Šta ne volite na filmu?
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Šta ne volite na filmu?

    Nebitan je žanr, šta je ono zbog čega ne odgledate film do kraja?

    Evo ja (između ostalog, ali ovo mi prvo pade na pamet) ne podnosim scene mučenja. Ono, kad se neki sadista iz čista mira iživljava, pa to još potencirano, pa krupni kadrovi, pa mi dođe da pojedem ekran. Što nekad ne snime film gde tog mučiteja muče do u nedogled? Ne volim.

  2. #2

    Odgovor: Šta ne volite na filmu?

    Smuci mi se film kad vidim one letece Japance koji se tuku u vazduhu
    ...ne seri nindza...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  3. #3

    Odgovor: Šta ne volite na filmu?

    Nije mi bitan žanr uopšte...mene film ili drži da buljim u ekran ili ne...kada nema neku radnjum ili je radnja razvodnjena...jednostavno gasim i nema šanse da odgledam.

    Ali evo...ono što preskačem, što ni sa radnjom ne može da me zadrži..to su Džeki Čen filmovi..i svi slični njemu. Što reče Boginja...ona tuča u vazduhu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4

    Odgovor: Šta ne volite na filmu?

    Ima neki film,cini mi se da se zove "kuca letecih bodeza" ili tako nekako,e taj film mi je iskidao zivce maksimalno,s tim odvratno nerealnim borilackim vestinama-letecim Japancima ( ili Kinezima ...ja ih ne razlikujem ) ...ali sam morala da ga odgledam do kraja jer je ljubavna prica koja prati film predivna.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #5

    Odgovor: Šta ne volite na filmu?



    Gusar a kapa Adidas?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #6

    Odgovor: Šta ne volite na filmu?

    Stomak mi je slab, pa sve ono sto ga remeti - izbegavam:
    Scene kada "krv curi iz TV ekrana" (bljuvotine bilo koje fele) ;
    Srceparajuce scene (ne mogu.....ne zelim da lijem suze nad dramaticnim scenama);

    Zavisi od filma da li ce da me "uvuce" u radnju....mozda film i nije losh, ali ja tog momenta nisam "spremna" za njega i ne vredi na silu...

    Zhanrovski ne volim ratne filmove, posebno americhke viijetnamske.... "gdeSveNisuRatovali".... i normaliS: hororce (mada sam nekad davno mogla da ih gledam)...

    Scenu koju ni u jednom filmu ne mogu da odgledam je : silovanje........ i ona jos mnogo gora - mucenje dece

  7. #7

    Odgovor: Šta ne volite na filmu?

    U filmovima definitivno ne volim scene raznoraznih tuča i makljanja s čime god stignu...znači, filmovi sa Sigalom, Rambom, Van Damom i sl. Od domaćih filmova mi se smučio film ''Do koske'' sa onim scenama mučenja i lupanja....krvi po celom ekranu
    Definitivno, takve filmove nikad nisam volela gledati i kada neki film po naslovu i početku bude dobar, a kasnije kreće makljaža, ja ga prekidam Nemam stomak za to...

  8. #8

    Odgovor: Šta ne volite na filmu?

    na filmu ne volim kad je domachi.... sramota me da gledam. mozzda bi mogla da izvuchem pet domachih koje volim.... jedva.... (kamera fuj, fotografija fuj, pricha fuj, dijalozi fuj, glumci fuj, rezzija fuj ... al zato sujeta i uobrazzenost ka da je bezmalo hollywood)

    ne volim ni kad je induski. i to me sramota kad gledam. mozzda ima dva koja ne mrzim.....

    isto te sigalove i vandamove ne mogu ni pod dejstvom da gledam....
    & underpaid......

  9. #9

    Odgovor: Šta ne volite na filmu?

    Većinu filmova koje počnem da gledam, ne otpratim do kraja. Važan mi je, pre svega, opšti utisak o filmu. Zatim, da je film dobro zanatski odrađen (kamera, montaža, scenario, muzika...), i, posebno, da su glumci majstori svoga posla...

    Sve ostale nedostatke (žanrovske) mogu nekako lakše da podnesem.

    Inače, pridružujum se horu onih koje ne vole da gledaju scene nasilja, čerečenja, letećih borbi "nindža" i ostalih istočnjačkih frakcija ne znam ni ja kojih sve "plemenitih" veština...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #10

    Odgovor: Šta ne volite na filmu?

    E da, jeste bez veze kad se fićfirić Žan Klod pola sata bije sa nekim i niko da padne. Mislim, malo je glupo. Zamisli da te neko samo jednom šutne nogom u glavu, to bi bio patos u roku od odma'.

    Al' zato je Bruce Lee car.

  11. #11

    Odgovor: Šta ne volite na filmu?

    ..Predvidljivost raspleta,šabloniziran pogled na ljude i svet,činjenicu da su Amerikanci bar 15 puta spasili planetu od uništenja,pozorišne glumce,rimejk filmove,beskonačni broj besmislenih nastavaka,nabudžene specijalne efekte...(mogu ovako do ujutro)..
    The rest...is silence.

Slične teme

  1. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  2. Žena u domaćem filmu
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.08.2011, 15:47
  3. Najseksi scena u filmu
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 01.07.2010, 21:08
  4. Vi kao glavna uloga u filmu
    Autor Lillith u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 02.04.2009, 23:07
  5. Zvuk u filmu
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 19.02.2009, 16:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •