Tipično sam netipičan
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 66
  1. #1

    12 Tipično sam netipičan

    Dok sam pisala malopre na temi o zenama i alkoholu, kontam da uopste nisam tipicno zensko zbog te osobine da locem kao blesava, dok sam skroz tipicna kad dodje PMS

    Sta je to po cemu ste tipicno musko/zensko, a sta po cemu uopste niste tipicni predstavnik svoga roda?
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    Pa što se tiče pms-a...straha od buba, ludovanja za cipelama, štiklicama i to...tu sam tipično žensko...kad obujem velike štikle, ne hodam kao vanzemaljka...sva sam gotiva i to..

    ALI imam i svoju sportsku, reklo bi se mušku stranu kada ne ispadam iz patika, duxeva...volim da prekrstim noge onako muški...i valjda jedina u društvu, što se ženskog dijela tiče volim da se zadržim u dijelu gdje su smještene bušilice, šrafovi i takve stvari, ono baš baš uživam.
    Pijem pivo iz flaše.
    Danas sam zamastila ruke u garaži, nešto sam majstorisala.

    A opet ću da se večeras izmažem svim živim kremicama, odradim piling...metnem none u pamučne čarapice i sredim obrve.

    Ni tamo ni ovamo...pokrivam sva polja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    Mislim da sam tip prosečnog muškarca sa ovih prostora, osim, možda, u jednom. Jako sam vezan za svoju decu. Mlađi sin je od samog rođenja to nekako skužio i nikome nije hteo od mene. Kada je to video jedan moj stari prijatelj (još iz detinjstva) prokomentarisao je:
    - Čoveče, ovaj tvoj bebac misli da si mu mama!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #4

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    moji prijatelji misle da sam spartanski odgajana i da spartanski razmisljam
    ja ne mislim
    moj frizer odbija da mi napravi romanticnu frizuru,kaze da nisam romanticna
    ako je romantika=patetika,onda nisam romanticna.U suprotnom jesam,i to vrlo
    moj sin misli da mogu da prebijem bilo kog komsiju u zgradi i kao mali me je sav ocajan pitao:Ma,je l` ima neko jaci od tebe?!!?!!!
    a ja sam pomirljiva i sve,samo ne svadjalica
    moja majka ,kad joj prebacim da nema saosecanja s mojim jebenim zivotom a sa bratom saoseca uvek,kaze:Drugo si ti,ti si jaca.On je emotivan.
    Svi moji momci su mi zamerali da mi je u vezi jedino seks bitan.
    A to naprosto nije istina.
    I tako
    Sve sto pomislite o meni na osnovu slike koju vam dam,odbacite
    Ja sam sve suprotno
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    ja bi ovo beliverkino prepisala od rechi do rechi
    & underpaid......

  6. #6

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    Nemam pms...
    Ne volim shopinge...smaraju me zestoko. Narocito celodnevno obilazenje prodavnica. Kupujem "u hodu".
    Kada imam kod frizera kao da idem na giljotinu. Srecom idem jednom u 2 meseca.
    Ne volim da ispijam kafice sa komsinicama. Uopste...ne posecujem komsiluk.
    Mogu da popijem vise no prosecan muskarac.
    Pusim kao Turcin.

    Jbt...jesam ja zensko
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #7

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    - Ne volim da idem na utakmice, buljim u njih na TV uz pivo...i sl.
    - Nikada bilo koju ženu nisam nazvao epitetom poznatim u muškom društvu ( ima 100 varijacija...a svodi se na promiskuitet ),
    - Ne libim se da okupam klinca, operem sudove, skuvam kafu, usisam stan , odem u nabavku,
    - Ne foliram se da mi nije stalo do nje, u društvu... a ovamo "umirem" ,
    - Uvek sam joj pridržao stolicu u lokalu, palio joj cigarete, skidao joj kaput ili pomagao da ga obuče, ustajao kada ustane da bi otišla da "popravi šminku"...
    - Nikada ne potcenjujem inteligenciju žena....

    A što se tiče tipičnosti onda:
    - Mrzim da 5 sati glumim nosača kada je u "šopingu" ,
    - Uvek imam poriv da ženu zaštitim..nema veze što je ne poznajem ,
    - Ne volim da mi se žena meša u nešto što radim...ako je laik u toj oblasti. Neka sedne i uživa...biće mnogo brže sređeno .
    - Volim da neke probleme svedem na "koren" a ne da "mlatim po lišću" satima i da se iskidamo.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #8

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    ne volim ništa tipično
    a ne volim ni netipično jerbo mi je po malo degrade, zbog veze (nek' je i posredna) sa omraženom rečju - tipično

    Pa, ako već moram da se odlučim za neko "pično" ... onda biram OPIČENO!

    e tako.. ta sam ja
    i samo tak'e muškarce i isključivo tak'e žene "priznajem" .. i volem ... šta god to (kome) značilo.



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #9

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    netipicna jer..
    - ja sam i mama i tata svom detetu
    - znam da popravim rernu, peglu, usisivac
    - idem na svaku utakmicu svog sina , nista ne obicno jel...ali sedim strogo sa tatama navijacima
    - vozim motor....
    - vozim auto verovatno zustrije od vecine muskaraca
    - obozavam miris benzina, lepka...etc. ali se ne droZIram
    Imas jos stvari po kojima nisam neki stereotip jel.....ali ima dosta toga gde sam tipicna zena i samo zena
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  10. #10

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    za jedan od mojih rodjendana moj bivsi me pita sta bih zelela da mi kupi za rodjus! Nisam se dugo mislila: "Bezicnu burgiju"
    Volim alat, i verovatno imam sve sto je potrebno jednom prosecnom "domacinu", i jako ne volim da bilo ko drugi koristi moj alat
    neunistiva zlojebaba!

  11. #11

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    Netipično za muškarca, u našim krajevima, pogotovu - ne volim fudbal, ne pratim ga, ne volim toliko ekipne sportove, ne volim rakiju, ne volim kafansku muziku i pevaljke, ne idem u klubove tipa dizanja raznoraznih tereta do beskraja, ne grickam plastične kašičice kojima se meša espresso , ne volim tetovaže... Usisavam stan, perem sudove, obrišem prašinu...
    Tipično , ne znam da li radim tipične muške stvari, trenutno ne mogu da ih se setim
    Prvi utisak uvek vara

  12. #12

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    Razumem se u alat....svaku alatku znam po imenu.......ja sam segrt, a moj muz majstor, tako se u sali zezam......
    zivot me naucio da nista nije tesko, tako da mnoge poslove ne delim na musko/zenske......
    kada smo zidali kucu ucestvovala sam u svim poslovima......savijala armaturu....radila na mesalici....istovarivala cement....


    Uvek su mi sredjeni i namazani nokti, frizura, volim da se sminkam, pijem sa drugaricama kafu i beskonacno tracarim......prava sam domacica , sve mi je pod konac....e sad, mozda to tako i treba........ma ko bi ga znao......

  13. #13

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    ...netipičko a?

    -Samohrani tata - to se sad popularno tako zove.
    Što koleginica kaže svom detetu i otac i majka .

    - Volim poeziju i cveće, počeo sam na Ferdinanda da ličim .

    - Nisam imao prilike nekom šamar da opalim, kamoli da se potučem k'o čovek .

    - S 39 sam istrčao polu-maraton, a možda vam dodjem i ove godine.

    - S 40 sam počeo da treniram Aikido, polažem za žuti u subotu .

    - Fašiste isto ne volim,...ni naše - ni njine .

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  14. #14

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    ...vozim ja tako i osetim da sa kolima nesto nije u redu, znala sam odmah da mi je guma probusena. Odmah sam parkirala uz ivicnjak, da ne bih sjebala ceo tocak, zavrnula rukave, otvorila gepek, izvadila rezervnu, dizalicu i kljuc i dala se na posao. Covek staje iza mene i ponudi se da mi zameni gumu!
    "Ti ces meni gumu da menjas, mislis da sam slepac, da ne znam sama ili mozda nemam snage da "pumpam" dizalicu... razidji se"
    Naravno nisam ovo izgovorila, ali sam upravo to pomislila. Zahvalila sam se i odbila pomoc
    neunistiva zlojebaba!

  15. #15

    Odgovor: Tipicno sam netipican

    Sad me Zoljkin post podsjetio koliko ja ne volim, ili jednostavno nisam naučila da imam mušku pomoć ni u čemu.
    Sama nosim svoje kofere, sama premještam namještaj...zavrćem, odvrćem...

    Početkom februara, stigla sam u Sarajevo...kofer težak kao da prenosim blokove za prvi sprat kuće...malo točkići, više nosim, snijeg ne dopušta lakoću... i dođem na 20 m od zgrade (naravno da on to ne zna) ..dva puta se ponudio da mi prenese kofer..ja sam fino odbila...ma idiiiiiiii u...mislim, hvala njemu, ali neću ja nikada doći pameti.
    Teško da će me neki uspjeti razmaziti po tom pitanju, a kad shvati da sam budala koja voli da vuče..neće se ni nuditi.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •