda uslovnu i pobeci u SAD.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #27

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Bojim se samo da ce dobiti minimalnu kaznu ili mozda uslovnu i pobeci u SAD.
    Ne može le maman ... ima tamo zabranu provirivanja nosa.
    Jedino .. ako nam opet Vlada uzNe milionče $ od poreza, pa mami otkupi taj progon ... što uopšte nije nemoguće

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #28

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Ne može le maman ... ima tamo zabranu provirivanja nosa.
    Jedino .. ako nam opet Vlada uzNe milionče $ od poreza, pa mami otkupi taj progon ... što uopšte nije nemoguće
    Majka Sandrina ima zabranu koliko sam razumela.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #29

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    pa to sam rekla ... le maman.
    Zar misliš da će sama otići i ostaviti mamu joj ... ovde. U zatvoru...ili van njega ?!

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #30

    Odgovor: Poznate ličnosti u sumnjivim poslovima

    Ta, ne brigaj se ti za mamu
    Snaci ce se i mama.
    Vidis da mama ne boluje u zatvoru.Jede.Spava.
    Mama se snasla i uklopila....
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Znamenite ličnosti Vojvodine
    Autor yige_gui u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 03.07.2012, 23:37
  2. Poznate ličnosti - nekad i sad
    Autor Necromancer u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 02.06.2010, 21:48
  3. Za koga navijaju poznate licnosti?
    Autor Becar u forumu Navijači
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.04.2010, 19:17
  4. Zanimanja budućnosti
    Autor makilli u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.01.2010, 11:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •