Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove... - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 35
  1. #16

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Ne bojm se onih koji puno pricaju.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  2. #17

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Don Zuan na netu,.....hmmm,lepa psihoterapija.
    Ali tvrdim,Kazanova ovde,nevinasce u zivotu.Frustracije cine cuda,i za te mucenike je net pravo mesto.SIguran sam,da od kada postoji interner,psiholozi i psihoterapeuti imaju mnogo manje posla.
    Ko je u poziciji da bira,uvek ce prednost dati realnom zivotu,a ne provoditi dane ovde.Naravno, sa tim namerama.Ko mnogo ovde prica,siguran sam da se u kaficu bas ne snalazi najbolje.Jbg,shvatam kad je neko stidljiv,povucen,miran,jadan,ali nije u redu ni ovde bas ici do tolikog stadijuma tolerancije.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  3. #18

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat Digi-Grobar kaže: Pogledaj poruku
    Don Zuan na netu,.....hmmm,lepa psihoterapija.
    Ali tvrdim,Kazanova ovde,nevinasce u zivotu.Frustracije cine cuda,i za te mucenike je net pravo mesto.SIguran sam,da od kada postoji interner,psiholozi i psihoterapeuti imaju mnogo manje posla.
    Ko je u poziciji da bira,uvek ce prednost dati realnom zivotu,a ne provoditi dane ovde.Naravno, sa tim namerama.Ko mnogo ovde prica,siguran sam da se u kaficu bas ne snalazi najbolje.Jbg,shvatam kad je neko stidljiv,povucen,miran,jadan,ali nije u redu ni ovde bas ici do tolikog stadijuma tolerancije.

    Ovo je dobro napisano.

    Čitav ''rafal'' o navodnim podvizima,a u RL ni jednog ''ispaljenog metka'' već odavno.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  4. #19

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Potpisujem,najmanje deset primera iz okoline.
    Poznajem ortake,normalne,zdrave,prave,koji imaju normalan sexualni zivot,ulaze na net, prpricavaju viceve,smsne fotke,rasprave koje su vodili.
    Na zalost poznajem i ove druge.Udjoh jednom na neke forume,ne mogu da veruje.Pa covek ce umreti nevin,a ovamo pravi Don Zuan.A cak ga je sramota o tome i da prica medju nama, vec ga moras provaliti na kvarno gde je i sta je.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  5. #20

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku

    Da li ste imale nekog slatkorechivog laskavca, "Don Zhuana"?
    Verujem da je svaka zena bila predmet "zhudnje" takvog mushkarca...
    ... da li ste se osvestile na vreme, ili mozda bile "trofej"?
    Bilo ih je, nije da nije
    Ali su vesto procenjeni i ocenjeni, za cas

    Samo Hunter ostao uporan, ali ne znam jos tacno kojoj kategoriji Kazanove pripada, kad ispitam, Cu da jaVnem

  6. #21

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Mislim da net dodje kao super ventil za te tkz Kazanove.Dodju ovde pisu svakakve gluposti i odu u realnost puni sebe da su stvarno frajeri.

    Ali tema je zapravo da li bi podlegli carima jednog Don Zuana ili ne?
    Da li ga prepoznajete?
    Da li kao, Becar je hvalisav svojim *podvizima* ili mudro cuti?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #22

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat Digi-Grobar kaže: Pogledaj poruku
    Potpisujem,najmanje deset primera iz okoline.
    Poznajem ortake,normalne,zdrave,prave,koji imaju normalan sexualni zivot,ulaze na net, prpricavaju viceve,smsne fotke,rasprave koje su vodili.
    Na zalost poznajem i ove druge.Udjoh jednom na neke forume,ne mogu da veruje.Pa covek ce umreti nevin,a ovamo pravi Don Zuan.A cak ga je sramota o tome i da prica medju nama, vec ga moras provaliti na kvarno gde je i sta je.
    Tačan opis virtuelno Don Žuana
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  8. #23

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Za one koji ne znaju,Kazanova je punokrvno galopsko grlo koje je ostalo legenda u Srpskom konjickom sportu.Cak sest puta je osvojio Kup Marsala Tita na Beogradskom Hipodromu.
    Zato kada govorimo o forumskim Kazanovama,dajte da preciziramo na sta tacno mislimo.
    Na snagu zdrepca,na njegovu inteligenciju sa kojom podseca neodoljivo na ovo prepametno konjce,na prelepe konjske crte lica,na njegovo njistanje po forumu.Ne verujem da iko misli na onog zabara koji je obrnuo hiljade zena,Pa ne bi bilo tih para,za koje bi on gubio vreme na netu,da je kojim slucajem ziv danas.
    Ko zna,radi radnju.Ko ne zna,cini to virtuelno.I svi zadovoljni.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  9. #24

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Digi meni nesto ne lice Don Zuani na prepametne.
    Mislim imaju zvaku i stalno jednu istu obrcu.
    Da ja sam razumela da pricamo o tom zabaru koji je okrenuo 1532 zene(ne znam bas u komad)
    Da li ti on lici na pametnog ?
    A sta je po tebi *ko zna radnju...* sta je poenta?
    Obrnuti 2000 zena ili voleti zenu ?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #25

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    A sta,mislis da ne moze biti inteligentan cak ni kao onaj galoper.
    Sta znam,Pa mislim da je i taj zabar najvise kao jedno punokrvno grlo,nikako vise od toga.
    Ma naravno da nemam visoko misljenje o njegovoj inteligenciji.Pre svega,neka od tih zena bi ga zadrzala da je kod njega uocila bilo kakve druge vrednosti od animalnih.
    A mnogi se varaju ako pomisle da je sigurno bio presrecan tip.Ko zna sta se u njegovoj glavi motalo i sta je doista zeleo.Ipak je to sada vise mit i legenda nego prava istina i cinjenice.
    Moje duboko ubedjenje je,a nema preterane inteligencije ako covek bez pardona startuje svaku ribu.Prosto,njegov mozak nije sposoban da pomisli o blamu,posledicama,a da ne govorim o sagledavanju i trudjih osecanja.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  11. #26

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Slazem se sa tobom Digi.

    Imaju problem sto traze nesto a ni sami ne mogu da definisu sta,gomilaju zene bez ikakve emocije.
    Povrsni su jer ih zanima spoljasnost za nju se zalepe i dalje ne znaju i ne umeju.
    Mozda su samo mastoviti pa zensku koju zele da obore na ledja ,pricaju bajke za medalju.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #27

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Slazem se sa tobom Digi.

    Imaju problem sto traze nesto a ni sami ne mogu da definisu sta,gomilaju zene bez ikakve emocije.
    Povrsni su jer ih zanima spoljasnost za nju se zalepe i dalje ne znaju i ne umeju.
    Mozda su samo mastoviti pa zensku koju zele da obore na ledja ,pricaju bajke za medalju.
    Nikakva mastovitost tu nije u pitanju,vec beskurpuloznost,nesvesnost svoje gluposti,odsustvo bilo kakve samokritike.I sto je najvaznije,odsustvo sopstvenih osecanja i emocija.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  13. #28

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat Digi-Grobar kaže: Pogledaj poruku
    Nikakva mastovitost tu nije u pitanju,vec beskurpuloznost,nesvesnost svoje gluposti,odsustvo bilo kakve samokritike.I sto je najvaznije,odsustvo sopstvenih osecanja i emocija.
    Ma znam ja to i ti to znas.Ali oni ne znaju.
    Mada zamisli da moras svakoj ribi, a njih poprilican broj,da smisljas kako i na koji nacin najbrze je dovuci do kreveta,zadnjeg sedista auta,stana....
    Ipak treba da budes mastovit.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #29

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Kako prepoznati ženskaroša: Bežite od tajanstvenih zavodnika


    Ženskarošima, savremenim Don Žuanima i Kazanovama, jedini cilj je da atraktivnu devojku namame što pre do kreveta. Iza sebe ostavljaju slomljena srca, a njihov profil je sledeći: vešti su manipulatori, žrtve osvajaju lažnom slakorečivošću, pažljivi su, zainteresovani, znatiželjni, previše nasmejani, umeju i da zaplaču po potrebi Ovakvi srcolomci su, po običaju, nesigurni muškarci, čije je detinjstvo obeležio loš odnos sa ocem.


    Žena mora da sluša sebe i svoj unutrašnji glas. Ako želi ozbiljnu vezu ne treba da obraća pažnju na lažne laskavce

    Ženskarošima seksualno osvajanje služi da se bolje osećaju u sopstvenoj koži. Oni su zavodnici - zavisnici od moći koju osećaju dok love ženu i upravo to je glavna karakteristika po kojoj žene mogu da prepoznaju ženskaroša.
    Njihov najčešći plen su neiskusne žene, mlade, ranjive devojke koje ne znaju da zavire ispod površine. Spadaju u loše kandidate za ozbiljne i stabilne veze, pa ako nameravate da ostvarite zdrav partnerski odnos treba da se klonite ovakvih muškaraca.

    SAMO JEDAN CILJ

    Zavodnici tačno znaju šta treba da urade da se žena oseća posebno. Takav muškarac, na primer, biće veoma saosećajan za njene privatne ili poslovne probleme i navešće je da se otvori i pokaže najskrivenija osećanja. Kada njena pažnja popusti, kada počne da se oseća sigurno i prijatno, Kazanova kreće u napad.

    NISKO SAMOPOŠTOVANJE

    Ženskaroši nestaju čim dobiju što žele. Većina psihologa smatra da ženskaroši imaju nisko samopoštovanje. Pošto ih taj osećaj drži kratko vreme upravo zato spavaju sa različitim ženama - kako bi dobar osećaj trajao duže.
    Psiholozi navode da su Kazanove u detinjstvu imale problema sa očevima - ili ih uopše nisu imali ili je odnos bio loš.
    − U pitanju je poremećaj ličnosti. Oni moraju da manipulišu i varaju, jer je to jedini način na koji mogu da dobiju šta žele od žene. Iako ponekad osećaju krivicu, ignorišu takve osećaje. Oni su toliko promiskuitetni da im nije strano ni zavođenje prijateljeve supruge, a vrlo su tajanstveni kada govore o sopstvenom ljubavnom životu − navodi Robert Hare, autor knjige Bez savesti.

    KAKO ODOLETI

    Kada pomislite da ste upoznale Kazanovu, Don Žuana, ženskaroša ili kako god ga već zvali, a ne želite da budete samo još jedan njegov trofej, ne dopustite da vas izmanipuliše. Ostanite pri svojim stavovima, ne slušajte ga, ponavljajte u sebi šta zapravo želite. Žena mora da odlučiti šta zaista želi i mora biti čvrsta u svojim odlukama.

    Izvor:Zena

    Da li ste imale nekog slatkorechivog laskavca, "Don Zhuana"?
    Verujem da je svaka zena bila predmet "zhudnje" takvog mushkarca...
    ... da li ste se osvestile na vreme, ili mozda bile "trofej"?
    (ovo mi je malo previshe strogo).

    Huh, e pa ja, Ela, mislim da nisi baš fer....koncepcijski mi se ovde nešto ne slaže....
    Da sam žensko, debelo bih ti zamerio na omalovažavanju žena, odnosno - tretiranja istih kao ovaca. Mislim, zameram ti i kao muškarac, što o ženama pričaš kao o glupačama koje su podložne muškoj manipulaciji..... I to od koga - od muškaraca koje si nazvala: nesigurnim, problematičnog detinjstva, poremećenim ličnostima, manipulantima, prevarantima. Don Žuan ili Kazanova, kakvog si ti pokušala da opišeš - jednostavno ne postoji. Potpisaću Digijevo zapažanje o virtuelnim osvajačima.....takvi cica mace i ne vide Ako si na njih mislila, onda ok, loše sam te razumeo. Ali stekao sam utisak da pričaš o likovima koji imaju odnose sa puno žena, dakle - stvarnim, realnim, a kriviš ih zbog toga. Nemoj, jer takvi neće trznuti ako nemaju jasan znak.....a ako ga dobiju - iskoristiće ga.....i zbog toga nisu ni poremećeni, niti su imali loše detinjstvo I da li ti je palo na pamet da si možda obrnula ulogu "trofeja"? Šta ako je ženi zapravo cilj da "skine skalp" promiskuitetnom i traženom baji, pa se ovaj i ne mora mnogo truditi i spopadati je.

  15. #30

    Odgovor: Ženskaroši, Don Žuani i Kazanove...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    ELA tebe niko ne bi ni jurio u tim godinama.Naravno da ovakvi tipovi kao ja gledaju mladu piletinu i jeste privilegija imati mladje jer starije mozes kako hoces.Ja govorim u svoje ime i ne bezim od sada vasih napada na mene.Moj stav je jasan-mladje i uvek i samo mladje! To je savet i za ovde neke starije muskrace koji bi zelili da to postanu a nisu jer ne znaju.

    Ahahahaha Vidim da se već dovoljno komentarisao ovaj post, ali zaista je šteta zaobići ga, a ne nasmejati se Kakvo nepoznavanje života oko sebe
    Mada ja mislim da se Bećar ovim samo šalio.....ha ha, "tipovi kao ja" ......dobra fora

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •