Molim malo pojašnjenje
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    03 Molim malo pojašnjenje

    Ovo sam dobila pre par dana,pa sam malo uspela da prevedem,a sada bi molila samo da mi se kaže dali je to vrlo opasno,jer čekam da mi sestrić ozdravi i dođe da vidi,ja to neznam.

    Dole stoji ikonica stalno nemože da se obriše a iskače mi ovaj natpis u prozoru kada se konektujem:

    You may Beavictim of software counterfeiting.
    This copy of windiws didnot pass genuine Windovs walidan.

    Pozdrav.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  2. #2

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    jel imas proces wgatray.exe u Task Manageru ?

    ako ima :

    end task wgatray.exe u Task Manageru

    restart pa u safe mode

    treba obrisati:

    WgaTray.exe from c:\windowss\ystem32
    WgaTray.exe from c:\windows\system32\dllcache

    udji u registry

    obrishi folder WGALOGON u HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ Windows NT\CurrentVersion\WinlogonNotify

    i sve shto ima veze sa WgaTray.exe

    edit: ima i elegantnije resenje, prelazak na legalan Windows

  3. #3

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    Zahvaljujem probaću al mislim da ja to nisam sposobna da uradim.Još samo dali može da stoji tako ,mislim da mi se nešto nedogodi,dok mi sestrić nedođe.Iskreno to je za mene viša matematika,pozdrav

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  4. #4

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    Ako te ne iritira u tolikoj meri i ne budes primorana da koristis bensedin ili njemu slicne supstance moze da stoji tako.

    edit: moj engleski smisao za humor

    bez brige...zelim brzo ozdravljenje sestricu i resavanje problema uz postavljeno uputstvo
    Poruku je izmenio neobarocco, 11.03.2010 u 12:03

  5. #5

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    E to mi je važno,rešiću uz njegovu pmoć,osvežio mi jed tvoj odgovor i ja volm da se šalim,divan si,zahvaljujem ja sam samo jedna baka koja voli da kucka ali tako da nestvaram problame a on se ipak desi.Zdrav i veseo bio.Javiću ti se kad rešim.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  6. #6

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    Da se javim sestrić ozdravio,došao uradio po tvom uputstvu,malo se namučio(bez muke nema nauke),nisam smela da mu to kažem,I rekao :"Tetka obavili smo svetski problem",vickast kao ti.
    Zahvaljujem na iskrenoj pomoći i eto sada sam mirna,a bensedin pijem i ovako.Veliki pozdrav.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  7. #7

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    Tu smo da pomognemo ukoliko nase znanje to dozvoljava i naravno Google

    Zelimo vam prijatne trenutke na Vojvodinacafe-u

  8. #8

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    Database error
    The VojvodinaCafe Forum database has encountered a problem.
    Please try the following:

    * Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
    * Open the VojvodinaCafe home page, then try to open another page.
    * Click the Back button to try another link.

    The VojvodinaCafe forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.

    We apologise for any inconvenience.

    Nisam znala kakvo pitanje da postavim pa sam stavila ovde gde sam već pisala,ja sam prevela ,al opet da pitam.Sinoć sam imala problem sa učitavanjem,i to samo na ovom forumu sve ostalo je ferceralo.
    Ah da dobro veče,baš sam

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  9. #9

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    U pitanju su samo trenutni problemi sa serverom, verovatno će ubrzo biti rešeno.

  10. #10

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    Hvala i ja sam pomislila na to al ajd da pitam,pozdrav.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  11. #11

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    U pitanju su samo trenutni problemi sa serverom, verovatno će ubrzo biti rešeno.
    Moj problem još uvek stoji,kad kliknem na profil i hoću da pogledam statistiku nemogu da priđem ovo što sam poslala stalno se pojavljuje.Dali je možda kod mene neki problem.
    Inače sve ostalo je u redu.
    Poruku je izmenio tetkaD, 17.04.2010 u 10:52 Razlog: dodata rečenica

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  12. #12

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    Ne, isti problem imaju svi forumaši. "Ubrzo" je služilo tome da, kao večiti optimista, pretpostavim da će to zaista biti tako. A niko, uistinu, ne može znati koliko brzo će to biti.

  13. #13

    Odgovor: Molim malo pojašnjenje

    Hvala,a ja da dodam ,,,putu se nikad nezna rok,,,pozdrav

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

Slične teme

  1. Pomagajte ko Boga vas molim
    Autor NickPA u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 27.04.2017, 21:54
  2. Utakmica je - žene, molim tišinu!
    Autor little fairy u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 02.10.2013, 12:39
  3. Molim vas, rešite mi dilemu
    Autor bifutake u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.04.2011, 11:46
  4. Misli poznatih filozofa, potrebno objašnjenje
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.09.2008, 21:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •