Da li biste voleli da imate projektor?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19
  1. #1

    14 Da li biste voleli da imate projektor?

    Kompanija Toshiba je na njihovoj poslednjoj konferenciji predstavila svoj novi sobni projektor TDP-TW100U. Po ceni od $1.699 DLP projektor će odraditi sve vaše prezentacije uz rezoluciju 1024x768 sa 2.700 ANSI lumena kao i dobrim 2.000:1 opsegom kontrasta.
    Zahvaljujući 802.11b/g WiFi smanjena je potreba za velikim brojem kablova.

    Poseduje USB port koji vam omogućava kompletnu prezentaciju sa USB thumb drive-om.





    Izvor: Engadget

    Joj ala bi meni legao jedan projektor za kucnu upotrebu. I onda se skupi drustvance i spreme se kokice i pocinje bioskop.
    A moze i udvoje.

    Za dobru zezu bi bilo dovoljno da se skupi malo drustvance, sednu u kola, ponesu projektor i lap top i odu malo dalje od civilizacije i naprave sebi zabavu. Bar kod nas ima tih zabacenih mesta van civilizacije.

    Tema sama kaze, dali biste voleli da imate projektor i sta bi ste uradili sa njim?

  2. #2

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    Ummmmm... Pa.... Ovaj... Voleo bih, shto da ne... Shto ti vetj reche, skupi se drushtvance, spreme se kokice, piwo, i udri po nekom dobrom filmu...

    A beg od civilizacije... Uh... To je do yaya... Ali to u dvoje

    Korisna su stvar ti projektori, samo malo josh uvek papreni... Al' kupitje i Sloba jedan, kad-tad


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  3. #3

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    Ima, ima, ima....
    Ko hoce da pogleda dobar filmic uz bolje pichence ( ) i jos bolje drustvance neka dodje
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  4. #4

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    pa naravno...e mislim da tek onda ne bih izlazila iz kuće...a tek kokice u kućnoj radinosti...a i cijela ekipa bi se preselila kod mene...evo mi ideje kako da spiskam pare od lota
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    Projektor? Pa josh uz mocno ozvuchenje?! Do dzadzaaaaaaaaaaaa!!!

  6. #6

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    -exstra
    a + sto bi koristio u biznisa i samo ti kaze: Izvinite, a gde treba da potpisem ?

  7. #7

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    Nemam neku veliku zelju da ga imam, ali kada bi mi neko poklonio () ne bih odbila Ako ikada budem imala toliko para da mogu sebi da priustim taj luksuz - sto da ne

  8. #8

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    ih, ja ga ne bi gasio (da se ne greje), radio bi u njemu, ne bi mi ni trebao monitor, zamislite da vam je slika preko celog zida, a ne preko celog monitora

    mislim da sam dovoljno rekao

  9. #9

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    Samo je problem shto reflektor ima ogranichen vek trajanja, a skup je...

  10. #10

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    E pa ja imam komada dva i nijedan ne radi. Jedan bi komotno mogao u muzej, na njemu je filmove gledao moj tata dok je bio klinac... tada u gradu nije bilo ovoliko automobila, pa su često pravili bioskop u ulici. Nana Desa prostre čaršav sa njenog prozora niz zgradu, deda od preko puta upali kinoprojektor iz našeg stana, a ovi se dole poređaju na stolice i fešta! A drugi bi isto mogao u muzej, da ga nije bata rastavio da vidi šta u njemu ima, ali taj i ja pamtim. Na njemu sam gledala razne filmiće koje su moji nabavljali (ne sećam se da li su to oni od 8, 12, 16 ili koliko beše milimetara) tatino i mamino venčanje, nas kad smo bili mali, i ko god se na tim filmovima našao od porodice. Nije bilo tona, ali to mi tad nije ni bilo bitno. Skoro smo sve to što se moglo spasiti, jer je dosta toga požutelo, prebacili na VHS, DVD i ostalo pa preko toga dodali i muziku, pa se sad uvek rasplacem kad gledam... Ono... mama izlazi u venčanici lepa kao lutka, dve devojčice joj drže venčanicu pozadi, ćale sa frizom like Mick Jagger, a preko toga svega urla Leo Martin "Odiseja, odisejaaaaaaaaaaaaa" ... izbegavam da gledam često, baš se nešto sva razšrafim...

    A ovaj novi... da, volela bih da ga imam. Verovatno ćemo ga svi imati jednog dana, kao što svi imamo veš mašine, ali to za mene neće imati ovakvu vrednost kao ovi koje pomenuh
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    Naravno,pa onda opalim neki dvd sa svim mogućim reklamama koje se emituju na TV-u zato što bi moja bubica onda bila mirna a ja bih mogla mnogo toga da uradim(reklame su joj inače omiljen "hobi").
    I tako...,odoh ja u off...
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #12

    02 Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    Pa mogao bi jedan da se kupi, ali tek onda nebi odlazila nigde...

  13. #13

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    Pa ja jedan maznem iz firme pa se sa društvom okupim u nekom parku pa puštamo filmove za sve koji hoće da ih gledaju... I da,voleo bih da imam jedan (ondaK nebi morao da brinem za posao )

  14. #14

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    Ja sam ipak pre za Audi A8.
    ...................

  15. #15

    Odgovor: Da li biste voleli da imate projektor?

    Projektor? Naravno! Ali, onda.....ne bih video dnevnu svetlost danima , ma bolje ne...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gde biste voleli da otputujete za novu godinu?
    Autor osica u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 29.12.2023, 12:49
  2. U kom periodu biste voleli da živite?
    Autor Necromancer u forumu Istorija
    Odgovora: 147
    Poslednja poruka: 08.08.2018, 08:09
  3. Šta biste voleli da budete u sledećem životu?
    Autor SQUAW u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 13:54
  4. Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1265
    Poslednja poruka: 03.01.2014, 19:07
  5. Filmski lik sa kojim biste voleli da popricate...
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 28.03.2011, 00:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •