Sta je sexi na muskarcima...
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1

    Sta je sexi na muskarcima...

    Evo nam jedne fine pricice iz pera J.M. i iz moje glave...mesavina o privlacnom,o njemu ,o neodoljivom...
    Vekovima saznajemo od muskaraca sta je sexi na zenama!Od pisaca,slikara,sociologa,psihologa,filmskih reditelja,modnih kreatora...Oni su doktori za zensku eroticnost.Dobro.Ali,sta je sa njima ,muskarcima..sta je to tako eroticno i sexi kod njih?
    Ako se odlucimo da ne ulazimo u opsta telesna mesta kao sto su boja ociju,misica,kosa,stas,visina,sta nam ostaje od tajanstvenih odlika muske eroticnosti?

    Dubok glas,njegova obecavajuca toplina,nacin na koji sapucu u uho slatko-bezobrazne stvari.Vrh njihovih cipela,vrsta pertlanja(kozne pertle sa sjajnim zastitnim krajem,dobro im stoje),nacin na koji nose cipelu.Bolje izgledaju kad sedeci prekrste noge,nego kad ih pomalo bahato drze rasirene.Njihova zadnjica!Mesto gde drze budjelar i dizajn novcanika koji su odabrali.Borice oko ociju,osmejak.

    Kvalitet iliti gospodstvo pogleda kojima nas obucene obnazuju.Miris njihovog after shave,ili onaj aromatican melanz tompusa i muskog parfema.Kako im stoji kragna kosulje,majice ili dzempera.Dugmad na mandzetnama.Cvrstina pokreta ruke kojom privlace zenski vrat svojim usnama.Nacin na koji puse cigaretu,cigarilos,tompus,lulu.

    Stav prilikom hodanja onda kada misle da ih niko ne posmatra.Narukvica za sat i dizajn rucnog casovnika.Promucuran odnos prema izboru marke mobilnog telefona-da li odgovara njihovoj licnosti ili je puka sujeta...izbor melodije kojom im zvoni mobilni.Tezina ruke kad obgrljuju zensko telo.Duzina carapa:in je ukoliko samo moze da se nasluti nagota koze...out:ako je carapa kratka pa se meso belasa kao trbuh mrtve ribe.Pokret kojim cesljaju kosu.Ramena.Sjaj u uglovima ociju.Rituali prilikom obeda.Brzina,tacnije sporost kojom kusaju hranu.

    Odlucnost kojom menjaju brzinu u voznji automobila.Pogled upucen dami kada joj pripaljuju cigaretu.Toplina ruke i stisak prilikom rukovanja:obratite paznju da li ce pruziti kaziprst prema vasem zglavku kada se pozdravljaju.Nacin na koji vam pridrzavaju vrata,kaput i kako dolivaju pice u vasu casu.Njihovi prsti!

    Ovde je obavezno pomenuti nesto o cemu se malo zna i govori ,a,tesno je vezano za ovu pricu..a to je autoerotizam kod nas zena ...ili mozda bolje receno neka osecanja koje mi zene gajimo same prema sebi, kada se osecamo sigurno,zasticeno,zadovoljno eroticno,pozeljno,onda kada smo samozadovoljne intimnim,skrivenim stvarima na sebi i oko sebe...

    Bajadera pojedena krisom u noci,sustanje lepih i skupih carapa prilikom hoda,unutrasnja strana nakita i njegova lepota(rad na poledjini priveska,unutrasnji obrub prstena s ugraviranim natpisom,kopca ogrlice sakrivena kosom na potiljku),secanje na ljubavni dodir,retki trenuci moci kad shvatimo da smo apsolutne vlasnice svog zivota...

    Satenska vrpca na donjem vesu,dobro dizajniran poklopac pudrijere,miris parfema koji ostane na jastuku posle jutarnjeg budjenja,krhki papir u koji je bio umotan dobijeni poklon(i sa kojim ne znamo sta da radimo,niti je za bacanje,niti za cuvanje), presovani cvet zaboravljen u nekoj knjizi,odlomak muzicke teme koji dopre do nas iz nekog kafea dok setamo i podseti na davno zadovoljstvo.Polusvetlost prolecnog sumraka...Ih koliko ima toga..Bas smo mocnice...!

    A,sa njima sta bi...?Aj,sad vi...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  2. #2

    Odgovor: Sta je sexi na muskarcima...

    Slika koju nikako ne mogu da istisnem iz uma..

    Stav dok mi otkopcava kosulju, dok mu je pogled uprt u moje oci, snimajuci moje reakcije, dok su mu usta poluotvorena, jer mu je dah ubrzan, dok me pomalo grubo i na brzinu privuce sebi pokusavajuci da oseti kako mi se grudi podizu od uzbudjenja..
    Citav taj stav koji govori da me zeli, da me upija.. nema dalje
    Krek, krek.. Ne gudra

Slične teme

  1. Da li danas devojke vise prilaze muskarcima?
    Autor Wampirche u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 26.01.2010, 12:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •