"Nevinost".... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 41 od ukupno 41
  1. #31

    Odgovor: "Nevinost"....

    Vi ili ste sve nevine ili ste iskoriscene vec pa zato se sada kajete.Ja vas ne razumem pa sta vi mislite da i kako vas muskarci gledaju?
    Nemojte se zavaravati svi muskarci koji to jesu ne racunam onih 3 do 5 % pedera,svakome je cilj da usvoji jedan objekat a to je zena.Seks to je muskracima pored prvog Fudbala i Piva jedino oruzije kojim se sluzi.Nemojte se molim te ovde drzati filozofije jer to sto vi pricate u mozgu muskraca nema ni delic mesta za tu glupost.

  2. #32

    Odgovor: "Nevinost"....

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Vi ili ste sve nevine ili ste iskoriscene vec pa zato se sada kajete.Ja vas ne razumem pa sta vi mislite da i kako vas muskarci gledaju?
    Nemojte se zavaravati svi muskarci koji to jesu ne racunam onih 3 do 5 % pedera,svakome je cilj da usvoji jedan objekat a to je zena.Seks to je muskracima pored prvog Fudbala i Piva jedino oruzije kojim se sluzi.Nemojte se molim te ovde drzati filozofije jer to sto vi pricate u mozgu muskraca nema ni delic mesta za tu glupost.
    ..

    Izvinjavam se ,moze li neko ovo da prevede...!!!
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  3. #33

    Odgovor: "Nevinost"....

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Vi ili ste sve nevine ili ste iskoriscene vec pa zato se sada kajete.Ja vas ne razumem pa sta vi mislite da i kako vas muskarci gledaju? Nemojte se zavaravati svi muskarci koji to jesu ne racunam onih 3 do 5 % pedera,svakome je cilj da usvoji jedan objekat a to je zena.Seks to je muskracima pored prvog Fudbala i Piva jedino oruzije kojim se sluzi.Nemojte se molim te ovde drzati filozofije jer to sto vi pricate u mozgu muskraca nema ni delic mesta za tu glupost.
    Ako nisi do sada shvatio, reč je ne o muškarcima nego o deci koja se, pravno, ne vode čak ni kao stariji maloletnici. Muškoj i ženskoj.
    Ne, nije muškarac sa trinaest. Nije ni žena sa trinaest. Nije, čak iako im tela možda i daju nagoveštaje da će uskoro biti. Jer šta god im tela govorila, treba još da se pređe put sticanja emotivne i socijalne inteligencije.
    Naravno, godine nužno ne znače i zrelost. Tako je moguće i sa 23 ili 43 pevati istu pesmu kao sa 13.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #34

    Odgovor: "Nevinost"....

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ne Bella,moj princip tada je bio jasan.Uhvatiti sto vise devojaka po srednjoj skoli i jel obaviti taj poslic.To sam ja radio i ne bi sad znao skor tih devojaka ali bilo ih je mozda za jedan razred najozbiljnije.Naravno da su to bile odabrane mome renomeu.
    Posle na faksu sam nastavio to doduse malo sam vise i bio neveran mojoj sadasnjoj ljubavi,a da ona to nikad nije niti ce saznati.
    Medjutim sad je bitno kakav sam znaci nema vise to mi je sto mi je
    Mislim ... sta reci, a ne zaplakati
    I fakat je sto ne razmislja samo nas Becar u tom smeru.
    Sto tako razmislja vecina klinaca, sto vise recki i ajmo ...
    Njegovom renomeu
    Za jedan razred
    Postoji jedna izreka u nasem narodu:
    "Ne cini drugima, ono sto ne zelis sebi" ili ona sto je Mish rekla "Cega se pametan stidi, time se lud ponosi"
    Ako si.
    Neka si.
    Samo se pitam odakle ti savesti i obraza da pricas o tome.
    I da se hvalis time.
    Koliko trauma i emotivnih posrnuca iza tog tvog licemerstva si ostavio?
    Razmisli ...
    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Vi ili ste sve nevine ili ste iskoriscene vec pa zato se sada kajete.Ja vas ne razumem pa sta vi mislite da i kako vas muskarci gledaju?
    Nemojte se zavaravati svi muskarci koji to jesu ne racunam onih 3 do 5 % pedera,svakome je cilj da usvoji jedan objekat a to je zena.Seks to je muskracima pored prvog Fudbala i Piva jedino oruzije kojim se sluzi.Nemojte se molim te ovde drzati filozofije jer to sto vi pricate u mozgu muskraca nema ni delic mesta za tu glupost.

    Joooj zivote
    Bice da smo nevino iskoriscene, pa se kajemo.

  5. #35

    Odgovor: "Nevinost"....

    vesti:

    situacija je alarmantnija nego shto se na prvi pogled dalo zakljuchiti.

    juche popodne je doshla na vrata komshinica iz prizemlja (shesti razred osnovne shkole - 12g) i zamolila da joj dam borkov broj mobilnog, shto sam naravno velikodushno i uchinila (mozzda detetu treba knjiga ili shtogodj slichno )....

    borko mi kasnije uveche prijavljuje da je od komshinice dobio zbunjujuchi sms. pitala ga je da li zzeli da budu "neshto vishe od prijatelja" ... na shta je borko zbunjen odgovorio :"jel to pishe bojan (njen brat) ili nina (ona)?!" .... uplashilo se dete da nije neka neukusna shala ....

    u svakom sluchaju, iskoristim ja priliku za onaj razgovor o dzentlmenstvu koji sam obechala... pochnem s prichom o debati koja se vodi ovde na forumu, o tome dal je rano i kad vishe nije rano, i shta ochekivati, o tome koliko hormoni iz hrane utichu na prerano polno sazrevanje, o tome da to ne rade samo "loshe" devojchice... da nina verovatno nema neki generalni plan da ga izblamira ili povredi ali da verovatno mora da se dokazze pred drugaricama da i ona ima dechka a on joj je odlichan izbor jer se poznaju od malena i jer su oduvek bili dobri drugari.... i taaakooo....

    u tom momentu borko se nadovezuje na prichu o "loshim" devojkama primerom da su to one u goth fazonu.... koje se oblache u crno i shminkaju u crno kao nikoleta iz sedmog dva koja je pushila domaru u shkolskom wc-u pa je on sad u zatvoru a ona ovo polugodishte ne ide u shkolu. .... a ona je sama htela .. nije je on naterao! .....

    ...... .....

    ...shto je odlichno posluzzilo kao uvod u prichu da ne treba imati sex s mladjima od sedamnaest godina i da, iako se chini da one znaju shta hoche, ne treba koristiti priliku i da emotivno nestabilne i nezrele treba prepustiti psihijatrima .....

    imam dogovoren sastanak s nininom mamom sutra u 17 ..... ovo dvoje malaca biche informisani i obrazovani.... mozzda i preguraju naredne chetri godine bez vechih oshtechenja.
    & underpaid......

  6. #36

    Odgovor: "Nevinost"....

    ...Eh..Kamo lepe sreće da je i naš "Frenky"imao majku kao što je ima Borko.
    Verovatno se ne bi blamirao pričama o "razredu""overenih"devojaka određenog"renomea"
    ,što je samo po sebi paradox od izjave jer da tu ima nekog"renomea"(a to se u narodu
    inače zove "sponzoruša")ne bi tako lako ni bilo da ih se"kosi na buljuke"..
    Takođe nisam mogao da se ne setim meni vrlo drage Believer-ke,i njenih razmišljanja o
    potrebi da njenom sinu ne dozvoli da izraste u emotivca...Čini mi se da bi bilo mnogo bolje
    da bude emotivni muškarac koji poštuje žene,nego kao neki(videti par postova gore..)
    Ako nema ništa gore od emotivnog muškarca-onda je onaj neodoljivo,neumoljivi jebač od
    gore izvan svake kritike...a ja sam siguran da nije...
    The rest...is silence.

  7. #37

    Odgovor: "Nevinost"....

    Prvo sto pomislila kad sam procitala vase postove,jeste da za decu od 13godina nije pozeljno da stupaju u seksualne odnose,zbog zdravlja.
    A da ne pricam o nekoj zrelosti
    Sta dete od 13 godina zna o prvoj menstruaciji,o polnim bolestima,o trudnoci,o rizicima maloletnicke trudnoce,o abortusu?
    Ja sam majka koja sa decom prica o tome otvoreno i bez stida.Zelim da budu svesni da stupanje u seksualne odnose treba da bude nesto sto ce ostati u lepom secanju ali i da i tu postoji odgovornost.
    A ko ce biti odgovoran ako im ne kazem sta donosi jedan tako vazan cin u zivotu muskarca i zene? Prvo bih se ja osecala odgovornom.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #38

    Odgovor: "Nevinost"....

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Prvo sto pomislila kad sam procitala vase postove,jeste da za decu od 13godina nije pozeljno da stupaju u seksualne odnose,zbog zdravlja.

    Sta dete od 13 godina zna o prvoj menstruaciji,o polnim bolestima,o trudnoci,o rizicima maloletnicke trudnoce,o abortusu?
    Ako ne zna, zato sto sa njim roditelji o tome ne razgovaraju, prvo informisanje na tu temu dobice u shkoli (bar su u shkolu mog klinca dolazili i drzali takve chasove); i na kraju, starija braca i sestre (drugari?) uvek imaju neki "savet".

    Osnovno je da roditelji o tome razgovaraju sa svojom decom, ali je chinjenica, da je za njih vecinu sex i dalje tabu tema.

  9. #39

    Odgovor: "Nevinost"....

    To ne da je strashno,nego je bolesno...A nije ni zdravo...Jer kod tih devojchica se josh nije razvilo sve kako treba,shto se tiche polnog organa i onih "iza" njega...Takvo je i drushtvo u kome zhivimo,bolesno...
    To ide ovako...Krene jedna,pa se to chuje,svi zaprepashceni,svi osudjuju...Za njom,eto druge,opet svi zaprepashceni,ali je porede sa onom prvom...Eto trece,to je vec "normalno",zar ne?Pa nije "prva",ima i one dve pre nje...Znachi,"tako treba"...
    A zashto su ove tri,bolje od ostalih?
    Pre nego shto je pochelo bombardovanje `99,neke od devojaka iz mog grada,bejahu "nevine"...A onda,da ne bi umrle,a da nisu probale,mnoge od njih "krenushe" da probaju,da ne umru u "neznanju"...Hehehehe...
    Eto primera...Vishe nishta necu da kazhem...
    Me Bring Da Enlightenment...

  10. #40

    Odgovor: "Nevinost"....

    hahahah ovo za bombardovanje je vrh....S obzirom na tvoj nik pcekivala sam drugaciji post haha...ali dobro. Necu da se pravim fina i kazem kako to u moje vreme nije tako bilo, kako su danasnja deca uzas...Bilo je toga i kad sam ja imala 13-14 god samo sto, istina, devojke se nisu hvalile sa tim vec ih je bilo sramota. Ja sam izgubila nevinost sa 15, sa deckom od 17 ( pre bombardovanja hahah)...Tada sam mislila da sam dovoljno zrela, ali sada vidim da sam bila balavica koja nije znala sama da obrise nos a kamoli nesto drugo....Posle jeb...nema kajanja...Nisam bas u dodiru sa tinejdzerima, ali imam dvoje male dece, i mislim da roditelji treba vise da razgovaraju o tome ako nista drugo bar da im usade u glavu da obavezno stave kondom. Samnom nisu razgovarali dovoljno...Jesu u smislu kako se prave bebe i sl. ali par godina ranije. A kad sam dosla u tu fazu da razmisljam o stupanju u seksualne odnose nije vise bilo razgovora...Treba razgovarati ne samo o biologiji vec i o hemiji

  11. #41

    Odgovor: "Nevinost"....

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Ovako situacija je sledeca....

    Idemo ja i ortaci Tvrdjavom,i ispred nas idu neke "klinke" koje prichaju o momcima....Razgovor nismo slushali sve dok jedna od njih nije rekla."Pa shta on misli ja sa 13 godina da mu budem nevina?"




    Zanima me vashe mishljenje....Da li mislite da je gubljenje "nevinosti" u tim godinama ok?
    Ili pak podrzhavate dasnju decu koja sve manje bivaju deca u svakom pogledu?
    Meni lichno ovo je strashnooo
    Ne znam, ja sam jos uvek nevin, a uskoro cu 34
    Ne dam da moje telo zloupotrebljavaju pohotne zenturace
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 21:25
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  4. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •